Viešojo kalbėjimo ir oratorystės meno mokykla

speech_bubbles

Atsiliepimai

Moksleivių atsiliepimai

Oratorių užsiėmimai išugdė smalsumą kiekvienam naujam dalykui, suvokimą, jog aš galiu, padarysiu ir pasieksiu kiekvieną savo užsibrėžtą tikslą. Rekomenduočiau draugams, nes Oratorių mokyklos užsiėmimai yra ta vieta, kur nepažįstami tampa tikrais draugais ir komandos nariais, kur kiekvienas yra labai svarbus.
Erika, iš 9-12 kl. moksleivių grupės
Pagaliau kalbant galiu ne tik mąstyti: „Kaip aš atrodau ar ką aš gerai/ blogai darau“, bet ir naudoti platų žodyną bei įvairias mimikas. Rekomenduočiau visiems, nes tai yra BE GALO naudingi užsiėmimai.
Ramunė, iš 9-12 kl. grupės
Išmokau labai daug - naudingiausias dalykas - ekspromtinis kalbėjimas. Žadu rekomenduoti Oratorių mokyklos užsiėmimus mokyklos draugams.
Rekomenduočiau ir kitiems draugams, nes tai puiki proga daug išmokti ir sužinoti.  Išmokau daug praktiškų dalykų, pati kalbu žymiai aiškiau ir drąsiau.  
Perėjau nuo praktiškai nebylaus žmogaus iki šnekančio žmogaus.  
Maksimas, iš 9-12 kl. moksleivių grupės
Iš oratorių užsiėmimų išsinešu naujus, negirdėtus patarimus. Smagu, kad visi komentuoja kalbas, išsako savo nuomonę, pagiria ir tada atrodo, kad ta kalbėjimo baimė kažkur pradingsta. Jaučiu, kaip kiti moksleiviai palaiko ir džiaugiasi manimi, kai pasiseka suvaldyti jaudulį. Malonus iššūkis komandoje dirbti su skirtingais žmonėmis!
Buvau atsipalaidavusi - padėjo žaidimai. Naudinga, kai iš pradžių darome atpalaidavimo žaidimus, apšylame su oratoriaus mankšta ir vėliau ruošiame kalbas. Įdomu, jog mokytojas viską susieja su šių dienų aktualijomis, o mes remiantis jomis turime paruošti savo kalbas. Kolegos irgi pasako kažką naudingo, informaciją kurią išgirdau galėsiu pritaikyti mokykloje.
Patiko atpalaiduojantys mūsų sąmonę žaidimai. Buvo naudinga praktika kalbėti ekspromtu, žiauriai įdomi užduotis, kai tau pasako bet kokį daiktą ir tau reikia įsijausti, lyg tu juo būtum ir pavaizduoti jį. Šią užduotį darėme ir su šeima, labai linksma ir įdomu.
Kuo daugiau lankau oratorių užsiėmimus, tuo lengviau man darosi kalbėti viešai.  Seniau, kai klasėje mokytoja kažko paklausdavo, dažniausiai nuleisdavau akis ir galvodavau, kad tik manęs nekviestų kalbėti prieš klasę. O dabar, kai mokytoja klausė ar pasakosiu tekstą iš vietos ar atsistosiu prieš klasę, sakau, kad noriu stovėti prieš visą klasę. Jaučiu, kad praktika užsiėmimų metu man suteikia pasitikėjimo savimi!
Man labai patinka šio būrelio energija, įdomūs, linksmi apšilimo žaidimai, geranoriškai ir pozityviai nusiteikę žmonės, įdomus lektorius, kuris suteikia daug įdomios informacijos. Galima pasimokyti iš savo kalbėjimo klaidų ir jas tobulinti.
Susipažinau su įdomiomis asmenybėmis, sužinojau apie viešąjį kalbėjimą jau per pirmą užsiėmimą tiek daug: kaip stovėti, kur rankas laikyti, kaip palaikyti akių kontaktą su auditorija. Užsiėmimai turi jaukią atmosferą.
Labai patiko, nes sužinojau daug oratoriaus taisyklių, apie paruoštinę kalbą, gestus, nerimo sumažinimo būdus. Užsiėmime daug kūrybinių užduočių, laisvės atsiskleisti ir smagu, kad kiekvienam dalyviui yra skiriamas dėmesys.
Moksleivių 5-8 kl. grupė.
Daug drąsiau jaučiuosi, kartais netgi norisi pačiai savo noru eiti ir kalbėti. Padeda mokykloje, pristatant skaidres ar pasakojant temas.
Laura, iš 9-12 kl. moksleivių grupės.
Labai patiko, iš tiesų man labai padėjo Oratorių mokyklos pamokos. Išmokau ne taip bijoti publikos, taip pat, išmokau akių kontakto, gestų. Pastebėjau, kad atsistojus kalbėti prieš klasę nėra tokio jaudulio koks buvo seniau. Norėčiau daugiau pamokų Oratorių mokykloje.
Saulė, iš 9-12 kl. moksleivių grupės.
Išmokau visų pagrindinių dalykų, kurie yra reikalingi norint drąsiai pasakyti kalbą, užlipti ant scenos. Išmokau daug kūno kalbos gudrybių, išmokau kaip pritraukti auditorijos dėmesį. Svarbiausia, kad pradėjau pastebėti kitus kalbančiuosius.
Kamilė, iš 9-12 kl. moksleivių grupės

