blue-bag-monster

Tvarkaraščiai

Užsiėmimai vyksta 5-8 ir 9-12 klasių mokiniams bei suaugusiems.
Prisijungti galima bet kada!
Išmoksi viešai kalbėti geriau, lengviau, ryžtingiau…

Suaugusiųjų grupės: REGISTRUOTIS

• Nauja grupė „Pasitikintis Oratorius“ suaugusiems su lektoriais, aktoriais Ramūnu Šimukausku ir Sandra Daukšaite-Petrulėne startuos nuo 2020 m. vasario mėn. 10 d.

Užsiėmimai vyks pirmadienio vakarais (vasario 10, 17, 24 d. kovo 2, 9, 16 d.) nuo 18:15 iki 20:15 val. KAINA: 160 Eur (6 susitikimai po 2 val.) Grupėje iki 14 dalyvių.

Programa skirta tiems, kurie jau šiek tiek susidūrę su viešuoju kalbėjimu, nori pastiprinti žinias, technikas ir praktikuotis kartu su scenos profesionalais. Kurso metu teorija atskleidžiama per praktines užduotis.

Programos turinys: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Žodinės improvizacijos metodai. Neverbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Tostai, kitos proginės kalbos. Sėkmingos kalbos paruošimas ir sakymas.

Kurso metu kiekvienas dalyvis gauna po du savo kalbų video įrašus. Po mokymų įteikiami pažymėjimai.

Registracija būtina: info@oratoriumokykla.lt

• Nauja grupė „Oratoriaus pradžiamokslis“ suaugusiems su Oratorių mokyklos įkūrėja, edukologe Vilma Kubiliene startuos nuo 2020 m. sausio mėn. 22 d.

Užsiėmimai vyks trečiadienio vakarais (sausio 22, 29 d. vasario 5, 12, 19 d.) nuo 18:15 iki 20:15 val. KAINA: 90 Eur (5 susitikimai po 2 val.) Grupėje iki 10 dalyvių.

Programa skirta tiems, kurie mažai susiduria su viešuoju kalbėjimu, jaučia didesnį nerimą kalbėdami viešai, nori praktikuotis mažesnėje grupelėje.

Programos turinys: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Žodinės improvizacijos metodai. Neverbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Sėkmingos kalbos paruošimas ir sakymas.

Registracija būtina: info@oratoriumokykla.lt

• Tęstinė praktinė programa ORATORIŲ KLUBAS(3) PAVASARIS’20 tiems, kurie jau baigė vieną iš Oratorių mokyklos programų ir nori tobulėti toliau.

Užsiėmimai vyks nuo kovo 23 d. pirmadienio vakarais (kovo 23, 30 d., balandžio 6, 20, 27 d., gegužės 4, 11, 18, 25 d.) nuo 18:00 iki 20:00 val. KAINA: 150 Eur (9 susitikimai po 2 val.) Grupėje iki 16 dalyvių. (Registracija vyksta)

Daugiau informacijos apie klubą el.paštu info@oratoriumokykla.lt

5-8 klasių moksleiviams programa „Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams“

susitikimai vyksta vieną kartą per savaitę po 2 ak.val.

Pirmadieniais nuo 15:30 iki 17:00 val.

Programos kaina 24 Eur/mėn.

9-12 klasių moksleiviams programa „Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams“

susitikimai vyksta vieną kartą per savaitę po 2 ak.val.

Ketvirtadieniais nuo 16:30 – 18:00 val.

Programos kaina 24 Eur/mėn.

Oratorių mokyklos adresas: Valančiaus g. 16, Kaunas

Skaitytų knygų knygyno ,,Žmonių knygos“ patalpose www.zmoniuknygos.lt

REGISTRUOKIS, O MES PADĖSIME TAU ĮVEIKTI VIEŠOJO KALBĖJIMO BAIMĘ!

Baimė nepatikti

Vertinimo baimė