Baigiamasis Oratorių kalbų vakaras – Kauno kameriniame teatre

Vup vup ir mūsų šių mokslo metų sezonas keliauja į pabaigą, suaugusiųjų grupės dalyviai su aktoriumi Ramūnu Šimukausku dalinasi linksmomis emocijomis... Oratorių laukia dar vienas išbandymas - teatro scena ir paruoštinės kalbos. ;)

Jau gegužės 14 d. labai kviečiame atvykti ir Jus, pasirodyti, susitikti, pasilabinti… jei yra noras,  kviečiame ir pasisakyti 😉 (daugiau…)

Stovykla – Oratoriaus vasaros nuotykis!

mammals (1)Visada gera stebėti vaikus, kurie geba išsakyti savo nuomonę, yra drąsūs, pasitiki savimi, gerbia save ir kitus. Gerą kalbėjimą lemia įgūdžiai, kuo dažniau vaikai turės galimybę pasisakyti tuo bus lengviau kalbėti viešai. Laukiam visų linksmų stovyklautojų, norinčių smagiai praleisti laiką ir prisijaukinti viešojo kalbėjimo baubukus… 😉 (daugiau…)

Oratoriaus gimtadienio fiesta

From wherewe stand (2) Norisi ypatingos, neįprastos šventės, kurios metu Jūsų vaikas galėtų bendrauti, improvizuoti, šokti, vaidinti? 😉 Jūsų prašymu, atnaujiname Oratoriaus gimtadienio programą, kurios metu fiestos dalyviai gali susipažinti su:

(daugiau…)

NEMOKAMI viešojo kalbėjimo užsiėmimai 9-12 kl. moksleiviams!

bpxjaixxqntrelrkguqqVup vup, skelbiame super duper AKCIJĄ! :)

Esi 9-12 kl. moksleivis, domiesi viešuoju kalbėjimu, nori įgyti drąsos, pasitikėjimo savimi? 😉 Registruokis į Oratorių mokyklos užsiėmimus iki kovo 31 d. ir NEMOKAMAI juos lankyk visą balandžio mėn.! (daugiau…)

Nuomojamos patalpos mokymams, seminarams, pristatymams…

Planuojate mokymus, susitikimus, pristatymus, pokalbius? Susitikite Oratorių mokyklos jaukiose patalpose pačiame Kauno centre.
Patogus susisiekimas. Salėje telpa iki 18 žmonių. (daugiau…)

Renkama NAUJA suaugusiųjų grupė nuo balandžio mėn.!

Kalėdinė dovana - viešojo kalbėjimo mokymai su aktoriais Sandra Daukšaite-Petrulėne ir Ramūnu ŠimukauskuJau nuo balandžio 9 d. renkame suaugusiųjų grupę viešojo kalbėjimo mokymams ! 😉

Kviečiame prisijungti prie viešojo kalbėjimo užsiėmimų su aktoriais Sandra Daukšaite-Petrulėne ir Ramūnu Šimukausku. Susitiksime į savaitę vieną kartą, po 2 val. 😉

DETALI INFORMACIJA IR REGISTRACIJA: el.p. info@oratoriumokykla.lt arba tel. nr.: 8 640 60089

NAUJIENA – RENKAMA SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖ MOKYMAMS ANGLŲ KALBA

Shoutout to the (2)Dalinamės džiugia NAUJIENA – jau nuo 2018 m. vasario mėn. renkame suaugusiųjų grupę viešojo kalbėjimo mokymams anglų kalba! 😉

Kviečiame prisijungti prie viešojo kalbėjimo užsiėmimų su aktore Sandra Daukšaite-Petrulėne. Susitiksime į savaitę vieną kartą, po 2 val. 😉

DETALI INFORMACIJA IR REGISTRACIJA: el.p. info@oratoriumokykla.lt arba

tel. +370 640 60089 (daugiau…)

Viešojo kalbėjimo užsiėmimai Jūsų mokykloje

Viešojo kalbėjimo mokymai Tavo mokykloje (3)Moksleivių patogumui viešojo kalbėjimo užsiėmimai galėtų vykti Jūsų mokykloje!

Viešojo kalbėjimo meno programos įvairaus amžiaus mokiniams yra akredituotos Kauno m. ir Kauno raj. švietimo skyriuose, todėl gali būti finansuojamos NVŠ lėšomis ir mokiniai savo mokykloje jas galėtų lankyti nemokamai (jei nėra pasirašę sutarties su kita neformaliojo vaikų švietimo įstaiga dėl krepšelio finansavimo).

Moksleivių patogumui, siūlome bendradarbiauti, kuomet Oratorių mokyklos mokytojai sutartu laiku užsiėmimų pravesti atvyktų į jūsų mokyklą. (daugiau…)

Oratorių mokykla remia KTU organizuojamą renginį – „Kalbos meistrai“

Renginio remejas„Kalbos meistrai“ – unikali galimybė studentams (bakalaurantams ir magistrantams) bei mokyklų vyresniųjų klasių mokiniams pagerinti savo viešojo kalbėjimo įgūdžius, plečiant teorines žinias mokymų metu bei praktines, dalyvaujant ekspromtinio viešojo kalbėjimo konkurse.

Oratorių mokykla prisidėdama prie šios iniciatyvos DOVANOJA NEMOKAMĄ užsiėmimą visiems dalyviams, norintiems geriau pasiruošti konkursui. (daugiau…)

Naujos programos Oratorių mokykloje

happy birthday! (8)Mažųjų Oratorių knygų klubas (skirta 2-4 kl. mokiniams) Registruotis.

Drebančio balso baimė

Minčių dėstymo baimė