Suaugusiųjų atsiliepimai

#oratoriumokykla Instagrame: Atsiliepimai

Patys kursai ir lektoriai viršijo mano lūkesčius. Labai patiko laisva ir pozityvi atmosfera. Gavau tiek teorinių, tiek praktinių užsiėmimų/pratybų naudos. Patiko tikrai. Tikrai rekomenduoju tobulėjimui, patirčiai ir smagiems vakarams.
Roma
Man labai patiko lektoriai, organizuotumas, laikas, trukmė. Rekomenduoju visiems dėl išlaisvėjimo bendrauti, pajautimo, dėl supratimo, kad tai gali įvykti.
Vaidas
Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau tęstinius mokymus. Kiekvieną pamoką vis sužinodavau kažką naujo ir galėdavau kitoje pritaikyti, pasidalinti su kolegomis. Būtinai rekomenduoju visiems.
Linas
Pirmadieniais galvojau bus labai sunku, bet praktika parodė priešingai. Man atrodo kursai yra tobuli ir nėra ką čia tobulinti! Rekomenduoju visiems norintiems nugalėti auditorijos baimes.
Vilius
Lektoriai tikrai puikūs, šarmingi. Suteikia daug naudingų teorinių bei praktinių patarimų. Galėtų būti daugiau užsiėmimų. Man viskas tiko ir patiko. Būtinai rekomenduosiu ir savo kolegoms ir draugams, kuriems tikrai reikalingos šios žinios.
Lina N.
Man be galo patiko iš esmės visa šių mokymų struktūra. Lektoriai tiesiog nuostabūs o ir organizuotumas yra įspūdingas. Ačiū jums, kad pažadinote manyje milžiną, kuris įveikė "baubukus". Būtinai rekomenduoju kitiems.
Tadas B.
Bendrąja prasme vertinu puikiai. Iš principo per tokį trumpą laiką tai maksimumas. Ir laiko prasme labai gerai, kad 6 x 2 valandos, o ne 2 x 6 valandos. Rekomenduoju kitiems, nes čia sukuriama šilta aplinka, daug praktikos ir patarimų.
Gintaras Č.
Vertinu puikiai. Visas laikas praleistas mokymuose man buvo naudingas. Bendrąja prasme viskas puikiai. Rekomenduoju šiuos mokymus būtinai, kadangi mokymuose pavyksta išeiti iš komforto zonos. Gauni daug naudingų patarimų.
Ieva K., 2018, spalis.
Puikiai organizuota, šaunūs ir su kompetencijomis lektoriai. Šauniai praleistas laikas ir puikūs patarimai. Netikėjau, kad per 6 savaites galima tieks nuveikti.
Mantas K.
Ačiū jums už puikias emocijas, šiltą ir nuoširdų bendravimą, paprastumą. Ačiū už suteiktas žinias, už galimybę viską išbandyti praktiškai, už paramą žengiant kūdikio žingsnelius oratorystės labirintuose.
Ingrida
Ačiū labai už kursus, matau didžiulį skirtumą tarp pirmosios savo kalbos ir dabar atsiųsto įrašo. Kursai buvo labai įdomūs, žaismingi, tikrai nė trupučio, nė trupučio nenuobodūs, bet per žaidimus ir juoką suteikę labai daug žinių apie save, savo anksčiau nepastebėtus įpročius, žinių, kaip valdyti balsą, rankas :), kojas :)  
Jolita
Man labai patiko. Gerai, kad tik kartą savaitėje, taip lengviau pasiderinti laiką. Dvi valandos pralėkdavo labai greitai.
Rūta Staugaitienė
Šaunūs dėstytojai - Ramūnas ir Sandra, daug praktinių, improvizacinių užduočių. Užsiėmimus rekomenduočiau ne tik dėl įgautos patirties, bet ir dėl įdomių, skirtingų čia sutiktų žmonių.
Indrė P.
