blue-bag-monster

Tvarkaraščiai

Jau vyksta registracija į "gyvus" viešojo kalbėjimo užsiėmimus mokiniams ir suaugusiems.

NAUJIENA! Asmeninės tobulėjimo sesijos mokiniams, studentams, suaugusiems.

Naujiena! Asmeninės tobulėjimo sesijos vyresnių klasių mokiniams, studentams, suaugusiems. Susitikimų laikas derinamas individualiai.

Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt

Renkama nauja suaugusiųjų grupė į viešojo kalbėjimo tobulinimo programą „Oratoriaus pradžiamokslis„. Pirmasis susitikimas 2021 m. rugsėjo mėn. 8 d.

Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt

Oratorių klubas, norintiems toliau tobulinti viešojo kalbėjimo įgūdžius. Pirmasis susitikimas nuo 2021 m. rugsėjo mėn.

Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt

Renkamos naujos 5-8 ir 9-12 klasių mokinių grupės į „gyvus“ užsiėmimus „VIEŠOJO KALBĖJIMO MENAS MOKSLEIVIAMS“, kurie prasidės nuo 2021 m. rugsėjo mėn.

Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt

„Gyvi“ susitikimai vyksta mažose grupelėse. Dar daugiau individualaus dėmesio ir grįžtamojo ryšio.

Baimė nepatikti

Baimė būti savimi