Renkama NAUJA suaugusiųjų grupė nuo 2018 m. sausio mėn.!

Kalėdinė dovana - viešojo kalbėjimo mokymai su aktoriais Sandra Daukšaite-Petrulėne ir Ramūnu Šimukausku (1)Kviečiame prisijungti prie viešojo kalbėjimo užsiėmimų su aktoriais Sandra Daukšaite-Petrulėne ir Ramūnu Šimukausku. Susitiksime į savaitę vieną kartą, po 2 val., NAUJA grupė darbą pradės nuo sausio mėn. 😉

DETALI INFORMACIJA IR REGISTRACIJA: el.p. info@oratoriumokykla.lt arba tel. +370 640 60089

(daugiau…)

Oratorių mokykla remia KTU organizuojamą renginį – „Kalbos meistrai“

Renginio remejas„Kalbos meistrai“ – unikali galimybė studentams (bakalaurantams ir magistrantams) bei mokyklų vyresniųjų klasių mokiniams pagerinti savo viešojo kalbėjimo įgūdžius, plečiant teorines žinias mokymų metu bei praktines, dalyvaujant ekspromtinio viešojo kalbėjimo konkurse.

Oratorių mokykla prisidėdama prie šios iniciatyvos DOVANOJA NEMOKAMĄ užsiėmimą visiems dalyviams, norintiems geriau pasiruošti konkursui. (daugiau…)

Naujos programos Oratorių mokykloje

happy birthday! (8)Mažųjų Oratorių knygų klubas (skirta 2-4 kl. mokiniams) Registruotis.

(daugiau…)

Nuomojamos patalpos mokymams, seminarams, pristatymams…

Planuojate mokymus, susitikimus, pristatymus, pokalbius? Susitikite Oratorių mokyklos jaukiose patalpose pačiame Kauno centre.
Patogus susisiekimas. Salėje telpa iki 18 žmonių. (daugiau…)

Baimė likti nesuprastam

baime apsijuokti