Vertinu puikiai ir lektorius, organizuotumą, ir kt. Labai noriai eidavau į Oratorių mokyklą, laukdavau užsiėmimų. Buvo informatyvu, įdomu ir naudinga. Dėkui už naujas patirtis ir buvimą kartu.
Rita T.
Lektoriai labai patiko, jautėsi, kad jiems rūpi kaip mums pasiseks, stengėsi dėl mūsų. Organizacija labai šauni ir reikalinga. Rekomenduosiu Oratorių mokyklos užsiėmimus kitiems, nes tai nuostabi patirtis. Jaučiu, kad kursai mane šiek tiek pakeitė. Esu labai dėkinga.
Viktorija R.-J.
Vertinu teigiamai - kvalifikuoti lektoriai, optimali užsiėmimų trukmė, puikūs priminimai el. paštu ir organizaciniai darbai. Rekomenduočiau savo draugams dėl savo ,,baubų'' sunaikinimo, taip dėl improvizacijos ir kvėpavimo pamokų, taip dėl suvokimo, kad jaudintis yra normalu. Gyvuokite ir klestėkite!
Neringa Varnė
Kursai jaukūs, atmosfera šilta. Pristatoma praktiškai pritaikoma informacija.
Tadas J.
Labai patiko lektoriai, kadangi turi realios patirties ir labai gerai moka išaiškinti. Rekomenduoju mokymus dėl gerų dėstytojų bei geros ir šiltos sudarytos aplinkos.
Dovydas D.
Lektoriai labai kvalifikuoti, veda labai įdomiai, sužinojau daug naujų būdų, kurie padės man tobulėti, jau dabar šių kursų dėka patobulėjau. Esu labai laiminga, kad į šiuos kursus atėjau, laikas ir trukmė labai tinkami man, kaip dirbančiam asmeniui.
Jūratė Š.
Ačiū Jums už nepaprastą profesionalumą, jaukumą ir komfortą, kurie leido man ir,jaučiu, kad ir didesnei daliai mano kurso draugų - nusiimti per gyvenimą sukauptus svarmenis, pamiršti nerimą, sulaužyti mitus :) Jūs darote labai reikšmingą darbą, todėl tikrai linkiu nepristigti sveikatos, energijos ir intelektualaus žingeidumo keičiant žmonių gyvenimus.  
Justina
Puikūs mokymai, mokytojai ir organizatoriai!
Diana B.
Labai geras laikas, puiki vieta, labai geri lektoriai. Mokymus jau rekomendavau ir kitiems.
Emilis D.
Labai malonūs žmonės, organizatoriai ir lektoriai, sugeba labai įdomiai užimti.
Regimantas V.
Ačiū jums, buvo naudingai ir turiningai praleistas laikas. Racionaliai parinkta mokymų trukmė, diena ir laikas. Lektoriai kompetetingi ir mokantys pasidalinti savo žiniomis su kitais, įsiklausantys į grupės poreikius, įdomios asmenybės. Labai naudinga ir reikalinga parengta metodinė medžiaga. Užsiėmimų metu gautos žinios, atliekamos praktinės užduotys, paskatino pasitikėti savimi, įkvėpė tolimesniam tobulėjimui. Dauguma informacijos jau teko pritaikyti realiose gyvenimiškose situacijose. Rekomenduočiau žmogui, kuris turi viešo kalbėjimo baimę ir yra pačiame oratoriaus kelio pradžioje. Čia galima pasitikrinti, kad esi normalus, kad tokių žmonių yra, sužinoti, ką su ta baime daryti, gauti patarimų ir įrankių toliau augti bei tobulėti.
Diana N.
<...> visi kalbam, bendraujam užsiėmimų metu, o svarbiausia, kad supratau, jog ir kiti turi panašių problemų, ir kiti taip pat jaudinasi. Ir tas žinojimas man davė labai daug: mes nesame idealūs! Todėl labai svarbu išlaikyti toleranciją kitiems, palaikyt kitus, žinot, kad suklydus nieks nepasijuoks, nepasityčios. Ir tada mes jaučiamės saugūs, labiau atsiveriam, pradedam pasitikėti vieni kitais. Ramūnas be galo subtilus žmogus, išlaikytas, korektiškas. Taigi, aš puikiai leidžiu pirmadienio vakarus!
