2019/2020 Oratorių sezonas ruošiamas, kol jūs vasarojate!

MOKINIAMS: Užsiėmimai vyks nuo 2019 m. spalio mėn.

Viešojo kalbėjimo menas 5-8 kl. mokiniams (lietuvių k.):
Pirmadieniais nuo 15:30 iki 17:00 val.

Viešojo kalbėjimo menas 9-12 kl. mokiniams (lietuvių k.):
Ketvirtadieniais nuo 16:30 – 18:00 val.

Viešojo kalbėjimo menas 9-12 kl. mokiniams (anglų k.):
Penktadieniais nuo 16:30 – 18:00 val.

SUAUGUSIEMS: Planuojami užsiėmimai nuo 2019 m. rugsėjo 23 d.

• Nauja grupė „Pasitikintis Oratorius“ suaugusiems su lektoriais, aktoriais Ramūnu Šimukausku ir Sandra Daukšaite-Petrulėne startuos nuo 2019 m. spalio mėn. 7 d.

Užsiėmimai vyks pirmadienio vakarais (spalio 7, 14, 21, 28 d., lapkričio 4, 11 d.) nuo 18:15 iki 20:15 val. KAINA: 160 Eur (6 susitikimai po 2 val.) Grupėje 12 – 16 dalyvių.

Programa skirta tiems, kurie jau šiek tiek susidūrę su viešuoju kalbėjimu, nori pastiprinti žinias, technikas ir praktikuotis kartu su scenos profesionalais. Kurso metu teorija atskleidžiama per praktines užduotis.

Programos turinys: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Žodinės improvizacijos metodai. Neverbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Tostai, kitos proginės kalbos. Sėkmingos kalbos paruošimas ir sakymas.

Kurso metu kiekvienas dalyvis gauna po du savo kalbų video įrašus. Po mokymų įteikiami pažymėjimai. Registracija būtina: info@oratoriumokykla.lt

• Nauja grupė „Oratoriaus pradžiamokslis“ suaugusiems su Oratorių mokyklos įkūrėja, edukologe Vilma Kubiliene startuos nuo 2019 m. rugsėjo mėn. 25 d.

Užsiėmimai vyks trečiadienio vakarais (rugsėjo 25, spalio 2, 9, 16, 23 d.) nuo 18:00 iki 20:00 val. KAINA: 90 Eur (5 susitikimai po 2 val.) Grupėje 4 – 10 dalyvių.

Programa skirta tiems, kurie mažai susiduria su viešuoju kalbėjimu, jaučia didesnį nerimą kalbėdami viešai, nori praktikuotis mažesnėje grupelėje.

Programos turinys: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Žodinės improvizacijos metodai. Neverbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Sėkmingos kalbos paruošimas ir sakymas.

• Tęstinė praktinė programa ORATORIŲ KLUBAS RUDUO’19 tiems, kurie jau baigė vieną iš Oratorių mokyklos programų ir nori tobulėti toliau.

Užsiėmimai vyks nuo spalio mėn. pirmadienio vakarais spalio 28, lapkričio 4, 11, 18, 25 gruodžio 2, 9, 16 d. nuo 18:00 iki 20:00 val. KAINA: 160 Eur (9 susitikimai po 2 val.) Grupėje 12 – 16 dalyvių.

Daugiau informacijos apie klubą el.paštu info@oratoriumokykla.lt

Iki malonių ir prasmingų susitikimų!

Viešojo kalbėjimo užsiėmimai 9-12 kl. moksleiviams!

mit-speech-rec-3Esi 9-12 kl. moksleivis, domiesi viešuoju kalbėjimu, nori įgyti drąsos, pasitikėjimo savimi? 😉 Registruokis į Oratorių mokyklos užsiėmimus !!! (daugiau…)

Viešojo kalbėjimo užsiėmimai 5-8 kl. moksleiviams!

happy-teenagers1 Esi 5-8 kl. moksleivis, domiesi viešuoju kalbėjimu, nori įgyti drąsos, pasitikėjimo savimi? 😉 Registruokis į Oratorių mokyklos užsiėmimus !!!

(daugiau…)

Renkama NAUJA suaugusiųjų grupė PASITIKINTIS ORATORIUS. Startuosime nuo 2019 m. spalio mėn. 11 d.!

nuorugsejo Renkama nauja suaugusiųjų grupė PASITIKINTIS ORATORIUS. Startuosime nuo 2019 m. splaio mėn. 11 d. 😉  Registracija vyksta.

Kviečiame dalyvauti viešojo kalbėjimo užsiėmimuose su aktoriais Sandra Daukšaite-Petrulėne ir Ramūnu Šimukausku. Susitiksime vieną kartą per savaitę, po 2 val. 😉

DETALI INFORMACIJA IR REGISTRACIJA: el.p. info@oratoriumokykla.lt

(daugiau…)