2018/2019 Oratorių sezonas!!!

naujas stratas

Pasirinkite jums tinkamiausią laiką ir laukiame 😉

Viešojo kalbėjimo menas 5-8 kl. mokiniams:
I grupė: Pirmadieniais nuo 15:30 – 17:00 val.
II grupė: Penktadieniais nuo 15:30 iki 17:00 val.

Viešojo kalbėjimo menas 9-12 kl. mokiniams:
I grupė: Trečiadieniais nuo 16:30 – 18:00 val.
II grupė: Ketvirtadieniais nuo 16:30 val. – 18:00 val.

Viešojo kalbėjimo menas ANGLIŠKAI 9-12 kl. mokiniams:
I grupė: antradieniais nuo 16:30 val. – 18:00 val.

NAUJA suaugusiųjų grupė nuo lapkričio 5 d. Registracija vyksta. Kita grupė nuo 2019 m. sausio mėn.

Iki malonių ir prasmingų susitikimų!

P.S. Registracija būtina: info@oratoriumokykla.lt

Viešojo kalbėjimo užsiėmimai 9-12 kl. moksleiviams!

mit-speech-rec-3Esi 9-12 kl. moksleivis, domiesi viešuoju kalbėjimu, nori įgyti drąsos, pasitikėjimo savimi? 😉 Registruokis į Oratorių mokyklos užsiėmimus !!! (daugiau…)

Viešojo kalbėjimo užsiėmimai 5-8 kl. moksleiviams!

happy-teenagers1 Esi 5-8 kl. moksleivis, domiesi viešuoju kalbėjimu, nori įgyti drąsos, pasitikėjimo savimi? 😉 Registruokis į Oratorių mokyklos užsiėmimus !!!

(daugiau…)

Renkama NAUJA suaugusiųjų grupė. Startuosime nuo lapkričio mėn. 5 d.!

nuorugsejo Renkama nauja suaugusiųjų grupė. Startuosime nuo lapkričio mėn. 5 d. 😉  Registracija vyksta.

Kviečiame dalyvauti viešojo kalbėjimo užsiėmimuose su aktoriais Sandra Daukšaite-Petrulėne ir Ramūnu Šimukausku. Susitiksime vieną kartą per savaitę, po 2 val. 😉

DETALI INFORMACIJA IR REGISTRACIJA: el.p. info@oratoriumokykla.lt

(daugiau…)

Nuomojamos patalpos mokymams, seminarams, pristatymams…

Planuojate mokymus, susitikimus, pristatymus, pokalbius? Susitikite Oratorių mokyklos jaukiose patalpose pačiame Kauno centre.
Patogus susisiekimas. Salėje telpa iki 18 žmonių. (daugiau…)

Oratoriaus gimtadienio fiesta

From wherewe stand (2) Norisi ypatingos, neįprastos šventės, kurios metu jūsų vaikas smagiai bendrautų su draugais, improvizuotų, vaidintų? 😉 Jūsų prašymu, atnaujiname Oratoriaus gimtadienio programą, kurios metu šventės dalyviai gali susipažinti su:

(daugiau…)

Viešojo kalbėjimo užsiėmimai jūsų mokykloje

Viešojo kalbėjimo mokymai Tavo mokykloje (3)Moksleivių patogumui viešojo kalbėjimo užsiėmimai galėtų vykti Jūsų mokykloje!

Viešojo kalbėjimo meno programos įvairaus amžiaus mokiniams yra akredituotos Kauno m. ir Kauno raj. švietimo skyriuose, ir yra finansuojamos NVŠ lėšomis, todėl mokiniai savo mokykloje jas gali lankyti nemokamai (jei nėra pasirašę sutarties su kita neformaliojo vaikų švietimo įstaiga).

Moksleivių patogumui, siūlome bendradarbiauti, kuomet Oratorių mokyklos mokytojai sutartu laiku užsiėmimų pravesti atvyksta į jūsų mokyklą. (daugiau…)

NAUJIENA – RENKAMA SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖ „Viešasis kalbėjimas – angliškai“

Shoutout to the (2)Dalinamės džiugia NAUJIENA – renkame suaugusiųjų grupę viešojo kalbėjimo mokymams anglų kalba! Nušauk du zuikius vienu šūviu – tobulink viešojo kalbėjimo ir anglų kalbos įgūdžius 😉

Kviečiame prisijungti prie viešojo kalbėjimo užsiėmimų su aktore Sandra Daukšaite-Petrulėne. Susitiksime vieną kartą per savaitę, po 2 val. 😉