NAUJA suaugusiųjų grupė jau nuo lapkričio 13 d. KVIEČIAME!

Stockholm (1)Kviečiame prisijungti prie viešojo kalbėjimo užsiėmimų su aktoriais Sandra Daukšaite-Petrulėne ir Ramūnu Šimukausku.  Susitiksime į savaitę vieną kartą, po 2 val., NAUJA grupė darbą pradės nuo lapkričio 13 d. 😉

DETALI INFORMACIJA IR REGISTRACIJA: el.p. info@oratoriumokykla.lt arba tel. +370 640 60089

(daugiau…)

Oratorių mokykla prisideda prie KTU organizuojamo renginio – „Kalbos meistrai“

Renginio remejas„Kalbos meistrai“ – unikali galimybė studentams (bakalaurantams ir magistrantams) bei mokyklų vyresniųjų klasių mokiniams pagerinti savo viešojo kalbėjimo įgūdžius, plečiant teorines žinias mokymų metu bei praktines, dalyvaujant ekspromtinio viešojo kalbėjimo konkurse.

Oratorių mokykla prisidėdama prie šios iniciatyvos DOVANOJA NEMOKAMĄ užsiėmimą visiems dalyviams, norintiems geriau pasiruošti konkursui. (daugiau…)

Naujos programos Oratorių mokykloje

happy birthday! (8)Mažųjų Oratorių knygų klubas (skirta 2-4 kl. mokiniams) Registruotis.

(daugiau…)

Nuomojamos patalpos mokymams, seminarams, pristatymams…

Planuojate mokymus, susitikimus, pristatymus, pokalbius? Susitikite Oratorių mokyklos jaukiose patalpose pačiame Kauno centre.
Patogus susisiekimas. Salėje telpa iki 18 žmonių. (daugiau…)

Baimė būti savimi

Minčių dėstymo baimė