Viešojo kalbėjimo ir oratorystės meno mokykla

Smagiausia dieninė viešojo kalbėjimo stovykla vaikams

14455698_1328620627147944_1199920537_oVasaros atostogos – laukiamiausias vaikų metas, kai galima nerūpestingai dūkti su draugais, mėgautis geru oru, linksmybėmis ir ilgai miegoti. Tačiau labai svarbu, kad vasaros atostogų metu vaikai atrastų naujas veiklas, pomėgius, kuriuos galėtų tobulinti mokslo metų eigoje.  Būtent bendravimo įgūdžiai yra reikalingi visose gyvenimo srityse, reikia mokėti pristatyti save, būti susipažinus su kūno kalba, akių kontaktu, rankų pozicijomis, balsu, pauzėmis, kalbos struktūra ir kt. svarbiais elementais be kurių sunku įsivaizduoti prasmingą, efektyvią kalbą. Oratorių mokyklos organizuojama dieninė stovykla – ORATORIŲ VASAROS NUOTYKIS, skirta 10-15 m. vaikams. Mums svarbu, kad moksleiviai Lietuvoje būtų savimi pasitikintys, norintys ir galintys išreikšti savo nuomonę bei tikintys, kad KALBĖTI VIEŠAI GALI VISI. 😉

 

Susipažinkime su Oratorių mokykla

Oratorių Mokykla – užklasinė veikla ugdanti moksleivių bendravimo, viešojo kalbėjimo įgūdžius, mokinanti bendrauti, diskutuoti, argumentuoti savo mintis, suteikianti drąsos turėti ir reikšti savo nuomonę. Čia susirinkę vaikai teorijos į užrašus nesirašo, tačiau viską bando „išgyventi“ ir patirti savarankiškai – patys. Organizuojama stovykla vaikams suteikia galimybę į viešąjį kalbėjimą pažvelgti kaip į malonų procesą, kurio metu išsakome savo mintis, nuomonę, sudominame auditoriją ir mėgaujamės klausytojų dėmesiu. Sutikime, kad XXI a. komunikacijos, bendravimo įgūdžiai yra vieni svarbiausių siekiant, kad vaikas išaugtų į savimi pasitikintį žmogų, kuris nori dalintis savo mintimis, būti atviras, savarankiškas.  Taip pat labai svarbu, kad moksleiviai turėdami savo nuomonę norėtų ją išreikšti viešai.

Kodėl verta prisijungti prie Oratorių dieninės stovyklos?

Oratorių mokyklos stovyklos programa yra paruošta taip, kad dieną būtų galima pradėti su rytine arbatėle bei užkandžiais, laikas iki pietų skirtas dienos aptarimui, emocijų pasidalinimui, lūkesčių išsakymui, kūrybiškai bei linksmai Oratoriaus mankštai, susipažinimui su edukacine veikla. Kita dienos pusė (po pietų) skirta viešojo kalbėjimo užsiėmimams, teorijai, praktikai, moksleivių refleksijai. Stovyklos metu vaikai atliks kūrybines individualias bei komandines užduotis, skatinančias kalbėti, išreikšti save pritaikant edukacinių ekskursijų metu įgytas žinias, patirtus įspūdžius. O dirbdami oratorių užsiėmimuose, išmoks kitiems perteikti savo patirtis, įgys pasitikėjimo savimi. Stovykloje ugdysime įgūdžius reikalingus sėkmingam viešosios kalbos rengimui, mokysimės pajusti džiaugsmą kalbėdami viešai, ieškosime savęs, tobulinsime turimus įgūdžius bei smagiai leisime laiką. Veikla ir užsiėmimai vyks jaukioje Oratorių mokykloje. Esant palankioms oro sąlygoms, daug laiko praleisime gamtoje.

Kruopščiai planuojamos edukacijos

Oratorių mokyklos kolektyvas, dieninės stovyklos metu vaikams stengiasi pasiūlyti išskirtines edukacijas, kurios stovyklautojus sudomintų, paskatintų diskutuoti. Oratorių mokyklos kolektyvui svarbu, kad vaikai galėtų patys praktiška „prisiliesti“ ir pasijusti tikru savanoriu, teatro ar cirko artistu. Iš patirties žinome, kad vaikai nori būti išgirsti, išklausyti, todėl visada sudarome sąlygas pasisakyti. Kuo dažniau vaikai turės galimybę išsakyti savo nuomonę, mintis tuo jiems bus lengviau kalbėti paaugus. Oratorių mokyklos užsiėmimuose viešasis kalbėjimas yra integruojamas į žaidimus, jog vaikai nepatirtų jaudulio žinodami, kad reikės kalbėti viešaii. Mes kuriamės emociškai saugią aplinką, kurioje mokomės, augame ir tobulėjame. 😉

Iki drąsių, prasmingų susitikimų Oratorių mokykloje!

 

Laukiame Tavęs šauniame, įdomiame vasaros nuotykyje… 😉

Informacija ir registracija el.p.: info@oratoriumokykla.lt arba  tel. Nr.: 8 640 60089

Pažvelk savo baimei į akis!

baime apsijuokti

Baimė apsijuokti

Drebančio balso baimė

Drebančio balso baimė

Baimė būti savimi

Baimė būti savimi