Viešojo kalbėjimo užsiėmimai jūsų mokykloje

Viešojo kalbėjimo mokymai Tavo mokykloje (3)Moksleivių patogumui viešojo kalbėjimo užsiėmimai galėtų vykti Jūsų mokykloje!

Viešojo kalbėjimo meno programos įvairaus amžiaus mokiniams yra akredituotos Kauno m. ir Kauno raj. švietimo skyriuose, ir yra finansuojamos NVŠ lėšomis, todėl mokiniai savo mokykloje jas gali lankyti nemokamai (jei nėra pasirašę sutarties su kita neformaliojo vaikų švietimo įstaiga).

Moksleivių patogumui, siūlome bendradarbiauti, kuomet Oratorių mokyklos mokytojai sutartu laiku užsiėmimų pravesti atvyksta į jūsų mokyklą.

GRUPĖS DYDIS: nuo 12 iki 15 mokinių.

UŽSIĖMIMŲ KAINA: mokiniams, kurie nesinaudoja neformaliojo krepšelio lėšomis kitame būrelyje, užsiėmimai NEMOKAMI.

Tiems, kurie krepšelį naudoja kitose neformalų švietimą teikiančiose įstaigose kaina 15 Eur/ mėn.

Drebančio balso baimė