2020 Oratorių sezonas!

Individualios konsultacijos.

Konsultacijos nuo kalbos paruošimo iki pristatymo pagal individualų poreikį. KAINA: 30 Eur/val.

Užsiėmimai grupėms.

MOKINIAMS:

Programa „Apie save“ (NAUJA!) – vyks nuotoliniu būdu, per Zoom platformą, todėl galima dalyvauti iš bet kurio pasaulio kampelio. (REGISTRACIJA VYKSTA)

Programa skirta visiems 9-12 klasių moksleiviams, norintiems geriau pažinti savo vidinį pasaulį, suprasti savo emocijas, jausmus, sužinoti kaip valdyti stresą, išmokti save pristatyti.

Užsiėmimai planuojami ketvirtadieniais nuo spalio 15 mėn. Programą sudaro 10 užsiėmimų po 1 val. KAINA: 120 Eur.

Pirmasis susitikimas spalio 15 d. (Kiti susitikimai: spalio 22, 29, lapkričio 5, 12, 19, 26, gruodžio 3, 10, 17 d.)

I grupė: 16:30 – 17:30 val.; II grupė: 18:00 – 19:00 val.

Programos metu ugdomas mokinio gebėjimas:

• pažinti save: atrasti savo stiprybes,  identifikuoti savo vertybes, atpažinti savo emocijas, jausmus, suvokti jų priežastis bei pasekmes, pažinti mąstymo klaidas, suprasti ir valdyti savo emocijas, susipažinti su streso valdymo metodikomis,
  • ugdyti pagrįstą pasitikėjimą savimi, stiprinti savivertę,
  • motyvuoti save, laikytis savidisciplinos, siekiant tikslų,
  • atsigauti nuo emocinio nuovargio, išmokti pozityviai priimti kritiką ir neprarasti pasitikėjimo savimi,
  • pristatyti save.

Programos turinys: Savivertė. Pasitikėjimas savimi. Mano stiprybės. Mano vertybės. Apie emocijas ir jausmus. Emocijų ir streso valdymo praktikos. Apie motyvaciją, savidiscipliną, siekiant savo tikslų. Mąstymo klaidos. Emocinis nuovargis. Savęs pristatymas.

Vietų skaičius grupėje ribotas. Grupėje iki 14 dalyvių. Registracija būtina: el.p.: info@oratoriumokykla.lt

SUAUGUSIEMS:

laiptAnt kurio viešojo kalbėjimo laiptelio stovi Tu? 😉
Lipti aukštyn galima tik lipant. Niekas Tavęs ten neužneš. Ateik praktikuotis, treniruotis ir kaupti sėkmingos patirties. Pasirink sau tinkančią programą (suaugusių grupės):
Programa „Oratoriaus pradžiamokslis“ skirta neįgudusiems ir atsitiktiniams kalbėtojams. Nuo spalio 28 d. Registracija vyksta.
Programa „Pasitikintis Oratorius“ skirta atsitiktiniams ir patyrusiems kalbėtojams. Nuo 2021 sausio.
Programa „Oratorių klubas“ skirta patyrusiems, aktyviems kalbėtojams ir Oratoriams. Nuo spalio 19 d.
Pažink save. Išmok jaustis ramiai scenoje. Lipam drauge, padėsim, patarsim ir paglobosim 😉

Pasirink sau tinkančią programą (suaugusių grupės):

• Nauja grupė „Oratoriaus pradžiamokslis“ suaugusiems su Oratorių mokyklos įkūrėja, edukologe Vilma Kubiliene planuojama nuo spalio 28 d. (registracija vyksta)

Užsiėmimai vyks trečiadienio vakarais (spalio 28, lapkričio 4, 11, 18, 25 d.) nuo 18:15 iki 20:15 val.

KAINA: 90 Eur (5 susitikimai po 2 val.) Pandemijos metu grupė sumažinta iki 8 dalyvių.

Programa skirta tiems, kurie mažai susiduria su viešuoju kalbėjimu, jaučia didesnį nerimą kalbėdami viešai, nori praktikuotis mažesnėje grupelėje.

Programos turinys: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Žodinės improvizacijos metodai. Neverbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Sėkmingos kalbos paruošimas ir sakymas.

Kurso metu kiekvienas dalyvis gauna po du savo kalbų video įrašus. Po mokymų įteikiami pažymėjimai.

Dalyvių atsiliepimai:

Labai viskas gerai nuosekliai ir sistemingai, saikingai suorganizuota. Laikas patogus, trukmė ne per ilga. Rekomenduoju visiems, nes tai padeda augti savo mąstymu, sustiprina pasitikėjimą savimi.“

„Labai tinkamos temos, puikus temų parinkimas. Mokymai nuoseklūs. Viskas patiko. Labai gera atmosfera. Puikūs mokymai net jei oratorika nėra būtinybė.“

„Labai patiko, džiaugiuosi, kad dalyvavau. Labai maloni kompanija, kompetetinga ir sudominanti lektorė. Laikas prabėgo žaibiškai ir turiningai. Rekomenduoju, nes čia gaunama ne tik puiki teorija, bet ir pritaikoma praktikoje.“

„Gavau daugiau nei tikėjausi. “

Registracija būtina: info@oratoriumokykla.lt

• Nauja grupė „Pasitikintis Oratorius“ suaugusiems su lektoriais, aktoriais Ramūnu Šimukausku ir Sandra Daukšaite-Petrulėne startuos nuo 2021 m.

Užsiėmimai vyks 6 pirmadienio vakarus nuo 18:15 iki 20:15 val. KAINA: 160 Eur (6 susitikimai po 2 val.) Grupėje iki 14 dalyvių.

Programa skirta tiems, kurie jau šiek tiek susidūrę su viešuoju kalbėjimu, nori pastiprinti žinias, technikas ir praktikuotis kartu su scenos profesionalais. Kurso metu teorija atskleidžiama per praktines užduotis.

Programos turinys: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Žodinės improvizacijos metodai. Neverbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Tostai, kitos proginės kalbos. Sėkmingos kalbos paruošimas ir sakymas.

Registracija būtina: info@oratoriumokykla.lt

• Tęstinė praktinė programa ORATORIŲ KLUBAS tiems, kurie jau baigė vieną iš Oratorių mokyklos programų ir nori tobulėti toliau.

Nauja grupė renkama nuo 2020 m. spalio mėn. 19 d. pirmadienio vakarais nuo 18:00 iki 20:00 val. KAINA: 160 Eur (10 susitikimų po 2 val.) Grupėje iki 20 dalyvių. Registracija vyksta.

Daugiau informacijos apie Oratorių klubą el.paštu info@oratoriumokykla.lt

Iki malonių ir prasmingų susitikimų!

Viešojo kalbėjimo užsiėmimai 9-12 kl. moksleiviams!

mit-speech-rec-3Esi 9-12 kl. moksleivis, domiesi viešuoju kalbėjimu, nori įgyti drąsos, pasitikėjimo savimi? 😉 Registruokis į Oratorių mokyklos užsiėmimus !!! (daugiau…)

Viešojo kalbėjimo užsiėmimai 5-8 kl. moksleiviams!

happy-teenagers1 Esi 5-8 kl. moksleivis, domiesi viešuoju kalbėjimu, nori įgyti drąsos, pasitikėjimo savimi? 😉 Registruokis į Oratorių mokyklos užsiėmimus !!!

(daugiau…)

Ankstesnių nesėkmių baimė