blue-bag-monster

Tvarkaraščiai

Vyksta registracija į "GYVUS" užsiėmimus (žr.žemiau):
* viešojo kalbėjimo menas 5-8 kl. ir 9-12 kl. moksleiviams;
* savęs pažinimo ir pasitikėjimo stiprinimo programa 9-12 kl. moksleiviams;
* programa "Oratoriaus pradžiamokslis" suaugusių grupė;
* "Oratorių klubas" suaugusių grupė.

* Asmeninės tobulėjimo sesijos mokiniams, studentams, suaugusiems.

Renkamos naujos 5-8 ir 9-12 klasių mokinių grupės į programą „VIEŠOJO KALBĖJIMO MENAS MOKSLEIVIAMS (žr.daugiau). 5-8 kl. mokiniams programa vyks pirmadieniais; 9-12 kl. mokiniams programa vyks antradieniais.

Pirmojo susitikimo datos bus patikslintos užsiregistravusiems, kai susirinks minimalus grupės dalyvių skaičius.

Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt

Renkama nauja 9-12 klasių mokinių grupė į savęs pažinimo ir pasitikėjimo stiprinimo  programą „APIE SAVE“ (žr.daugiau), vyks ketvirtadieniais. Pirmojo susitikimo data bus patikslinta užsiregistravusiems, kai susirinks minimalus grupės dalyvių skaičius.

Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt

Renkama nauja 7-12 klasių mokinių grupė į streso įveikos įgūdžių lavinimo „GEROS SAVIJAUTOS PROGRAMĄ“ (žr.daugiau), vyks trečiadieniais. Pirmojo susitikimo data bus patikslinta užsiregistravusiems, kai susirinks minimalus grupės dalyvių skaičius.

Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt

Asmeninės tobulėjimo sesijos (žr.daugiau)  vyresnių klasių mokiniams, studentams, suaugusiems. Susitikimų laikas derinamas individualiai.

Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt

Renkama nauja suaugusiųjų grupė į viešojo kalbėjimo tobulinimo programą Oratoriaus pradžiamokslis“ (žr.daugiau). Pirmasis susitikimas 2022 m. sausio mėn. 12 d.

Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt

Oratorių klubas, norintiems toliau tobulinti viešojo kalbėjimo įgūdžius. Pirmasis susitikimas nuo 2022 m. vasario mėn.

Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt

„Gyvi“ susitikimai vyksta mažose grupelėse. Dar daugiau individualaus dėmesio ir grįžtamojo ryšio.

Baimė būti savimi

Vertinimo baimė