Viešojo kalbėjimo ir oratorystės meno mokykla

Oratorių mokykla remia KTU organizuojamą renginį – „Kalbos meistrai“

Renginio remejas„Kalbos meistrai“ – unikali galimybė studentams (bakalaurantams ir magistrantams) bei mokyklų vyresniųjų klasių mokiniams pagerinti savo viešojo kalbėjimo įgūdžius, plečiant teorines žinias mokymų metu bei praktines, dalyvaujant ekspromtinio viešojo kalbėjimo konkurse.

Oratorių mokykla prisidėdama prie šios iniciatyvos DOVANOJA NEMOKAMĄ užsiėmimą visiems dalyviams, norintiems geriau pasiruošti konkursui.

Taip pat, kaip renginio rėmėja skiria 3 vyresniųjų klasių moksleiviams skirtus tęstinius mokymus „Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams“, kurie vyks iki Naujųjų metų. Dovanų nori ne tik moksleiviai, bet ir studentai, tad 1 studentui padovanosime išsamų oratorystės, retorikos kursą – „Pasitikintis Oratorius“ su aktoriais Sandra Daukšaite-Petrulėne ir Ramūnu Šimukausku nuo lapkričio 13 d.

Mokymų metu dalyviai įgys oratorystės meno žinių ir suformuos viešojo kalbėjimo įgūdžius, išmoks oratoriaus kūno kalbos, nerimo valdymo, sceninio judesio ir balso panaudojimo galimybių.

Kviečiame dalyvauti ir laimėti. 😉 Registruotis.

Jei turi klausimų, pastebėjimų, pasiūlymų – susisiekime. 😉

Pažvelk savo baimei į akis!

Oro trūkumo baimė

Oro trūkumo baimė

Pabėgusių minčių baimė

Pabėgusių minčių baimė

Baimė nuvilti kitus

Baimė nuvilti kitus