Renkama NAUJA suaugusiųjų grupė PASITIKINTIS ORATORIUS. Startuosime nuo 2019 m. rugsėjo mėn.!

nuorugsejo Renkama nauja suaugusiųjų grupė PASITIKINTIS ORATORIUS. Startuosime nuo 2019 m. rugsėjo mėn. 😉  Registracija vyksta.

Kviečiame dalyvauti viešojo kalbėjimo užsiėmimuose su aktoriais Sandra Daukšaite-Petrulėne ir Ramūnu Šimukausku. Susitiksime vieną kartą per savaitę, po 2 val. 😉

DETALI INFORMACIJA IR REGISTRACIJA: el.p. info@oratoriumokykla.lt

Mokymų programa:

• Auditorijos baimė. Būdai kaip ją įveikti…
  • Žodinės improvizacijos metodai. Kūrybiškumas ir jo svarba kalboje. Klausytojų dėmesio valdymas.
  • Neverbalinės komunikacijos samprata. Laikysena, gestai, mimika, akių kontaktas, išvaizda.
  • Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Kalbėjimo greitis, intonacija, balso stiprumas, pauzės.
  • Tostai, kitos proginės kalbos.
  • Realių gyvenimiškų situacijų simuliacija.

LAIKAS: pirmadieniais nuo 18 val. iki 20 val. (6 susitikimai po 2 val.)

VIETA: Oratorių mokykloje, adresu: M.Valančiaus g. 16, Kaunas

GRUPĖ: iki 16 dalyvių

TRUMPAI APIE LEKTORIUS:

RAMŪNAS ŠIMUKAUSKAS – Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktorius. Kauno valstybinio muzikinio teatro aktorius; radijo laidos vedėjas; vaidinantis jau legenda tapusiose „Dviračio žiniose“.

SANDRA DAUKŠAITĖ-PETRULĖNĖ – televizijos serialų ir kino filmų aktorė. Sandra vaidino tokiuose serialuose kaip „Nekviesta meilė“, „Moterys meluoja geriau“, „Nemylimi“, vedė TV laidą „Žiūrim, ką turim“ ir kt.

VILMA KUBILIENĖ – Oratorių mokyklos įkūrėja ir direktorė, mokymus vedanti suaugusiųjų ir moksleivių grupėms.

REGISTRACIJA BŪTINA. Registruotis.

Susisiekime el.p.: info@oratoriumokykla.lt