Baigiamasis Oratorių kalbų vakaras – Kauno kameriniame teatre

ORNAMENTS (1)Labai kviečiame atvykti ir Jus, pasirodyti, susitikti, pasilabinti… jei yra noras, labai kviečiame ir pasisakyti 😉 (daugiau…)

Viešojo kalbėjimo užsiėmimai Jūsų mokykloje

Viešojo kalbėjimo mokymai Tavo mokykloje (3)Moksleivių patogumui viešojo kalbėjimo užsiėmimai galėtų vykti Jūsų mokykloje!

Viešojo kalbėjimo meno programos įvairaus amžiaus mokiniams yra akredituotos Kauno m. ir Kauno raj. švietimo skyriuose, todėl gali būti finansuojamos NVŠ lėšomis ir mokiniai savo mokykloje jas galėtų lankyti nemokamai (jei nėra pasirašę sutarties su kita neformaliojo vaikų švietimo įstaiga dėl krepšelio finansavimo).

Moksleivių patogumui, siūlome bendradarbiauti, kuomet Oratorių mokyklos mokytojai sutartu laiku užsiėmimų pravesti atvyktų į jūsų mokyklą. (daugiau…)

NAUJIENA – RENKAMA SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖ MOKYMAMS ANGLŲ KALBA

Shoutout to the (2)Dalinamės džiugia NAUJIENA – jau nuo 2018 m. vasario mėn. renkame suaugusiųjų grupę viešojo kalbėjimo mokymams anglų kalba! 😉

Kviečiame prisijungti prie viešojo kalbėjimo užsiėmimų su aktore Sandra Daukšaite-Petrulėne. Susitiksime į savaitę vieną kartą, po 2 val. 😉

DETALI INFORMACIJA IR REGISTRACIJA: el.p. info@oratoriumokykla.lt arba

tel. +370 640 60089 (daugiau…)

Renkama NAUJA suaugusiųjų grupė nuo vasario mėn.!

op

Jau nuo 2018 m. vasario 26 d. renkame suaugusiųjų grupę viešojo kalbėjimo mokymams ! 😉

Kviečiame prisijungti prie viešojo kalbėjimo užsiėmimų su aktoriais Sandra Daukšaite-Petrulėne ir Ramūnu Šimukausku. Susitiksime į savaitę vieną kartą, po 2 val. 😉

DETALI INFORMACIJA IR REGISTRACIJA: el.p. info@oratoriumokykla.lt arba

DETALI INFORMACIJA IR REGISTRACIJA: el.p. info@oratoriumokykla.lt arba tel. +370 640 60089

(daugiau…)

Oratorių mokykla remia KTU organizuojamą renginį – „Kalbos meistrai“

Renginio remejas„Kalbos meistrai“ – unikali galimybė studentams (bakalaurantams ir magistrantams) bei mokyklų vyresniųjų klasių mokiniams pagerinti savo viešojo kalbėjimo įgūdžius, plečiant teorines žinias mokymų metu bei praktines, dalyvaujant ekspromtinio viešojo kalbėjimo konkurse.

Oratorių mokykla prisidėdama prie šios iniciatyvos DOVANOJA NEMOKAMĄ užsiėmimą visiems dalyviams, norintiems geriau pasiruošti konkursui. (daugiau…)

Naujos programos Oratorių mokykloje

happy birthday! (8)Mažųjų Oratorių knygų klubas (skirta 2-4 kl. mokiniams) Registruotis.

(daugiau…)

Nuomojamos patalpos mokymams, seminarams, pristatymams…

Planuojate mokymus, susitikimus, pristatymus, pokalbius? Susitikite Oratorių mokyklos jaukiose patalpose pačiame Kauno centre.
Patogus susisiekimas. Salėje telpa iki 18 žmonių. (daugiau…)

Minčių dėstymo baimė

Baimė žiūrėti į akis