Viešojo kalbėjimo ir oratorystės meno mokykla

geriau

Renginys: Laisvės paminėjimo vakaras

Lietuvos gyventojams Vasario 16-oji ypatinga šventė. Ją švenčiame dėka aktyvių piliečių, kurie išdrįso tinkamu metu pasisakyti ir išreikšti savo nuomonę, drąsiai atstovauti mūsų šalį – LIETUVĄ. Tik dėl jų, dabar turime teisę išreikšti save, išsakyti savo nuomonę, skaityti ir keliauti kur tik panorėję, siekti savo gyvenimo svajonių. Esame LAISVI ir ta galimybe turime pasinaudoti!

Šią itin svarbią Lietuvai dieną būtina prisiminti, kad aktyvus pilietis neatsiranda savaime. Jam reikia padėti užaugti, formuoti bendravimo įgūdžius, suteikti drąsos turėti savo nuomonę, ją išsakyti, klausti, daryti savo išvadas, argumentuoti, turėti drąsos įsijungti į problemų sprendimą.

VšĮ „Oratorių mokykla“, organizuojanti mokinių viešojo kalbėjimo mokymus, vasario 16-ąją, 17 val. kviečia visus 9-12 kl. moksleivius į Oratorių mokyklos rengiamą Laisvės paminėjimo vakarą.

Susitikimo metu ugdysime bendravimo, viešojo kalbėjimo įgūdžius, kalbėsime apie LAISVĘ, kaip ją suvokiame, prisiminsime Lietuvos patriotus, lyderius, oratorius, kurie savo drąsa, ryžtu visais laikais darė įtaką Lietuvos žmonėms, kurie savo kalbomis patvirtino neribotą ištarto žodžio galią.

Ateik į Oratorių mokyklą atsisveikinti su viešojo kalbėjimo baime. Įkvėpk savo kalba kitus !

Be raštiško Oratorių mokyklos sutikimo, tekstą kopijuoti yra draudžiama. 

Pažvelk savo baimei į akis!

Baimė paraudonuoti

Baimė paraudonuoti

Ankstesnių nesėkmių baimė

Ankstesnių nesėkmių baimė

Minčių dėstymo baimė

Minčių dėstymo baimė