blue-bag-monster

Tvarkaraščiai

Vyksta registracija į šias grupes (žr.žemiau):

Renkama nauja 7-12 klasių mokinių grupė į streso įveikos įgūdžių lavinimo „GEROS SAVIJAUTOS PROGRAMĄ“ (žr.daugiau), vyks trečiadieniais (nuotoliniu būdu). Pirmojo susitikimo data bus patikslinta užsiregistravusiems, kai susirinks minimalus grupės dalyvių skaičius.

Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt

Asmeninės tobulėjimo sesijos (žr.daugiau)  vyresnių klasių mokiniams, studentams, suaugusiems. Susitikimų laikas derinamas individualiai.

Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt

Renkama nauja suaugusiųjų grupė į viešojo kalbėjimo tobulinimo programą Oratoriaus pradžiamokslis“ (žr.daugiau). Pirmasis susitikimas 2022 m. sausio mėn. 26 d.

Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt

Oratorių klubas, norintiems toliau tobulinti viešojo kalbėjimo įgūdžius. Pirmasis susitikimas nuo 2022 m. kovo mėn.

Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt

„Gyvi“ susitikimai vyksta mažose grupelėse. Dar daugiau individualaus dėmesio ir grįžtamojo ryšio.

Baimė paraudonuoti

Minčių dėstymo baimė