2020 Oratorių sezonas!

Individualios konsultacijos.

Konsultacijos nuo kalbos paruošimo iki pristatymo pagal individualų poreikį. KAINA: 30 Eur/val.

Užsiėmimai grupėms.

MOKINIAMS:

Užsiėmimai prasidės nuo 2020 m. rugsėjo mėn. Registracija: info@oratoriumokykla.lt

SUAUGUSIEMS: Planuojami užsiėmimai nuo 2020 m. rugsėjo 30 d.

• Nauja grupė „Oratoriaus pradžiamokslis“ suaugusiems su Oratorių mokyklos įkūrėja, edukologe Vilma Kubiliene planuojama nuo 2020 m. rugsėjo 30 d. (Registracija vyksta)

Užsiėmimai vyks trečiadienio vakarais (rugsėjo 30 d. spalio 7, 14, 21, 28 d.) nuo 18:15 iki 20:15 val. KAINA: 90 Eur (5 susitikimai po 2 val.) Grupėje iki 12 dalyvių.

Programa skirta tiems, kurie mažai susiduria su viešuoju kalbėjimu, jaučia didesnį nerimą kalbėdami viešai, nori praktikuotis mažesnėje grupelėje.

Programos turinys: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Žodinės improvizacijos metodai. Neverbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Sėkmingos kalbos paruošimas ir sakymas.

Kurso metu kiekvienas dalyvis gauna po du savo kalbų video įrašus. Po mokymų įteikiami pažymėjimai.

Dalyvių atsiliepimai:

Labai viskas gerai nuosekliai ir sistemingai, saikingai suorganizuota. Laikas patogus, trukmė ne per ilga. Rekomenduoju visiems, nes tai padeda augti savo mąstymu, sustiprina pasitikėjimą savimi.“

„Labai tinkamos temos, puikus temų parinkimas. Mokymai nuoseklūs. Viskas patiko. Labai gera atmosfera. Puikūs mokymai net jei oratorika nėra būtinybė.“

„Labai patiko, džiaugiuosi, kad dalyvavau. Labai maloni kompanija, kompetetinga ir sudominanti lektorė. Laikas prabėgo žaibiškai ir turiningai. Rekomenduoju, nes čia gaunama ne tik puiki teorija, bet ir pritaikoma praktikoje.“

„Gavau daugiau nei tikėjausi. “

Registracija būtina: info@oratoriumokykla.lt

• Nauja grupė „Pasitikintis Oratorius“ suaugusiems su lektoriais, aktoriais Ramūnu Šimukausku ir Sandra Daukšaite-Petrulėne startuos nuo 2020 m. spalio mėn. (Registracija vyksta)

Užsiėmimai vyks 6 pirmadienio vakarus nuo 18:15 iki 20:15 val. KAINA: 160 Eur (6 susitikimai po 2 val.) Grupėje iki 14 dalyvių.

Programa skirta tiems, kurie jau šiek tiek susidūrę su viešuoju kalbėjimu, nori pastiprinti žinias, technikas ir praktikuotis kartu su scenos profesionalais. Kurso metu teorija atskleidžiama per praktines užduotis.

Programos turinys: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Žodinės improvizacijos metodai. Neverbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Tostai, kitos proginės kalbos. Sėkmingos kalbos paruošimas ir sakymas.

Registracija būtina: info@oratoriumokykla.lt

• Tęstinė praktinė programa ORATORIŲ KLUBAS tiems, kurie jau baigė vieną iš Oratorių mokyklos programų ir nori tobulėti toliau.

Nauja grupė renkama nuo 2020 m. spalio mėn. pirmadienio vakarais (datos bus patikslintos.) nuo 18:00 iki 20:00 val. KAINA: 150 Eur (10 susitikimų po 2 val.) Grupėje iki 20 dalyvių. Registracija vyksta.

Daugiau informacijos apie Oratorių klubą el.paštu info@oratoriumokykla.lt

Iki malonių ir prasmingų susitikimų!

Viešojo kalbėjimo užsiėmimai 9-12 kl. moksleiviams!

mit-speech-rec-3Esi 9-12 kl. moksleivis, domiesi viešuoju kalbėjimu, nori įgyti drąsos, pasitikėjimo savimi? 😉 Registruokis į Oratorių mokyklos užsiėmimus !!! (daugiau…)

Viešojo kalbėjimo užsiėmimai 5-8 kl. moksleiviams!

happy-teenagers1 Esi 5-8 kl. moksleivis, domiesi viešuoju kalbėjimu, nori įgyti drąsos, pasitikėjimo savimi? 😉 Registruokis į Oratorių mokyklos užsiėmimus !!!

(daugiau…)

Renkama NAUJA suaugusiųjų grupė PASITIKINTIS ORATORIUS. Startuosime nuo 2020 m. spalio mėn.

nuorugsejo Renkama nauja suaugusiųjų grupė PASITIKINTIS ORATORIUS. Startuosime nuo 2020 m. spalio mėn. Registracija vyksta.

Kviečiame dalyvauti viešojo kalbėjimo užsiėmimuose su aktoriais Sandra Daukšaite-Petrulėne ir Ramūnu Šimukausku. Susitiksime vieną kartą per savaitę, po 2 val.

DETALI INFORMACIJA IR REGISTRACIJA: el.p. info@oratoriumokykla.lt

(daugiau…)