NAUJA suaugusiųjų grupė jau nuo lapkričio 13 d. KVIEČIAME!

Stockholm (1)Kviečiame prisijungti prie viešojo kalbėjimo užsiėmimų su aktoriais Sandra Daukšaite-Petrulėne ir Ramūnu Šimukausku.  Susitiksime į savaitę vieną kartą, po 2 val., NAUJA grupė darbą pradės nuo lapkričio 13 d. 😉

DETALI INFORMACIJA IR REGISTRACIJA: el.p. info@oratoriumokykla.lt arba tel. +370 640 60089

Mokymų programa:

• Auditorijos baimė. Būdai kaip ją įveikti… (Ramūnas Šimukauskas) Lapkričio 13 d. 18:00-20:00 val.
  • Žodinės improvizacijos metodai. Kūrybiškumas ir jo svarba kalboje. Klausytojų dėmesio valdymas. (Ramūnas Šimukauskas) Lapkričio 20 d. 18:00-20:00 val.
  • Neverbalinės komunikacijos samprata. Laikysena, gestai, mimika, akių kontaktas, išvaizda. (Sandra Daukšaitė-Petrulėnė) Lapkričio 27 d. 18:00-20:00 val.
  • Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Kalbėjimo greitis, intonacija, balso stiprumas, pauzės. (Sandra Daukšaitė-Petrulėnė) Gruodžio 4 d. 18:00-20:00 val.
  • Tostai, kitos proginės kalbos. (Ramūnas Šimukauskas) Gruodžio 11 d. 18:00-20:00 val.
  • Realių gyvenimiškų situacijų simuliacija.  (Sandra Daukšaitė-Petrulėnė) Gruodžio 18 d. 18:00-20:00 val.

LAIKAS: pirmadieniais nuo 18 val. iki 20 val.

VIETA: Oratorių mokykloje, adresu: M.Valančiaus g. 16, Kaunas

GRUPĖ: suaugusiųjų, iki 15 dalyvių

KAINA: 130 EUR (6 susitikimai po 2 val.) Registracija patvirtinama sumokėjus avansinį mokestį – 50 EUR, mokestis negrąžinamas. Sąskaita pavedimui Swedbank LT54 7300 0101 4396 3962, gavėjas VšĮ Oratorių mokykla.

TRUMPAI APIE LEKTORIUS:

RAMŪNAS ŠIMUKAUSKAS – Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktorius. Kauno valstybinio muzikinio teatro aktorius; radijo laidos vedėjas; vaidinantis jau legenda tapusiose „Dviračio žiniose“.

SANDRA DAUKŠAITĖ-PETRULĖNĖ – televizijos serialų ir kino filmų aktorė. Sandra vaidino tokiuose serialuose kaip „Nekviesta meilė“, „Moterys meluoja geriau“, „Nemylimi“, vedė TV laidą „Žiūrim, ką turim“ ir kt.

VILMA KUBILIENĖ – Oratorių mokyklos įkūrėja ir direktorė, mokymus vedanti suaugusiųjų ir moksleivių grupėms.

REGISTRACIJA BŪTINA. Registruotis.

Susisiekime el.p.: info@oratoriumokykla.lt arba Tel. Nr.: 8 640 60089 😉