Viešojo kalbėjimo ir oratorystės meno mokykla

blue-bag-monster

Tvarkaraščiai

Užsiėmimai vyksta 5-8 ir 9-12 klasių mokiniams bei suaugusiems.
Prisijungti galima bet kada!
Išmoksi viešai kalbėti geriau, lengviau, ryžtingiau…

Suaugusiųjų grupės: REGISTRUOTIS

  • Renkama nauja grupė. Programa suaugusiems „Oratoriaus pradžiamokslis“ su Oratorių mokyklos įkūrėja, edukologe Vilma Kubiliene planuojama nuo 2020 m. liepos 1 d. (Registracija vyksta)

Užsiėmimai vyks trečiadienio vakarais (liepos 1, 8, 15, 22, 29 d.) nuo 18:15 iki 20:30 val. KAINA: 90 Eur (5 susitikimai po 2 val.) Grupėje iki 10 dalyvių.

Programa skirta tiems, kurie mažai susiduria su viešuoju kalbėjimu, jaučia didesnį nerimą kalbėdami viešai, nori praktikuotis mažesnėje grupelėje.

Programos turinys: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Žodinės improvizacijos metodai. Neverbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Sėkmingos kalbos paruošimas ir sakymas.

Kurso metu kiekvienas dalyvis gauna po du savo kalbų video įrašus. Po mokymų įteikiami pažymėjimai.

Dalyvių atsiliepimai:

Labai viskas gerai nuosekliai ir sistemingai, saikingai suorganizuota. Laikas patogus, trukmė ne per ilga. Rekomenduoju visiems, nes tai padeda augti savo mąstymu, sustiprina pasitikėjimą savimi.“

„Labai tinkamos temos, puikus temų parinkimas. Mokymai nuoseklūs. Viskas patiko. Labai gera atmosfera. Puikūs mokymai net jei oratorika nėra būtinybė.“

„Labai patiko, džiaugiuosi, kad dalyvavau. Labai maloni kompanija, kompetetinga ir sudominanti lektorė. Laikas prabėgo žaibiškai ir turiningai. Rekomenduoju, nes čia gaunama ne tik puiki teorija, bet ir pritaikoma praktikoje.“

„Gavau daugiau nei tikėjausi. “

Registracija būtina: info@oratoriumokykla.lt

 

  • Nauja grupė „Pasitikintis Oratorius“ suaugusiems su lektoriais, aktoriais Ramūnu Šimukausku ir Sandra Daukšaite-Petrulėne startuos nuo 2020 m. spalio mėn. (Registracija vyksta)

Užsiėmimai vyks 6 pirmadienio vakarus nuo 18:15 iki 20:15 val. KAINA: 160 Eur (6 susitikimai po 2 val.) Grupėje iki 12 dalyvių.

Programa skirta tiems, kurie jau šiek tiek susidūrę su viešuoju kalbėjimu, nori pastiprinti žinias, technikas ir praktikuotis kartu su scenos profesionalais. Kurso metu teorija atskleidžiama per praktines užduotis.

Programos turinys: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Žodinės improvizacijos metodai. Neverbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Tostai, kitos proginės kalbos. Sėkmingos kalbos paruošimas ir sakymas.

Kurso metu kiekvienas dalyvis gauna po du savo kalbų video įrašus. Po mokymų įteikiami pažymėjimai.

Registracija būtina: info@oratoriumokykla.lt

 

  • Tęstinė praktinė programa ORATORIŲ KLUBAS(4) RUDUO’20 tiems, kurie jau baigė vieną iš Oratorių mokyklos programų ir nori tobulėti toliau.

Užsiėmimai vyks nuo rugsėjo mėn. pirmadienio vakarais (datos bus patikslintos) nuo 18:00 iki 20:00 val. KAINA: 150 Eur (9 susitikimai po 2 val.) Grupėje iki 20 dalyvių. (Registracija vyksta)

Daugiau informacijos apie klubą el.paštu info@oratoriumokykla.lt

 

5-8 klasių moksleiviams programa „Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams“

užsiėmimai vyks nuo rugsėjo mėn. Registracija vyksta.

9-12 klasių moksleiviams programa „Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams“

užsiėmimai vyks nuo rugsėjo mėn. Registracija vyksta.

 

Oratorių mokyklos adresas: Valančiaus g. 16, Kaunas

Skaitytų knygų knygyno ,,Žmonių knygos“ patalpose www.zmoniuknygos.lt

REGISTRUOKIS, O MES PADĖSIME TAU ĮVEIKTI VIEŠOJO KALBĖJIMO BAIMĘ!

Pažvelk savo baimei į akis!

Baimė nepatikti

Baimė nepatikti

Baimė žiūrėti į akis

Baimė žiūrėti į akis

Baimė likti nesuprastam

Baimė likti nesuprastam