Savanorystė Oratorių mokykloje

Tapk savanoriu

KVIEČIAME savanoriauti ORATORIŲ MOKYKLOJE!
Oratoriai nuo seniausių laikų buvo tie žmonės, kurie savo gebėjimu argumentuotai išsakyti mintis, paveikti ir įtikinti klausytojus, užtardavo tuos, kurie negali ar negeba savęs apginti.
Oratoriai tikri herojai, kurie visuomet užtardavo ir gindavo negalinčius to padaryti už save. Tokių herojų komandos ieškome ir mes!

KAS gali būti ORATORIŲ savanoriu:
9-12 klasių mokiniai ir studentai, kurie nori prisidėti prie „Oratorių mokyklos“ veiklos ir tapti ORATORIŲ savanorių komandos dalimi.

2018/2019 Oratorių sezonas!!!

naujas stratas

NAUJA! Renkama grupė Viešojo kalbėjimo menas ANGLIŠKAI 5-8 kl. mokiniams:
Užsiėmimai vyks ketvirtadieniais nuo 15:00 val. – 16:30 val.

Vykstantys užsiėmimai. Pasirinkite sau tinkamiausią laiką ir laukiame 😉

Viešojo kalbėjimo menas 5-8 kl. mokiniams:
I grupė: Pirmadieniais nuo 15:30 – 17:00 val.
II grupė: Penktadieniais nuo 15:30 iki 17:00 val.

Viešojo kalbėjimo menas 9-12 kl. mokiniams:
I grupė: Trečiadieniais nuo 16:30 – 18:00 val.
II grupė: Ketvirtadieniais nuo 16:30 val. – 18:00 val.

Viešojo kalbėjimo menas ANGLIŠKAI 9-12 kl. mokiniams:
I grupė: antradieniais nuo 16:30 val. – 18:00 val.

NAUJOS suaugusiųjų grupės nuo 2019 m. kovo mėn. Registracija jau vyksta.

• Nauja grupė „Pasitikintis Oratorius“ suaugusiems su lektoriais, aktoriais Ramūnu Šimukausku ir Sandra Daukšaite-Petrulėne startuos nuo 2019 m. kovo 18 d.

Užsiėmimai vyks pirmadienio vakarais (kovo 18, 25 d., balandžio 1, 8, 15, 29 d.) nuo 18:00 iki 20:00 val. KAINA: 140 Eur (6 susitikimai po 2 val.) Grupėje 12 – 16 dalyvių.

Programos turinys: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Žodinės improvizacijos metodai. Neberbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Tostai, kitos proginės kalbos.

Kurso metu kiekvienas dalyvis gauna po du savo kalbų video įrašus. Po mokymų įteikiami pažymėjimai.

• Nauja grupė „Oratoriaus pradžiamokslis“ suaugusiems su Oratorių mokyklos įkūrėja, edukologe Vilma Kubiliene startuos nuo 2019 m. kovo 14 d.

Užsiėmimai vyks ketvirtadienio vakarais (kovo 14, 21, 28 d. balandžio 4, 11 d.) nuo 18:00 iki 20:00 val. KAINA: 70 Eur (5 susitikimai po 2 val.) Grupėje 4 – 10 dalyvių.

Programos turinys: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Žodinės improvizacijos metodai. Neberbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Sėkmingos kalbos paruošimas ir sakymas.

Iki malonių ir prasmingų susitikimų!

P.S. Registracija būtina: info@oratoriumokykla.lt

Viešojo kalbėjimo užsiėmimai 9-12 kl. moksleiviams!

mit-speech-rec-3Esi 9-12 kl. moksleivis, domiesi viešuoju kalbėjimu, nori įgyti drąsos, pasitikėjimo savimi? 😉 Registruokis į Oratorių mokyklos užsiėmimus !!! (daugiau…)

Viešojo kalbėjimo užsiėmimai 5-8 kl. moksleiviams!

happy-teenagers1 Esi 5-8 kl. moksleivis, domiesi viešuoju kalbėjimu, nori įgyti drąsos, pasitikėjimo savimi? 😉 Registruokis į Oratorių mokyklos užsiėmimus !!!

(daugiau…)

Renkama NAUJA suaugusiųjų grupė. Startuosime nuo 2019 m. kovo mėn. 18 d.!

nuorugsejo Renkama nauja suaugusiųjų grupė. Startuosime nuo 2019 m. kovo mėn. 18 d. 😉  Registracija vyksta.

Kviečiame dalyvauti viešojo kalbėjimo užsiėmimuose su aktoriais Sandra Daukšaite-Petrulėne ir Ramūnu Šimukausku. Susitiksime vieną kartą per savaitę, po 2 val. 😉

DETALI INFORMACIJA IR REGISTRACIJA: el.p. info@oratoriumokykla.lt

(daugiau…)

Nuomojamos patalpos mokymams, seminarams, pristatymams…

Planuojate mokymus, susitikimus, pristatymus, pokalbius? Susitikite Oratorių mokyklos jaukiose patalpose pačiame Kauno centre.
Patogus susisiekimas. Salėje telpa iki 18 žmonių. (daugiau…)

Oratoriaus gimtadienio fiesta

From wherewe stand (2) Norisi ypatingos, neįprastos šventės, kurios metu jūsų vaikas smagiai bendrautų su draugais, improvizuotų, vaidintų? 😉 Jūsų prašymu, atnaujiname Oratoriaus gimtadienio programą, kurios metu šventės dalyviai gali susipažinti su:

(daugiau…)

Viešojo kalbėjimo užsiėmimai jūsų mokykloje

Viešojo kalbėjimo mokymai Tavo mokykloje (3)Moksleivių patogumui viešojo kalbėjimo užsiėmimai galėtų vykti Jūsų mokykloje!

Viešojo kalbėjimo meno programos įvairaus amžiaus mokiniams yra akredituotos Kauno m. ir Kauno raj. švietimo skyriuose, ir yra finansuojamos NVŠ lėšomis, todėl mokiniai savo mokykloje jas gali lankyti nemokamai (jei nėra pasirašę sutarties su kita neformaliojo vaikų švietimo įstaiga).

Moksleivių patogumui, siūlome bendradarbiauti, kuomet Oratorių mokyklos mokytojai sutartu laiku užsiėmimų pravesti atvyksta į jūsų mokyklą. (daugiau…)

NAUJIENA – RENKAMA SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖ „Viešasis kalbėjimas – angliškai“

Shoutout to the (2)Dalinamės džiugia NAUJIENA – renkame suaugusiųjų grupę viešojo kalbėjimo mokymams anglų kalba! Nušauk du zuikius vienu šūviu – tobulink viešojo kalbėjimo ir anglų kalbos įgūdžius 😉

Kviečiame prisijungti prie viešojo kalbėjimo užsiėmimų su aktore Sandra Daukšaite-Petrulėne. Susitiksime vieną kartą per savaitę, po 2 val. 😉