Viešojo kalbėjimo ir oratorystės meno mokykla

Viešojo kalbėjimo užsiėmimai 5-8 kl. moksleiviams!

happy-teenagers1 Esi 5-8 kl. moksleivis, domiesi viešuoju kalbėjimu, nori įgyti drąsos, pasitikėjimo savimi? 😉 Registruokis į Oratorių mokyklos užsiėmimus !!!

Programa „Oratoriaus pradžiamokslis mokiniams“ – pandemijos metu „gyvi“ susitikimai nevyks.

Užsiėmimai planuojami nuo 2021 m. sausio-vasario mėn. vieną kartą per savaitę po 2 ak.val. Programą sudaro 9 užsiėmimai po 2 ak. val. (pirmadieniais) nuo 16:00 iki 17:30 val. KAINA: 120 Eur (9 susitikimai po 2 ak.val.) Grupėje iki 16 dalyvių.

Programa skirta visiems 5-8 klasių mokiniams kurie nori praktikuoti viešojo kalbėjimo įgūdžius, įveikti viešojo kalbėjimo baimę, stiprinti pasitikėjimą savimi, lavinti kūrybiškumą.

Programos turinys: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Savęs pažinimas. Pasitikėjimo savimi stiprinimas. Žodinės improvizacijos metodai. Neverbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Sėkmingos kalbos paruošimas ir sakymas.

Vietų skaičius grupėje ribotas. Registracija būtina: el.p.: info@oratoriumokykla.lt

Dalyvavusiems programoje „Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams“ bus galima tęsti praktinius viešojo kalbėjimo lavinimo užsiėmimus programoje „Mokinių Oratorių klubas“.

 

Všį „Oratorių mokykla“ programa 5-8 kl. mokiniams:

Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams Registruotis.

Programos dalyviai lavina kūrybines galias ir gebėjimus aiškiai, argumentuotai, laisvai viešai išsakyti savo mintis. Mokymų metu įgyja oratorystės meno žinių ir suformuoja viešojo kalbėjimo įgūdžius, išmokdami oratoriaus kūno kalbos, nerimo valdymo, sceninio judesio ir balso panaudojimo galimybes, išmoksta parengti ir pasakyti 5-7 min. kalbą klausytojams, atsižvelgiant į retorinės situacijos reikalavimus. Programa pasižymi kūrybingomis ir interaktyviomis užduotimis, leidžiančiomis atskleisti vaikų asmeninius gebėjimus bei padėsiančiomis formuoti aktyvią, savimi pasitikinčią, pilietišką asmenybę. Mokiniai, baigę programą, gebės laisvai, argumentuotai ir drąsiai kalbėti viešojoje erdvėje, atsirinkti ir pateikti argumentus, dalyvauti debatuose, parengti ir pasakyti įvairaus pobūdžio kalbas. Suteiktos žinios, išugdyti įgūdžiai, gebėjimai ir vertybinės nuostatos leis mokiniams sėkmingai studijuoti profesinio rengimo sistemoje ir dirbti jiems patinkantį darbą.

 

 

Pažvelk savo baimei į akis!

baime apsijuokti

Baimė apsijuokti

Publikos baimė

Publikos baimė

Drebančio balso baimė

Drebančio balso baimė