Viešojo kalbėjimo ir oratorystės meno mokykla

Viešojo kalbėjimo užsiėmimai 9-12 kl. moksleiviams!

mit-speech-rec-3Esi 9-12 kl. moksleivis, domiesi viešuoju kalbėjimu, nori įgyti drąsos, pasitikėjimo savimi? 😉 Registruokis į Oratorių mokyklos užsiėmimus !!!

Laukiam Tavęs. 😉

Užsiėmimai nuo spalio mėn. vyks vieną kartą per savaitę po 2 ak.val.

Nuo 2019 m. spalio mėn. planuojamas užsiėmimų laikas 9-12 kl.mokiniams:

I gr. ketvirtadieniais nuo 16:30 iki 18:00 val.

II gr. užsiėmimai anglų kalba – antradieniais nuo 16:30 iki 18:00 val.

Registracija el.p.: info@oratoriumokykla.lt

 

Všį „Oratorių mokykla“ programos skirtos 9-12 kl. mokiniams:

Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams lietuvių k. Registruotis.

Programos dalyviai lavina kūrybines galias ir gebėjimus aiškiai, argumentuotai, laisvai viešai išsakyti savo mintis. Mokymų metu įgyja oratorystės meno žinių ir suformuoja viešojo kalbėjimo įgūdžius, išmokdami oratoriaus kūno kalbos, nerimo valdymo, sceninio judesio ir balso panaudojimo galimybes, išmoksta parengti ir pasakyti 5-7 min. kalbą klausytojams, atsižvelgiant į retorinės situacijos reikalavimus. Programa pasižymi kūrybingomis ir interaktyviomis užduotimis, leidžiančiomis atskleisti vaikų asmeninius gebėjimus bei padėsiančiomis formuoti aktyvią, savimi pasitikinčią, pilietišką asmenybę. Mokiniai, baigę programą, gebės laisvai, argumentuotai ir drąsiai kalbėti viešojoje erdvėje, atsirinkti ir pateikti argumentus, dalyvauti debatuose, parengti ir pasakyti įvairaus pobūdžio kalbas. Suteiktos žinios, išugdyti įgūdžiai, gebėjimai ir vertybinės nuostatos leis mokiniams sėkmingai studijuoti profesinio rengimo sistemoje ir dirbti jiems patinkantį darbą.

Viešojo kalbėjimo menas angliškai Registruotis.

Oratorių mokyklos užsiėmimuose lavinami bendravimo įgūdžiai, dėmesys skiriamas kūno kalbai, balsui, praktikuojami streso nusiraminimo būdai, ieškomi būdai kaip įveikti auditorijos baimę, pasitikėti savimi. Šioje programoje mokiniai ugdys viešojo kalbėjimo bei anglų kalbos įgūdžius, skatinant juos laisvai bendrauti, išsakyti savo mintis, keistis nuomonėmis, dalintis informacija, argumentuoti. Globaliame, atvirame pasaulyje susikalbėjimas, kokybiškas bendravimas ne tik gimtąją, bet ir anglų kalba tampa labai svarbiu įgūdžiu, atveriančiu platesnes galimybes saviraiškai. Viešojo kalbėjimo bei šnekamosios anglų kalbos įgūdžiai užsiėmimuose tobulinami suteikiant galimybę kuo dažniau kalbėti bei praktiškai simuliuojant realias gyvenimo situacijas. „Viešojo kalbėjimo menas angliškai“ dalyviai lavins kūrybines galias ir gebėjimus aiškiai, argumentuotai, laisvai viešai išsakyti savo mintis anglų kalba, tobulins savo bendravimo, šnekamosios anglų kalbos, raiškos įgūdžius, sužinos esminius retorikos tradicijos bruožus, suvoks viešosios kalbos rūšis, skirs jos žanrus, gebės kokybiškai parengti ir pasakyti kalbą, tinkamai elgtis ir kalbėti įvairiose retorinėse situacijose, gebės kritiškai mąstyti, vertinti, ugdys individualų kalbėjimo stilių. Įgūdžiai, kurių mokiniai mokysis derindami teoriją ir praktiką, padės drąsiau, aiškiau išsakyti savo mintis. Viešojo kalbėjimo ir anglų kalbos komunikavimo įgūdžius mokiniai pritaikys įvairiose gyvenimiškose situacijose, mokykloje.

Pažvelk savo baimei į akis!

Baimė pajudėti

Baimė pajudėti

Baimė nuvilti kitus

Baimė nuvilti kitus

Minčių dėstymo baimė

Minčių dėstymo baimė