blue-bag-monster

Tvarkaraščiai

Užsiėmimai vyksta 5-8 ir 9-12 klasių mokiniams bei suaugusiems.
Išmoksi viešai kalbėti geriau, lengviau, ryžtingiau…

Suaugusiųjų grupės: REGISTRUOTIS

• Renkama nauja grupė. Programa suaugusiems „Oratoriaus pradžiamokslis“ su Oratorių mokyklos įkūrėja, edukologe Vilma Kubiliene planuojama nuo 2020 m.  spalio 28 d. (Registracija vyksta)

Užsiėmimai vyks trečiadienio vakarais (spalio 28 d., lapkričio 4, 11, 18, 25 d.) nuo 18:15 iki 20:30 val. KAINA: 90 Eur (5 susitikimai po 2 val.) Grupėje iki 8 dalyvių.

Programa skirta tiems, kurie mažai susiduria su viešuoju kalbėjimu, jaučia didesnį nerimą kalbėdami viešai, nori praktikuotis mažesnėje grupelėje.

Programos turinys: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Žodinės improvizacijos metodai. Neverbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Sėkmingos kalbos paruošimas ir sakymas.

Kurso metu kiekvienas dalyvis gauna po du savo kalbų video įrašus. Po mokymų įteikiami pažymėjimai.

Dalyvių atsiliepimai:

Labai viskas gerai nuosekliai ir sistemingai, saikingai suorganizuota. Laikas patogus, trukmė ne per ilga. Rekomenduoju visiems, nes tai padeda augti savo mąstymu, sustiprina pasitikėjimą savimi.“

„Labai tinkamos temos, puikus temų parinkimas. Mokymai nuoseklūs. Viskas patiko. Labai gera atmosfera. Puikūs mokymai net jei oratorika nėra būtinybė.“

„Labai patiko, džiaugiuosi, kad dalyvavau. Labai maloni kompanija, kompetetinga ir sudominanti lektorė. Laikas prabėgo žaibiškai ir turiningai. Rekomenduoju, nes čia gaunama ne tik puiki teorija, bet ir pritaikoma praktikoje.“

„Gavau daugiau nei tikėjausi. “

Registracija būtina: info@oratoriumokykla.lt

• Nauja grupė „Pasitikintis Oratorius“ suaugusiems su lektoriais, aktoriais Ramūnu Šimukausku ir Sandra Daukšaite-Petrulėne startuos nuo 2021 m.

Užsiėmimai vyks 6 pirmadienio vakarus nuo 18:15 iki 20:15 val. KAINA: 160 Eur (6 susitikimai po 2 val.) Grupėje iki 12 dalyvių.

Programa skirta tiems, kurie jau šiek tiek susidūrę su viešuoju kalbėjimu, nori stiprinti žinias, technikas ir praktikuotis kartu su scenos profesionalais. Kurso metu teorija atskleidžiama per praktines užduotis.

Programos turinys: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Žodinės improvizacijos metodai. Neverbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Tostai, kitos proginės kalbos. Sėkmingos kalbos paruošimas ir sakymas.

Registracija būtina: info@oratoriumokykla.lt

• Tęstinė praktinė programa ORATORIŲ KLUBAS(4) tiems, kurie jau baigė vieną iš Oratorių mokyklos programų ir nori tobulėti toliau.

Užsiėmimai vyks nuo spalio mėn. 19 d. pirmadienio vakarais nuo 18:00 iki 20:00 val. KAINA: 160 Eur (10 susitikimų po 2 val.) Grupėje iki 20 dalyvių. (Registracija vyksta)

Daugiau informacijos apie klubą el.paštu info@oratoriumokykla.lt

5-8 klasių moksleiviams programa „Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams“

užsiėmimai vyks nuo 2021 m. sausio arba vasario mėn. Registracija vyksta.

9-12 klasių moksleiviams programa „Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams“

užsiėmimai vyks nuo 2021 m. sausio arba vasario mėn. Registracija vyksta.

Oratorių mokyklos adresas: Valančiaus g. 16, Kaunas

Skaitytų knygų knygyno ,,Žmonių knygos“ patalpose www.zmoniuknygos.lt

REGISTRUOKIS, O MES PADĖSIME TAU ĮVEIKTI VIEŠOJO KALBĖJIMO BAIMĘ!

Oro trūkumo baimė

Minčių dėstymo baimė