Viešojo kalbėjimo ir oratorystės meno mokykla

blue-bag-monster

Moksleiviams

Vyksta registracija į "GYVUS" užsiėmimus (žr.žemiau):
* viešojo kalbėjimo menas 5-8 kl. ir 9-12 kl. moksleiviams;
* savęs pažinimo ir pasitikėjimo stiprinimo programa 9-12 kl. moksleiviams;
* streso įveikos įgūdžių lavinimo programa 7-12 kl. moksleiviams. Renkama ir ZOOM grupė.
Šiuo metu visos grupės yra registracijos procese. Veiklas pradėsime vykdyti, kuomet susirinks minimalus konkrečios grupės dalyvių skaičius.
Pasirinkite kurioje grupėje norėsite dalyvauti, parašykite mums ir įtrauksime jus į dalyvių sąrašą. Susisieksime su jumis iš karto, kai galėsime pradėti grupės veiklą.

Vyksta registracija į 5-8 ir 9-12 klasių mokinių grupes:

VIRŠELIAIPrograma „VIEŠOJO KALBĖJIMO MENAS MOKSLEIVIAMS“ skirta 5-8 kl. ir 9-12 kl. moksleiviams, norintiems stiprinti savo viešojo kalbėjimo, pristatymo, bendravimo įgūdžius, geriau pažinti ir suprasti  save, sužinoti kaip valdyti stresą,  išmokti ir išdrįsti kitiems pristatyti save, savo mintis, idėjas. 

Programos turinys: Viešojo kalbėjimo baimės: Viešojo kalbėjimo nerimo lygio įsivertinimas. Kodėl bijome? Strategijos padedančios įveikti viešojo kalbėjimo baimes. Kalbos ruošimas: Kokius žingsnius ir kodėl reikia atlikti ruošiant sėkmingą kalbą. Efektyvaus pasisakymo ruošimas. Būdai pradėti, pabaigti kalbą. Sėkmingos kalbos bruožai. Dažniausios viešojo kalbėjimo klaidos. Kūno kalbos ir balso įtaka bendravime: Neverbalinės komunikacijos samprata. Laikysena, gestai, mimika, akių kontaktas, išvaizda. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Kalbėjimo greitis, intonacija, balso stiprumas, pauzės. Improvizacija viešajame kalbėjime: Kaip papasakoti savo istoriją. Kūrybiškumas ir jo svarba kalboje.

Užsiėmimai vyksta interaktyviais, žaismingais metodais sudarant  sąlygas kelti klausimus ir ieškoti atsakymų, reflektuojant veiklą ir naują  informaciją.

Programos trukmė: 10 susitikimų. Susitikimai vyks, 1 kartą per savaitę po 2 ak.val.

Užsiėmimų laikas:

5-8 kl. I-niais nuo 15:30 iki 17:00 val.

9-12 kl. II-niais nuo 16:00 iki 17:30 val.

Pirmojo susitikimo data bus patikslinta, kai susirinks minimalus grupės dalyvių skaičius.

Užsiėmimų vieta: Savanorių pr. 206, Kaunas. (Pasikeitus epidemiologinei situacijai, susitikimai būtų perkelti į ZOOM.)

Užsiėmimus veda: aktorė Sandra Daukšaitė-Petrulėnė ir edukologė Vilma Kubilienė.

Visos programos (10 susitikimų) kaina: 150 Eur.

Grupėje iki 10 dalyvių. Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt

 

VIRŠELIAI-2

Savęs pažinimo ir pasitikėjimo stiprinimo programa „APIE SAVE“ skirta 9-12 kl. moksleiviams, norintiems geriau pažinti savo vidinį pasaulį, stiprinti pasitikėjimą savimi, suprasti savo emocijas, jausmus, sužinoti kaip valdyti stresą, išmokti save pristatyti.

Programos metu ugdomi mokinio gebėjimai: pažinti save: atrasti savo stiprybes, identifikuoti savo vertybes, atpažinti savo emocijas, jausmus, suvokti jų priežastis bei pasekmes, pažinti mąstymo klaidas, suprasti ir valdyti savo emocijas, susipažinti su streso valdymo metodikomis, ugdyti pagrįstą pasitikėjimą savimi, stiprinti savivertę, motyvuoti save, laikytis savidisciplinos, siekiant tikslų, atsigauti nuo emocinio nuovargio, išmokti pozityviai priimti kritiką ir neprarasti pasitikėjimo savimi, pristatyti save.

Pažink save. Išmok jaustis ramiai būnant savimi. Suteik sau teisę būti laimingu!

Užsiėmimai vyksta interaktyviais, žaismingais metodais sudarant  sąlygas kelti klausimus ir ieškoti atsakymų, reflektuojant veiklą ir naują  informaciją.

Programos trukmė: 10 susitikimų. Susitikimai vyks, 1 kartą per savaitę po 2 ak.val.

Užsiėmimų laikas: IV-niais nuo 16:00 iki 17:30 val. Pirmojo susitikimo data bus patikslinta, kai susirinks minimalus grupės dalyvių skaičius.

Užsiėmimų vieta: Savanorių pr. 206, Kaunas. (Pasikeitus epidemiologinei situacijai, susitikimai būtų perkelti į ZOOM.)

Užsiėmimus veda: edukologės Elvija Petkevičienė ir Vilma Kubilienė.

Visos programos (10 susitikimų) kaina: 150 Eur. 

Grupėje iki 10 dalyvių. Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt

 

Hand pushing needle to pop the stress balloon

Streso įveikos įgūdžių lavinimo “GEROS SAVIJAUTOS PROGRAMA”, skirta 7-12 kl. moksleivių streso įveikos įgūdžių lavinimui, remiantis įsisąmoninimo ir kognityvinės-elgesio terapijos metodikomis.

