Viešojo kalbėjimo ir oratorystės meno mokykla

blue-bag-monster

Moksleiviams

Viešojo kalbėjimo ir ugdymo karjerai užsiėmimai 7-12 kl. moksleiviams. Registracija vyksta.

Programa skirta 7-12 klasių moksleiviams. (1-6 klasių moksleiviams programų nevykdome.)

Viešojo kalbėjimo ir ugdymo karjerai programa paruošta taip, kad:

– kiekvienas moksleivis pagal savo galimybes siekia asmeninės pažangos, individualiai ir/arba grupėje išklausydamas teorinę dalį ir atlikdamas paruoštas savo lygio praktines užduotis.

– prisijungti ir įsitraukti į individualizuotos programos veiklas mokinys gali bet kuriuo metu (nuo 16 val. pirmadieniais „gyvai“ Kaune, arba trečiadieniais nuotoliniu būdu. Prieš tai būtina registracija.).

– pirmojo savo užsiėmimo metu mokinys gauna savo asmeninės pažangos programą, kurią gali įgyvendinti pasirinkdamas sau patogų tempą. Mokinys gauna paruoštą individualų asmeninio augimo planą, kurį įgyvendina per 10 užsiėmimų. Vėliau gali tęsti užsiėmimus pagal sekančio sekančio lygio temas ir programą.

Su mokiniais individualiai ir grupėje dirba profesionali edukologė, psichologijos ir karjeros konsultantė Vilma Kubilienė.

Susitikimų metu mokiniai ugdys svarbiausias ugdymo karjerai kompetencijas: savęs pažinimo ir priėmimo, karjeros galimybių pažinimo, karjeros planavimo ir įgyvendinimo. Stiprins savo viešojo kalbėjimo, pristatymo, bendravimo įgūdžius; praktikuos emocijų valdymo įgūdžius; pažins savo asmenines savybes, interesus, gabumus ir jų sąsajas su karjera; ugdys gebėjimus kelti gyvenimo ir karjeros tikslus bei priimti karjeros sprendimus.

Užsiėmimai vyks interaktyviais, žaismingais metodais, taikant įvairias edukacines priemones ir metodus, sudarant sąlygas kelti klausimus ir ieškoti atsakymų, reflektuojant veiklą ir naują informaciją.

Užsiėmimų laikas:

I-niais nuo 16:00 iki 17:30 val. Gyvai. Registracija vyksta. Pirmasis susitikimas rugsėjo 25 d.

Gyvi užsiėmimai vyksta Kaune, Donelaičio g. 33.

Vieno lygio programos trukmė 10 užsiėmimų. Pabaigus pirmąjį lygį, mokinys gauna tai patvirtintą pažymėjimą ir gali pasirinkti tęsti užsiėmimus pagal sekančio lygio programą. Per metus mokinys gali sudalyvauti I-ojo, II-ojo ir III-iojo lygio programose.

Kaina:

-20 Eur mokant už vieną užsiėmimą. Kiekviena temos teorinė ir praktinė dalis atliekama atvykstant ne nuosekliai kiekvieną savaitę, o bet kuriuo sau patogiu metu (I-niais nuo 16:00 iki 17:30 val. gyvai arba III-niais nuo 16:00 iki 17:30 val. nuotoliu)

-90 Eur mokant už 5 užsiėmimus iš karto. Galima išklausyti teorinę dalį ir atlikti vieno lygio užduotis su viena pertrauka, dalyvaujant be pertraukų 5-iuose užsiėmimuose ir vėliau dar 5-iuose.

-150 Eur mokant už 10 užsiėmimų iš karto. Vieno lygio teorinė dalis ir užduotys atliekamos nuosekliai per 10 savaičių.

Užsiėmime vietų skaičius ribotas iki 10 dalyvių. Registracija būtina.

Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt arba tel. 8 640 60089

 

Asmeninės karjeros konsultacijos.

Karjeros konsultacijos 8-12 klasių moksleiviams, siekiantiems išmokti sąmoningai ir kryptingai planuoti savo karjeros pasirinkimus. Karjeros kompetencijų ugdymas. Savęs pažinimas karjerai. Karjeros galimybių pažinimas. Karjeros planavimas.

Susitikimai vyksta gyvai Kauno centre arba nuotoliniu būdu. Kaina 30 Eur/val.

Su mokiniais individualiai dirba profesionali edukologė, psichologijos ir karjeros konsultantė Vilma Kubilienė.

