Viešojo kalbėjimo ir oratorystės meno mokykla

blue-bag-monster

Moksleiviams

Vyksta registracija į "ZOOM" užsiėmimus (žr.žemiau):
* streso įveikos įgūdžių lavinimo programa 7-12 kl. moksleiviams.
Šiuo metu grupė yra registracijos procese. Veiklas pradėsime vykdyti, kuomet susirinks minimalus dalyvių skaičius.

Hand pushing needle to pop the stress balloonStreso įveikos įgūdžių lavinimo “GEROS SAVIJAUTOS PROGRAMA”, skirta 7-12 kl. moksleivių streso įveikos įgūdžių lavinimui, remiantis įsisąmoninimo ir kognityvinės-elgesio terapijos metodikomis.

 

Mokiniams bus suteiktos svarbiausios kompetencijos, t.y. žinios, įgūdžiai ir praktinė patirtis, leidžiančios: atpažinti streso ir streso pasekmių požymius; pasirinkti tinkamus streso valdymo bei pagalbos sau būdus; panaudoti juos praktiškai; atlikti streso pasekmių prevenciją, t.y. užkirsti kelią nekontroliuojamam streso įsigalėjimui. Programos įgyvendinimas leis mokiniams ne tik suvaldyti stresines reakcijas, bet ir pagerinti savo psichologinę-emocinę būseną, padidinti darbingumą ir sustiprinti psichologinį atsparumą.

Programa remiasi moksliniais tyrimais, kurie rodo, kad taikant įsisąmoninimo psichologija ir KET grįstas metodikas vaikams ir paaugliams galima gana greitai ir veiksmingai pagerinti vaikų ir paauglių dėmesio koncentraciją, atmintį, emocinę savireguliaciją ir elgesio planavimą. Padidėja jų gebėjimas tiek susikaupti, tiek nusiraminti ir atsipalaiduoti, gerėja miego kokybė, emocijų reguliavimo ir elgesio planavimo bei socialiniai įgūdžiai.

Galutinis programos rezultatas yra sumažinti neigiamų psichosocialinių veiksnių įtaką vaikų ir paauglių psichologinei sveikatai ir pagerinti jų bendrą savijautą.  Siekiant šio rezultato mokyklinio amžiaus vaikams ir paaugliams bus suteiktos visos reikalingos streso įveikos, relaksacijos ir gebėjimo nusiraminti bei reguliuoti emocijas žinios ir praktiniai įgūdžiai, leidžiantys tai taikyti tiek mokykloje, tiek kasdieniniame gyvenime už mokyklos ribų.  Įtraukiantis programos vedimas ir aktyvaus mokinių dalyvavimo siekimas bei gaunamas grįžtamasis ryšys užtikrins, kad siekiamą rezultatą pasiektų kiekvienas programoje dalyvaujantis mokinys.

Programos trukmė: 10 susitikimų. Susitikimai vyks, 1 kartą per savaitę po 1 val.

Užsiėmimų laikas: III-niais nuo 16:30 iki 17:30 val. Pirmojo susitikimo data bus patikslinta, kai susirinks minimalus grupės dalyvių skaičius.

Užsiėmimus veda: edukologė, įsisamoninimu grįstos kognityvinės elgesio terapijos mokytoja Vilma Kubilienė. Visos programos (10 susitikimų) kaina: 60 Eur.  Grupėje 8-12 dalyvių.

Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt

 

Asmeninės tobulėjimo sesijos moksleiviams.

Individualūs susitikimai savęs, savo minčių ir jausmų pažinimo, pasitikėjimo stiprinimo, streso valdymo, asmeninio plano sudarymo ir įgyvendinimo, kalbos paruošimo, pristatymo klausimais.

Tai nėra psichologinis konsultavimas ar psichoterapijos sesijos. Šių susitikimų metu nesulauksite ir patarimų, žinojimo geriau už jus ar vertinimų. Remiantis koučingo, įsisąmoninimu grįstos kognityvinės elgesio terapijos metodais, asmeninių tobulėjimo sesijų metu drauge bendradarbiaujant, keliant klausimus ir ieškant atsakymų, sieksime pajudėti iš esamos situacijos ir pasiekti norimą rezultatą.

Kokių rezultatų galima tikėtis iš asmeninių tobulėjimo sesijų?
– geriau suprasti save, savo vidinę būseną, jausmus.
– suprasti, atrasi savo tikruosius norus, vertybes, įsitikinimus.
– pagrįstai įvertinti save, savo stiprybes bei gyvenimo situacijas.
– ribojančius įsitikinimus paversti drąsinančia ir skatinančia veikti energija.
– labiau pasitikėti savimi.
– per tam tikrą laiką pasiekti savo užsibrėžtus tikslus.
– nuolatinio augimo ir tobulėjimo.

Asmeninės tobulėjimo sesijos tai būdas suprasti savo mintis, pažvelgti į situaciją plačiau ir kitu kampu, atrasti naujus kelius kaip pasiekti norimų tikslų, motyvuoti save imtis veiksmų.

Registracija: info@oratoriumokykla.lt arba tel. 8 (640) 60089

KAINA: 15 Eur/ak.val.

 

Ateik į Oratorių mokyklą. Pažink save. Išmok jaustis ramiai būnant savimi!

Pažvelk savo baimei į akis!

Baimė žiūrėti į akis

Baimė žiūrėti į akis

Baimė nepatikti

Baimė nepatikti

Pabėgusių minčių baimė

Pabėgusių minčių baimė