9:30 val. -14 val. ORATORIAUS vasaros nuotykis! :)

Data: 2018-06-18

Visada gera stebėti vaikus, kurie geba išsakyti savo nuomonę, yra drąsūs, pasitiki savimi, gerbia save ir kitus. Gerą kalbėjimą lemia įgūdžiai, kuo dažniau vaikai turės galimybę pasisakyti tuo bus lengviau kalbėti viešai.

Stovyklos tikslas: ugdyti moksleivių viešojo kalbėjimo įgūdžius, vaikų bendrąsias kompetencijas, lavinant dalyvių bendrąją kultūrą ir praplečiant jų galimybes aktyviai dalyvauti asmeniniuose bei visuomeniniuose gyvenimo procesuose.

Rytą pradėsime žvaliai su energingąją Oratoriaus mankšta, išsiaiškinsime dienos tikslus, lūkesčius, pasidalinsime emocijomis. Stovyklos metu aptarsime viešojo kalbėjimo baimes, viešojo kalbėjimo svarbą kasdieniame gyvenime, vaikai sužinos kaip valdyti kūno kalbą, praktikuos streso nusiraminimo būdus, atliks kūrybines individualias bei komandines užduotis, skatinančias kalbėti, išreikšti save pritaikant užsiėmimų metu įgytas žinias, patirtus įspūdžius. Stovykloje ugdysime įgūdžius reikalingus sėkmingam viešosios kalbos rengimui, mokysimės pajusti džiaugsmą kalbėdami viešai, ieškosime savęs, tobulinsime turimus įgūdžius bei smagiai leisime laiką.

Kam tai skirta? 10-14 metų moksleiviams, kurie nori prasmingai, įdomiai praleisti atostogas, įgyti naujos patirties, susirasti draugų… 😉

Kur? Jaukioje vaikų pamėgtoje  Oratorių mokykloje  (M. Valančiaus g. 16, Kaunas).

Kada? I pamaina birželio 18 – 22 dienomis, nuo 9:30 val. iki 14 val.

Kiek kainuoja? 45 Eur. Į stovyklos kainą įskaičiuota: užkandžiai bei gėrimai; stovyklos programa,paskatinimo prizai, dovanėlės; užsiėmimams reikalingos priemonės.

Kur registruotis? info@oratoriumokykla.lt arba 8 640 60089.

Dalyvių skaičius ribotas. Registracija patvirtinama, sumokėjus pilną stovyklos mokestį 45 EUR.

P.S. pietūs nėra įskaičiuoti. Stovyklos metu nebus pietaujama.

Oro trūkumo baimė

Baimė žiūrėti į akis