blue-bag-monster

Tvarkaraščiai

Užsiėmimai vyksta 5-8 ir 9-12 klasių mokiniams bei suaugusiems.
Prisijungti galima bet kada!
Išmoksi viešai kalbėti geriau, lengviau, ryžtingiau…

Suaugusiųjų grupės: REGISTRUOTIS

• Nauja grupė „Pasitikintis Oratorius“ suaugusiems su lektoriais, aktoriais Ramūnu Šimukausku ir Sandra Daukšaite-Petrulėne startuos nuo 2019 m. rugsėjo mėn. 16 d.

Užsiėmimai vyks pirmadienio vakarais (rugsėjo 16, 23, 30, spalio 7, 14, 21 d.) nuo 18:00 iki 20:00 val. KAINA: 160 Eur (6 susitikimai po 2 val.) Grupėje 12 – 16 dalyvių.

Programa skirta tiems, kurie jau šiek tiek susidūrę su viešuoju kalbėjimu, nori pastiprinti žinias, technikas ir praktikuotis kartu su scenos profesionalais. Kurso metu teorija atskleidžiama per praktines užduotis.

Programos turinys: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Žodinės improvizacijos metodai. Neverbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Tostai, kitos proginės kalbos. Sėkmingos kalbos paruošimas ir sakymas.

Kurso metu kiekvienas dalyvis gauna po du savo kalbų video įrašus. Po mokymų įteikiami pažymėjimai. Registracija būtina: info@oratoriumokykla.lt

• Nauja grupė „Oratoriaus pradžiamokslis“ suaugusiems su Oratorių mokyklos įkūrėja, edukologe Vilma Kubiliene startuos nuo 2019 m. rugsėjo mėn. 25 d.

Užsiėmimai vyks trečiadienio vakarais (rugsėjo 25, spalio 2, 9, 16, 23 d.) nuo 18:00 iki 20:00 val. KAINA: 90 Eur (5 susitikimai po 2 val.) Grupėje 4 – 10 dalyvių.

Programa skirta tiems, kurie mažai susiduria su viešuoju kalbėjimu, jaučia didesnį nerimą kalbėdami viešai, nori praktikuotis mažesnėje grupelėje.

Programos turinys: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Žodinės improvizacijos metodai. Neverbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Sėkmingos kalbos paruošimas ir sakymas.

• Tęstinė praktinė programa ORATORIŲ KLUBAS RUDUO’19 tiems, kurie jau baigė vieną iš Oratorių mokyklos programų ir nori tobulėti toliau.

Užsiėmimai vyks spalio 22 (antradienis) ir pirmadienio vakarais spalio 28, lapkričio 4, 11, 18, 25 gruodžio 2, 9, 16 d.) nuo 18:00 iki 20:00 val. KAINA: 160 Eur (9 susitikimai po 2 val.) Grupėje 12 – 16 dalyvių.

Daugiau informacijos apie klubą el.paštu info@oratoriumokykla.lt

5-8 klasių moksleiviams programa „Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams“

Nuo 2019 m. rugsėjo 16 d. planuojami susitikimai vyks vieną kartą per savaitę po 2 ak.val.

I grupė: Penktadieniais nuo 15:30 iki 17:00 val.

9-12 klasių moksleiviams programa „Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams“

I grupė: Ketvirtadieniais nuo 16:30 – 18:00 val.

9-12 klasių moksleiviams programa „Viešojo kalbėjimo menas angliškai“

I grupė: Antradieniais nuo 16:30 iki 18:00 val.

Bendra informacija moksleiviams:

Programos dalinai finansuojamos NVŠ krepšelio lėšomis.

Pilna užsiėmimų kaina 20 EUR/ mėn. (lietuvių k.) ir 25 EUR/ mėn (anglų k.). Pasinaudojus NVŠ finansavimu 5 EUR/ mėn. (lietuvių k.) ir 10 EUR/ mėn (anglų k.).

Oratorių mokyklos adresas:

Valančiaus g. 16, Kaunas

Šalia skaitytų knygų knygyno ,,Žmonių knygos“ www.zmoniuknygos.lt

REGISTRUOKIS, O MES PADĖSIME TAU ĮVEIKTI VIEŠOJO KALBĖJIMO BAIMĘ!

Baimė paraudonuoti

Minčių dėstymo baimė