Registracija: info@oratoriumokykla.lt arba tel. 8 640 60089

 

Programos, kurias galite užsakyti per Kultūros paso sistemą, skirtos Lietuvos moksleiviams:

Viešojo kalbėjimo menas. Ką kalbame nekalbėdami?

kalbaKūno kalba – universali visame pasaulyje ir žymiai greičiau suvokiama nei verbalinė kalba. Bendrauti mes pradeda anksčiau, nei ištariame pirmą žodį. Mes galime nutilti ir nekalbėti, bet niekaip negalime sustabdyti kūno kalbos.

Pagal kokius požymius susidarome nuomonę apie kitą asmenį nepaisant to kokia kalba jis kalba ar kokiame pasaulio krašte gyvena? Susitikimo metu mokiniai sužinos kūno kalbos ir balso valdymo įtaką bendravime. Susipažins su neverbalinės kalbos elementais (laikysena, gestai, mimika, akių kontaktas, išvaizda), garsiniais kalbėjimo veiksniais (kalbėjimo greitis, intonacija, balso stiprumas, pauzės). Atliks individualias bei grupines užduotis. Įgys įgūdžių stebėti savo bei kitų nežodinį bendravimą.

Programa skirta 7-12 kl. moksleiviams.

Programos trukmė 90 min.

Užsakyti programą savo klasei galima Kultūrinės edukacijos sistemoje. Programa: Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams. Ką kalbame nekalbėdami? (Edukacija vyksta gyvai užsakovo mokykloje) Programos nr. kultūros paso sistemoje: KP-22/1-E-897

Dėl pageidaujamo edukacijos laiko prašome susisiekti ir tartis individualiai. El.paštas: info@oratoriumokykla.lt Individualiai susiderinsime edukacijos laiką pagal užsakovo poreikį.

 

Viešojo kalbėjimo menas. Kaip įgyti drąsos kalbėti?

drasaVisais laikais stulbinami bendri žmonijos pasiekimai prasidėdavo nuo ištartų žodžių. Idėjų pilname pasaulyje, konkurencinį pranašumą turi tie, kurie geba sklandžiai viešai kalbėti, laimėdami klausytojų širdis ir keisdami mąstymą.

Ko galime pasimokyti iš žymiausių pasaulio oratorių? Iš kur atsiranda viešojo kalbėjimo drąsa? Ką daryti, jog baimė viešai pasisakyti netaptų gyvenimo stabdžiu?

Susitikimo metu mokiniai įsivertins savo viešojo kalbėjimo nerimo lygį bei individualius viešojo kalbėjimo gebėjimus. Sužinos viešojo kalbėjimo elementus. Susipažins su žymiausiomis viešomis kalbomis ir oratoriais. Sužinos ir gebės taikyti technikas padedančias įveikti viešojo kalbėjimo baimes.

Programa skirta 7-12 kl. moksleiviams.

Programos trukmė 90 min.

Užsakyti programą savo klasei galima Kultūrinės edukacijos sistemoje. Programa: Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams. Kaip įgyti drąsos kalbėti? (Edukacija vyksta gyvai užsakovo mokykloje) Programos nr. kultūros paso sistemoje: KP-22/1-E-752

Dėl pageidaujamo edukacijos laiko prašome susisiekti ir tartis individualiai. El.paštas: info@oratoriumokykla.lt Individualiai susiderinsime edukacijos laiką pagal užsakovo poreikį.

 

Viešojo kalbėjimo menas. Kaip įgyti drąsos kalbėti? (Programa vykdoma nuotoliniu būdu)ka kalbame

 

Programa skirta 7-12 kl. moksleiviams.

Programos trukmė 60 min.

Užsakyti programą savo klasei galima Kultūrinės edukacijos sistemoje. Programa: Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams. Kaip įgyti drąsos kalbėti? (Edukacija vyksta nuotoliniu būdu) Programos nr. kultūros paso sistemoje: KP-22/1-E-766

Dėl pageidaujamo edukacijos laiko prašome susisiekti ir tartis individualiai. El.paštas: info@oratoriumokykla.lt Individualiai susiderinsime edukacijos laiką pagal užsakovo poreikį.

 

Pažvelk savo baimei į akis!

Vertinimo baimė

Vertinimo baimė

Minčių dėstymo baimė

Minčių dėstymo baimė

Baimė pajudėti

Baimė pajudėti