Viešojo kalbėjimo ir oratorystės meno mokykla

Viešojo kalbėjimo užsiėmimai 5-8 kl. moksleiviams!

happy-teenagers1 Esi 5-8 kl. moksleivis, domiesi viešuoju kalbėjimu, nori įgyti drąsos, pasitikėjimo savimi? 😉 Registruokis į Oratorių mokyklos užsiėmimus !!!

Laukiam Tavęs. 😉

Užsiėmimai vyksta vieną kartą per savaitę po 2 ak.val.

2018/2019 mokslo metų užsiėmimų laikas 5-8 kl.mokiniams:

I gr. pirmadieniais nuo 15:30 iki 17:00 val.

II gr. penktadieniais nuo 15:30 iki 17:00 val.

 

Registracija el.p.: info@oratoriumokykla.lt

Všį „Oratorių mokykla“ programa 5-8 kl. mokiniams:

Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams Registruotis.

Programos dalyviai lavina kūrybines galias ir gebėjimus aiškiai, argumentuotai, laisvai viešai išsakyti savo mintis. Mokymų metu įgyja oratorystės meno žinių ir suformuoja viešojo kalbėjimo įgūdžius, išmokdami oratoriaus kūno kalbos, nerimo valdymo, sceninio judesio ir balso panaudojimo galimybes, išmoksta parengti ir pasakyti 5-7 min. kalbą klausytojams, atsižvelgiant į retorinės situacijos reikalavimus. Programa pasižymi kūrybingomis ir interaktyviomis užduotimis, leidžiančiomis atskleisti vaikų asmeninius gebėjimus bei padėsiančiomis formuoti aktyvią, savimi pasitikinčią, pilietišką asmenybę. Mokiniai, baigę programą, gebės laisvai, argumentuotai ir drąsiai kalbėti viešojoje erdvėje, atsirinkti ir pateikti argumentus, dalyvauti debatuose, parengti ir pasakyti įvairaus pobūdžio kalbas. Suteiktos žinios, išugdyti įgūdžiai, gebėjimai ir vertybinės nuostatos leis mokiniams sėkmingai studijuoti profesinio rengimo sistemoje ir dirbti jiems patinkantį darbą.

 

 

Pažvelk savo baimei į akis!

Baimė likti nesuprastam

Baimė likti nesuprastam

Publikos baimė

Publikos baimė

Baimė nepatikti

Baimė nepatikti