blue-bag-monster

Tvarkaraščiai

Užsiėmimai vyksta 5-8 ir 9-12 klasių mokiniams bei suaugusiems.
Prisijungti galima bet kada!
Išmoksi viešai kalbėti geriau, lengviau, ryžtingiau…

Suaugusiųjų grupės: REGISTRUOTIS

• Renkama nauja grupė. Programa suaugusiems „Oratoriaus pradžiamokslis“ su Oratorių mokyklos įkūrėja, edukologe Vilma Kubiliene startuos 2020 m. po karantino. (Registracija vyksta)

Užsiėmimai vyks trečiadienio vakarais (tikslias datas paskelbsime iš karto kai galėsime planuoti gyvus susitikimus) nuo 18:15 iki 20:30 val. KAINA: 90 Eur (5 susitikimai po 2 val.) Grupėje iki 10 dalyvių.

Programa skirta tiems, kurie mažai susiduria su viešuoju kalbėjimu, jaučia didesnį nerimą kalbėdami viešai, nori praktikuotis mažesnėje grupelėje.

Programos turinys: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Žodinės improvizacijos metodai. Neverbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Sėkmingos kalbos paruošimas ir sakymas.

Kurso metu kiekvienas dalyvis gauna po du savo kalbų video įrašus. Po mokymų įteikiami pažymėjimai.

Dalyvių atsiliepimai:

Labai viskas gerai nuosekliai ir sistemingai, saikingai suorganizuota. Laikas patogus, trukmė ne per ilga. Rekomenduoju visiems, nes tai padeda augti savo mąstymu, sustiprina pasitikėjimą savimi.“

„Labai tinkamos temos, puikus temų parinkimas. Mokymai nuoseklūs. Viskas patiko. Labai gera atmosfera. Puikūs mokymai net jei oratorika nėra būtinybė.“

„Labai patiko, džiaugiuosi, kad dalyvavau. Labai maloni kompanija, kompetetinga ir sudominanti lektorė. Laikas prabėgo žaibiškai ir turiningai. Rekomenduoju, nes čia gaunama ne tik puiki teorija, bet ir pritaikoma praktikoje.“

„Gavau daugiau nei tikėjausi. “

Registracija būtina: info@oratoriumokykla.lt

• Nauja grupė „Pasitikintis Oratorius“ suaugusiems su lektoriais, aktoriais Ramūnu Šimukausku ir Sandra Daukšaite-Petrulėne startuos nuo 2020 m. spalio mėn. (Registracija vyksta)

Užsiėmimai vyks 6 pirmadienio vakarus nuo 18:15 iki 20:15 val. KAINA: 160 Eur (6 susitikimai po 2 val.) Grupėje iki 12 dalyvių.

Programa skirta tiems, kurie jau šiek tiek susidūrę su viešuoju kalbėjimu, nori pastiprinti žinias, technikas ir praktikuotis kartu su scenos profesionalais. Kurso metu teorija atskleidžiama per praktines užduotis.

Programos turinys: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Žodinės improvizacijos metodai. Neverbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Tostai, kitos proginės kalbos. Sėkmingos kalbos paruošimas ir sakymas.

Registracija būtina: info@oratoriumokykla.lt

• Tęstinė praktinė programa ORATORIŲ KLUBAS(3) PAVASARIS’20 tiems, kurie jau baigė vieną iš Oratorių mokyklos programų ir nori tobulėti toliau.

Užsiėmimai vyks nuo kovo 23 d. pirmadienio vakarais (po karantino) nuo 18:00 iki 20:00 val. KAINA: 150 Eur (9 susitikimai po 2 val.) Grupėje iki 16 dalyvių. (Registracija vyksta)

Daugiau informacijos apie klubą el.paštu info@oratoriumokykla.lt

5-8 klasių moksleiviams programa „Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams“

susitikimai vyksta vieną kartą per savaitę po 2 ak.val.

Pirmadieniais nuo 15:30 iki 17:00 val.

Programos kaina 24 Eur/mėn.

9-12 klasių moksleiviams programa „Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams“

susitikimai vyksta vieną kartą per savaitę po 2 ak.val.

Ketvirtadieniais nuo 16:30 – 18:00 val.

Programos kaina 24 Eur/mėn.

Oratorių mokyklos adresas: Valančiaus g. 16, Kaunas

Skaitytų knygų knygyno ,,Žmonių knygos“ patalpose www.zmoniuknygos.lt

REGISTRUOKIS, O MES PADĖSIME TAU ĮVEIKTI VIEŠOJO KALBĖJIMO BAIMĘ!

Oro trūkumo baimė

Baimė nepatikti