Viešojo kalbėjimo ir oratorystės meno mokykla

Viešojo kalbėjimo užsiėmimai 9-12 kl. moksleiviams!

mit-speech-rec-3Esi 9-12 kl. moksleivis, domiesi viešuoju kalbėjimu, nori įgyti drąsos, pasitikėjimo savimi? 😉 Registruokis į Oratorių mokyklos užsiėmimus !!!

Programa „Apie save“ – vyks nuotoliniu būdu, per Zoom platformą, todėl galima dalyvauti iš bet kurio pasaulio kampelio. (REGISTRACIJA VYKSTA ČIA)

Programa skirta visiems 9-12 klasių moksleiviams, norintiems geriau pažinti savo vidinį pasaulį, suprasti savo emocijas, jausmus, sužinoti kaip valdyti stresą, išmokti save pristatyti.

Užsiėmimai planuojami ketvirtadieniais nuo spalio 15 mėn. 10 susitikimų.

Programos KAINA: 120 Eur.

Pirmasis susitikimas spalio 15 d. (Kiti susitikimai: spalio 22, 29, lapkričio 5, 12, 19, 26, gruodžio 3, 10, 17 d.)

I grupė: 16:00 – 17:00 val.; II grupė: 17:30 – 18:30 val.

Programos metu ugdomas mokinio gebėjimas: 

  • pažinti save: atrasti savo stiprybes,  identifikuoti savo vertybes, atpažinti savo emocijas, jausmus, suvokti jų priežastis bei pasekmes, pažinti mąstymo klaidas, suprasti ir valdyti savo emocijas, susipažinti su streso valdymo metodikomis,
  • ugdyti pagrįstą pasitikėjimą savimi, stiprinti savivertę,
  • motyvuoti save, laikytis savidisciplinos, siekiant tikslų,
  • atsigauti nuo emocinio nuovargio, išmokti pozityviai priimti kritiką ir neprarasti pasitikėjimo savimi,
  • pristatyti save.

Programos turinys: Savivertė. Pasitikėjimas savimi. Mano stiprybės. Mano vertybės. Apie emocijas ir jausmus. Emocijų ir streso valdymo praktikos. Apie motyvaciją, savidiscipliną, siekiant savo tikslų. Mąstymo klaidos. Emocinis nuovargis. Savęs pristatymas.

Vietų skaičius grupėje ribotas. Grupėje iki 14 dalyvių. Registracija būtina: el.p.: info@oratoriumokykla.lt

 

Programa „Oratoriaus pradžiamokslis mokiniams“ – pandemijos metu „gyvi“ susitikimai nevyks.

Užsiėmimai planuojami nuo 2021 m. sausio-vasario mėn. vieną kartą per savaitę po 2 ak.val. Programą sudaro 9 užsiėmimai po 2 val. (planuojama antradieniais) nuo 16:00 iki 18:00 val. KAINA: 120 Eur (9 susitikimai po 2 val.) Grupėje iki 14 dalyvių.

Programa skirta visiems 9-12 klasių mokiniams kurie nori praktikuoti viešojo kalbėjimo įgūdžius, įveikti viešojo kalbėjimo baimę, stiprinti pasitikėjimą savimi, lavinti kūrybiškumą.

Programos turinys: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Savęs pažinimas. Pasitikėjimo savimi stiprinimas. Žodinės improvizacijos metodai. Neverbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Sėkmingos kalbos paruošimas ir sakymas.

Vietų skaičius grupėje ribotas. Registracija būtina: el.p.: info@oratoriumokykla.lt

Dalyvavusiems programoje „Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams“ bus galima tęsti praktinius viešojo kalbėjimo lavinimo užsiėmimus programoje „Mokinių Oratorių klubas“.

 

Programa „Mokinių Oratorių klubas. I lygis“ – pandemijos metu „gyvi“ susitikimai nevyks.

Užsiėmimai planuojami nuo 2021 m. sausio-vasario mėn. vieną kartą per savaitę po 2 ak.val. Programą sudaro 9 užsiėmimai po 2 val. (ketvirtadieniais) nuo 16:00 iki 18:00 val. KAINA: 120 Eur (9 susitikimai po 2 val.) Grupėje iki 16 dalyvių.

Programa skirta 9-12 klasių mokiniams kurie jau yra lankę Oratorių mokyklos užsiėmimus praėjusiais metais, nori praktikuoti viešojo kalbėjimo įgūdžius, įveikti viešojo kalbėjimo baimę, stiprinti pasitikėjimą savimi, lavinti kūrybiškumą.

Tai išskirtinai praktinė viešojo kalbėjimo ir lyderystės ugdymo programa, kurios metu mokiniai ruoš ir sakys įvairaus tipo viešąsias kalbas, organizuos ir ves renginius, teiks vieni kitiems grįžtamąjį ryšį ir atliks kitas Oratorių klubo nariams skirtas užduotis.

Norintiems tęsti programą vėliau bus organizuojami Oratorių klubo II, III ir IV lygiai.

Vietų skaičius grupėje ribotas. Daugiau informacijos ir registracija: el.p.: info@oratoriumokykla.lt

 

Všį „Oratorių mokykla“ programos skirtos 9-12 kl. mokiniams:

Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams lietuvių k. Registruotis.

Programos dalyviai lavina kūrybines galias ir gebėjimus aiškiai, argumentuotai, laisvai viešai išsakyti savo mintis. Mokymų metu įgyja oratorystės meno žinių ir suformuoja viešojo kalbėjimo įgūdžius, išmokdami oratoriaus kūno kalbos, nerimo valdymo, sceninio judesio ir balso panaudojimo galimybes, išmoksta parengti ir pasakyti 5-7 min. kalbą klausytojams, atsižvelgiant į retorinės situacijos reikalavimus. Programa pasižymi kūrybingomis ir interaktyviomis užduotimis, leidžiančiomis atskleisti vaikų asmeninius gebėjimus bei padėsiančiomis formuoti aktyvią, savimi pasitikinčią, pilietišką asmenybę. Mokiniai, baigę programą, gebės laisvai, argumentuotai ir drąsiai kalbėti viešojoje erdvėje, atsirinkti ir pateikti argumentus, dalyvauti debatuose, parengti ir pasakyti įvairaus pobūdžio kalbas. Suteiktos žinios, išugdyti įgūdžiai, gebėjimai ir vertybinės nuostatos leis mokiniams sėkmingai studijuoti profesinio rengimo sistemoje ir dirbti jiems patinkantį darbą.

 

Pažvelk savo baimei į akis!

Oro trūkumo baimė

Oro trūkumo baimė

Drebančio balso baimė

Drebančio balso baimė

Ankstesnių nesėkmių baimė

Ankstesnių nesėkmių baimė