 

Mokiniams bus suteiktos svarbiausios kompetencijos, t.y. žinios, įgūdžiai ir praktinė patirtis, leidžiančios: atpažinti streso ir streso pasekmių požymius; pasirinkti tinkamus streso valdymo bei pagalbos sau būdus; panaudoti juos praktiškai; atlikti streso pasekmių prevenciją, t.y. užkirsti kelią nekontroliuojamam streso įsigalėjimui. Programos įgyvendinimas leis mokiniams ne tik suvaldyti stresines reakcijas, bet ir pagerinti savo psichologinę-emocinę būseną, padidinti darbingumą ir sustiprinti psichologinį atsparumą.

Programa remiasi moksliniais tyrimais, kurie rodo, kad taikant įsisąmoninimo psichologija ir KET grįstas metodikas vaikams ir paaugliams galima gana greitai ir veiksmingai pagerinti vaikų ir paauglių dėmesio koncentraciją, atmintį, emocinę savireguliaciją ir elgesio planavimą. Padidėja jų gebėjimas tiek susikaupti, tiek nusiraminti ir atsipalaiduoti, gerėja miego kokybė, emocijų reguliavimo ir elgesio planavimo bei socialiniai įgūdžiai.

Galutinis programos rezultatas yra sumažinti neigiamų psichosocialinių veiksnių įtaką vaikų ir paauglių psichologinei sveikatai ir pagerinti jų bendrą savijautą.  Siekiant šio rezultato mokyklinio amžiaus vaikams ir paaugliams bus suteiktos visos reikalingos streso įveikos, relaksacijos ir gebėjimo nusiraminti bei reguliuoti emocijas žinios ir praktiniai įgūdžiai, leidžiantys tai taikyti tiek mokykloje, tiek kasdieniniame gyvenime už mokyklos ribų.  Įtraukiantis programos vedimas ir aktyvaus mokinių dalyvavimo siekimas bei gaunamas grįžtamasis ryšys užtikrins, kad siekiamą rezultatą pasiektų kiekvienas programoje dalyvaujantis mokinys.

Programos trukmė: 10 susitikimų. Susitikimai vyks, 1 kartą per savaitę po 1 val.

Užsiėmimų laikas: III-niais nuo 16:00 iki 17:00 val. Pirmojo susitikimo data bus patikslinta, kai susirinks minimalus grupės dalyvių skaičius. P.S.

Renkama ir papildoma grupė, darbui nuotoliniu formatu. Susitikimų datos bus patikslintos.

Užsiėmimus veda: edukologė, įsisamoninimu grįstos kognityvinės elgesio terapijos mokytoja Vilma Kubilienė. Visos programos (10 susitikimų) kaina: 90 Eur.  Grupėje iki 8 dalyvių.

Grupėje iki 8 dalyvių. Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt

 

Asmeninės tobulėjimo sesijos moksleiviams.

Individualūs susitikimai savęs, savo minčių ir jausmų pažinimo, pasitikėjimo stiprinimo, streso valdymo, asmeninio plano sudarymo ir įgyvendinimo, kalbos paruošimo, pristatymo klausimais.

Tai nėra psichologinis konsultavimas ar psichoterapijos sesijos. Šių susitikimų metu nesulauksite ir patarimų, žinojimo geriau už jus ar vertinimų. Remiantis koučingo, įsisąmoninimu grįstos kognityvinės elgesio terapijos metodais, asmeninių tobulėjimo sesijų metu drauge bendradarbiaujant, keliant klausimus ir ieškant atsakymų, sieksime pajudėti iš esamos situacijos ir pasiekti norimą rezultatą.

Kokių rezultatų galima tikėtis iš asmeninių tobulėjimo sesijų?
– geriau suprasti save, savo vidinę būseną, jausmus.
– suprasti, atrasi savo tikruosius norus, vertybes, įsitikinimus.
– pagrįstai įvertinti save, savo stiprybes bei gyvenimo situacijas.
– ribojančius įsitikinimus paversti drąsinančia ir skatinančia veikti energija.
– labiau pasitikėti savimi.
– per tam tikrą laiką pasiekti savo užsibrėžtus tikslus.
– nuolatinio augimo ir tobulėjimo.

Asmeninės tobulėjimo sesijos tai būdas suprasti savo mintis, pažvelgti į situaciją plačiau ir kitu kampu, atrasti naujus kelius kaip pasiekti norimų tikslų, motyvuoti save imtis veiksmų.

Kaip tai vyksta?
1. Priimate sprendimą dalyvauti asmeninėse tobulėjimo sesijose ir užsiregistruojate ČIA.
2. Su Jumis susisieksime ir susitarsime dėl pirmojo susitikimo laiko. Pirmasis susitikimas skiriamas susipažinimui, saugaus ir atviro santykio kūrimui, rūpimo klausimo išsigryninimui, kitų susitikimų planavimui, proceso eigos aptarimui.
3. Kitų sutartų konsultacijų metu drauge kelsime klausimus, ieškosime atsakymų, įsipareigosime, teiksime grįžtamąjį ryšį, aptarsime kas nuveikta, įvertinsime progresą.

Kilus klausimams, susisiekime: info@oratoriumokykla.lt

KAINA: Pirmas susitikimas 15 Eur/val.

 

Ateik į Oratorių mokyklą. Pažink save. Išmok jaustis ramiai būnant savimi!

Pažvelk savo baimei į akis!

Baimė pajudėti

Baimė pajudėti

Ankstesnių nesėkmių baimė

Ankstesnių nesėkmių baimė

Baimė būti savimi

Baimė būti savimi