Renkama NAUJA suaugusiųjų grupė nuo vasario mėn.!

op

Jau nuo 2018 m. vasario 26 d. renkame suaugusiųjų grupę viešojo kalbėjimo mokymams ! 😉

Kviečiame prisijungti prie viešojo kalbėjimo užsiėmimų su aktoriais Sandra Daukšaite-Petrulėne ir Ramūnu Šimukausku. Susitiksime į savaitę vieną kartą, po 2 val. 😉

DETALI INFORMACIJA IR REGISTRACIJA: el.p. info@oratoriumokykla.lt arba

DETALI INFORMACIJA IR REGISTRACIJA: el.p. info@oratoriumokykla.lt arba tel. +370 640 60089

Mokymų programa:

• Auditorijos baimė. Būdai kaip ją įveikti…
  • Žodinės improvizacijos metodai. Kūrybiškumas ir jo svarba kalboje. Klausytojų dėmesio valdymas.
  • Neverbalinės komunikacijos samprata. Laikysena, gestai, mimika, akių kontaktas, išvaizda.
  • Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Kalbėjimo greitis, intonacija, balso stiprumas, pauzės.
  • Tostai, kitos proginės kalbos.
  • Realių gyvenimiškų situacijų simuliacija.

LAIKAS: pirmadieniais nuo 18 val. iki 20 val. (6 susitikimai po 2 val.)

VIETA: Oratorių mokykloje, adresu: M.Valančiaus g. 16, Kaunas

GRUPĖ: iki 16 dalyvių

KAINA: 130 Eur (6 susitikimai po 2 val.)

TRUMPAI APIE LEKTORIUS:

RAMŪNAS ŠIMUKAUSKAS – Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktorius. Kauno valstybinio muzikinio teatro aktorius; radijo laidos vedėjas; vaidinantis jau legenda tapusiose „Dviračio žiniose“.

SANDRA DAUKŠAITĖ-PETRULĖNĖ – televizijos serialų ir kino filmų aktorė. Sandra vaidino tokiuose serialuose kaip „Nekviesta meilė“, „Moterys meluoja geriau“, „Nemylimi“, vedė TV laidą „Žiūrim, ką turim“ ir kt.

VILMA KUBILIENĖ – Oratorių mokyklos įkūrėja ir direktorė, mokymus vedanti suaugusiųjų ir moksleivių grupėms.

REGISTRACIJA BŪTINA. Registruotis.

Susisiekime el.p.: info@oratoriumokykla.lt arba Tel. Nr.: 8 640 60089 😉

Iki drąsių susitikimų!

Kita informacija: Nedalyvavus ar nepilnai išklausius mokymus pinigai už praleistus užsiėmimus nėra grąžinami. Gali būti suteikiama galimybė praleistus užsiėmimus išklausyti su kita grupe.

Dalyvavusiems seminare pinigai nėra grąžinami, kai mokymų turinys atitinka skelbiamą programą. Dalyviai prieš renginį yra informuojami apie seminaro turinį, laiką, vietą ir kt.

Sumokėti pinigai už seminarą grąžinami, tik neįvykus renginiui.

Ankstesnių nesėkmių baimė

Oro trūkumo baimė