2020 Oratorių sezonas!

Individualios konsultacijos.

Konsultacijos nuo kalbos paruošimo iki pristatymo pagal individualų poreikį. KAINA: 30 Eur/val.

Užsiėmimai grupėms.

MOKINIAMS:

Viešojo kalbėjimo menas 5-8 kl. mokiniams (lietuvių k.):
Pirmadieniais nuo 15:30 iki 17:00 val.

Viešojo kalbėjimo menas 9-12 kl. mokiniams (lietuvių k.):
Ketvirtadieniais nuo 16:30 – 18:00 val.

Būtina registracija: info@oratoriumokykla.lt

Mokiniams susitikimai vyksta Maironio lietuvių literatūros muziejuje, adresu Rotušės a. 13, Kaunas.

Programų mokinimas kaina 24 Eur/mėn.

SUAUGUSIEMS: Planuojami užsiėmimai nuo 2020 m. vasario 24 d.

• Nauja grupė „Pasitikintis Oratorius“ suaugusiems su lektoriais, aktoriais Ramūnu Šimukausku ir Sandra Daukšaite-Petrulėne startuos nuo 2020 m. vasario mėn. 24 d. Registracija vyksta.

Užsiėmimai vyks pirmadienio vakarais (vasario 24 d., kovo 2, 9, 16, 23, 30 d.) nuo 18:15 iki 20:15 val. KAINA: 160 Eur (6 susitikimai po 2 val.) Grupėje iki 14 dalyvių.

Programa skirta tiems, kurie jau šiek tiek susidūrę su viešuoju kalbėjimu, nori pastiprinti žinias, technikas ir praktikuotis kartu su scenos profesionalais. Kurso metu teorija atskleidžiama per praktines užduotis.

Programos turinys: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Žodinės improvizacijos metodai. Neverbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Tostai, kitos proginės kalbos. Sėkmingos kalbos paruošimas ir sakymas.

Kurso metu kiekvienas dalyvis gauna po du savo kalbų video įrašus. Po mokymų įteikiami pažymėjimai.

Registracija būtina: info@oratoriumokykla.lt

• Nauja grupė „Oratoriaus pradžiamokslis“ suaugusiems su Oratorių mokyklos įkūrėja, edukologe Vilma Kubiliene startuos nuo 2020 m. balandžio mėn. 15 d. Registracija vyksta.

Užsiėmimai vyks trečiadienio vakarais (balandžio 15, 22, 29 d. gegužės 6, 13 d.) nuo 18:15 iki 20:15 val. KAINA: 90 Eur (5 susitikimai po 2 val.) Grupėje iki 10 dalyvių.

Programa skirta tiems, kurie mažai susiduria su viešuoju kalbėjimu, jaučia didesnį nerimą kalbėdami viešai, nori praktikuotis mažesnėje grupelėje.

Programos turinys: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Žodinės improvizacijos metodai. Neverbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Sėkmingos kalbos paruošimas ir sakymas.

Registracija būtina: info@oratoriumokykla.lt

• Tęstinė praktinė programa ORATORIŲ KLUBAS tiems, kurie jau baigė vieną iš Oratorių mokyklos programų ir nori tobulėti toliau.

Užsiėmimai vyks nuo 2020 m. kovo mėn. 23 d. pirmadienio vakarais (kovo 23, 30 d., balandžio 6, 20, 27, gegužės 4, 11, 18, 25 d.) nuo 18:00 iki 20:00 val. KAINA: 150 Eur (9 susitikimai po 2 val.) Grupėje iki 14 dalyvių. Registracija vyksta.

Daugiau informacijos apie Oratorių klubą el.paštu info@oratoriumokykla.lt

Iki malonių ir prasmingų susitikimų!

Viešojo kalbėjimo užsiėmimai 9-12 kl. moksleiviams!

mit-speech-rec-3Esi 9-12 kl. moksleivis, domiesi viešuoju kalbėjimu, nori įgyti drąsos, pasitikėjimo savimi? 😉 Registruokis į Oratorių mokyklos užsiėmimus !!! (daugiau…)

Viešojo kalbėjimo užsiėmimai 5-8 kl. moksleiviams!

happy-teenagers1 Esi 5-8 kl. moksleivis, domiesi viešuoju kalbėjimu, nori įgyti drąsos, pasitikėjimo savimi? 😉 Registruokis į Oratorių mokyklos užsiėmimus !!!

(daugiau…)

Renkama NAUJA suaugusiųjų grupė PASITIKINTIS ORATORIUS. Startuosime nuo 2020 m. vasario mėn. 24 d.!

nuorugsejo Renkama nauja suaugusiųjų grupė PASITIKINTIS ORATORIUS. Startuosime nuo 2020 m. vasario mėn. 24 d. Registracija vyksta.

Kviečiame dalyvauti viešojo kalbėjimo užsiėmimuose su aktoriais Sandra Daukšaite-Petrulėne ir Ramūnu Šimukausku. Susitiksime vieną kartą per savaitę, po 2 val.

DETALI INFORMACIJA IR REGISTRACIJA: el.p. info@oratoriumokykla.lt

(daugiau…)