Jaučiuosi PAAUGUSI, mokymus rekomenduočiau visiems, kad pasitikrintų savo baimes. Puikiai vertinu lektorių, organizaciją, laiką. :)  
Gintarė Č.
Nugalėjau baimę kalbėti prieš auditoriją, sužinojau galimus variantus, kaip išsisukti iš keblių situacijų. Realiose situacijose žymiai lengviau kalbėti. Oratorių mokyklos mokymus rekomenduočiau kitiems, nes tai nerealus potyris ir puikios žinios.
Raimonda
Užsiėmimų metu labai patiko lektorės mintis, jog tai kas man yra aišku ir savaime suprantama, kitam gali būti visai neaišku ir nesuvokiama. Šiuose mokymuose taip pat aptariame daug ir psichologinių aspektų, stengiamės išsiaiškinti kokios tos baimės yra ir ko iš tiesų mes bijome. Supratau, kad po 8 lankytų užsiėmimų man daug lengviau stovėti prieš auditoriją, improvizuoti, priimti aplodismentus ir kolegų pastebėjimus. Kalbėdama jaučiuosi ramesnė, žinau kur laikyti rankas, kaip teisingai palaikyti akių kontaktą - visas šias žinias stengiuosi pritaikyti ir kasdieniame gyvenime, darbe vedant susirinkimus, sakant sveikinimų kalbas draugams ir šeimoje paskatinant vaikus kalbėti viešai kuo dažniau.
Užsiėmimai naudingi ir įdomūs. Atrodo nemažai domiuosi viešuoju kalbėjimu, tačiau labai patiko lektorės pateikta dar negirdėta informacija apie stovėjimo techniką, vizualizaciją, auditorijos įtraukimo būdus. Šioje aplinkoje galiu atsipalaiduoti ir nebijoti atrodyti kvailai, gera, kad visi dalyviai draugiški. Vieni kitiems suteikiame grįžtamąjį ryšį, pagiriame, visi nuoširdūs ir atviri. Žinot, prieš tai nebūčiau net pagalvojus, jog turiu tiek daug bendraminčių, kurie taip pat bijo kalbėti, bijo apsijuokti, bijo pajudėti scenoje. Norisi, jog Oratorių mokykla gyvuotų ir toliau, pirmyn!
Mokytoja matosi, kad yra tikra oratorė, visi gestai, kalbėsena,  įtaigi kalba. Užsiėmimuose patinka profesionalios įžvalgos ir pastebėjimai ką reikėtų daryti kitaip. Daug bendraminčių vienoje vietoje.
Po pirmojo susitikimo jaučiuosi jau stipresnis, sužinojau daug naujo. Atrodo buvo kalbama apie paprastus dalykus, tačiau labai naudingus. Sužinojau apie akių kontaktą, didesnį pasitikėjimą savimi. Labai patiko kalbėti ekspromtu.
Laukiu kiekvieno šeštadienio, nes man patinka šie Oratorių užsiėmimai iš jų išeinu „pasisėmus“ geros nuotaikos, energijos ir motyvacijos. Džiaugiuosi, kad aš išdrįsau atsistoti prieš auditoriją, nugalėti savo baimes ir pakalbėti.

Patiko, kad turėjau progą pasakyti improvizacinę kalbą, gauti grįžtamąjį ryšį – tiek kas buvo gerai, tiek ką reikia tobulinti. Patiko pratimai kaip būti čia ir dabar.

Patiko aplinka, jaučiausi saugi, mokytojas kompetetingas, gera išgirsti iš kolegų grįžtamąjį ryšį, kuris būna padrąsinantis.

Pažvelk savo baimei į akis!

Baimė būti savimi

Baimė būti savimi

Baimė likti nesuprastam

Baimė likti nesuprastam

Drebančio balso baimė

Drebančio balso baimė