blue-bag-monster

Tvarkaraščiai

Užsiėmimai vyksta 2-4, 5-8 ir 9-12 klasių mokiniams bei suaugusiems.
Prisijungti galima bet kada!
Išmoksi viešai kalbėti geriau, lengviau, ryžtingiau…

Stovykla-Oratoriaus vasaros nuotykis!

Visada gera stebėti vaikus, kurie geba išsakyti savo nuomonę, yra drąsūs, pasitiki savimi, gerbia save ir kitus. Gerą kalbėjimą lemia įgūdžiai, kuo dažniau vaikai turės galimybę pasisakyti tuo bus lengviau kalbėti viešai.

Stovyklos tikslas: ugdyti moksleivių viešojo kalbėjimo įgūdžius, vaikų bendrąsias kompetencijas, lavinant dalyvių bendrąją kultūrą ir praplečiant jų galimybes aktyviai dalyvauti asmeniniuose bei visuomeniniuose gyvenimo procesuose.

Rytą pradėsime žvaliai su energingąją Oratoriaus mankšta, išsiaiškinsime dienos tikslus, lūkesčius, pasidalinsime emocijomis. Stovyklos metu aptarsime viešojo kalbėjimo baimes, viešojo kalbėjimo svarbą kasdieniame gyvenime, vaikai sužinos kaip valdyti kūno kalbą, praktikuos streso nusiraminimo būdus, atliks kūrybines individualias bei komandines užduotis, skatinančias kalbėti, išreikšti save pritaikant užsiėmimų metu įgytas žinias, patirtus įspūdžius. Stovykloje ugdysime įgūdžius reikalingus sėkmingam viešosios kalbos rengimui, mokysimės pajusti džiaugsmą kalbėdami viešai, ieškosime savęs, tobulinsime turimus įgūdžius bei smagiai leisime laiką.

Daugiau informacijos: Oratoriaus vasaros nuotykis

Kam tai skirta? 10-14 metų moksleiviams, kurie nori prasmingai, įdomiai praleisti atostogas, įgyti naujos patirties, susirasti draugų… 😉

Kur? Jaukioje vaikų pamėgtoje  Oratorių mokykloje  (M. Valančiaus g. 16, Kaunas).

Kada? I pamaina birželio 18 – 22 dienomis, nuo 9:30 val. iki 13:30 val.

Kiek kainuoja? 45 Eur. Į stovyklos kainą įskaičiuota: užkandžiai bei gėrimai; stovyklos programa,paskatinimo prizai, dovanėlės; užsiėmimams reikalingos priemonės.

Kur registruotis? info@oratoriumokykla.lt arba 8 640 60089.

Dalyvių skaičius ribotas. Registracija patvirtinama, sumokėjus pilną stovyklos mokestį 45 EUR.

P.S. pietūs nėra įskaičiuoti. Stovyklos metu nebus pietaujama.

Suaugusiųjų grupė

Nauja suaugusiųjų grupė pradės dirbti nuo 2018 m. rugsėjo mėn.!

REGISTRUOTIS.

KVIEČIAME jungtis į suaugusiųjų grupę!

LAIKAS: pirmadieniais nuo 18 val. iki 20 val.

VIETA: Oratorių mokykloje, adresu: M. Valančiaus g. 16, Kaunas

GRUPĖ: iki 16 dalyvių.

PIRMASIS UŽSIĖMIMAS: balandžio 9 d.

KAINA: 130 EUR (6 užsiėmimai po 2 val.)

2-4 klasių moksleivių grupė

Pirmadieniais 14:30 – 15:30 val. (Mažųjų Oratorių knygų klubas) (Grupė renkama)

5-8 klasių moksleivių grupė

Penktadieniais nuo 15:00 – 16:30 val. (Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams)

9-12 klasių moksleivių grupė

Antradieniais nuo 16 val. iki 17:30 val. (Viešojo kalbėjimo menas anglų kalba)

I grupė – trečiadieniais nuo 16:30 – 18:00 val. (Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams)

II grupė – ketvirtadieniais nuo 16:30 val. – 18:00 val. (Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams)

Bendra informacija moksleiviams:

Šiuo metu moksleivių norinčių pasinaudoti NVŠ krepšelio lėšomis sąrašas yra pilnas. Tačiau jei norite gauti dalinį finansavimą iš Kauno miesto savivaldybės, susisiekite su mumis ir mes įtrauksime mokinį į rezervinį sąrašą, atsilaisvinus vietai, būtinai Jus informuosime. Pilna užsiėmimų kaina 23 EUR/ mėn. (lietuvių k.) ir 25 EUR/ mėn (anglų k.).

Oratorių mokyklos adresas:

Valančiaus g. 16-1, Kaunas

Šalia skaitytų knygų knygyno ,,Žmonių knygos“ www.zmoniuknygos.lt

REGISTRUOKIS, O MES PADĖSIME TAU ĮVEIKTI VIEŠOJO KALBĖJIMO BAIMĘ!

Oro trūkumo baimė

Drebančio balso baimė