Viešojo kalbėjimo ir oratorystės meno mokykla

blue-bag-monster

Moksleiviams

- Asmeninės savęs pažinimo ir karjeros konsultacijos 9-12 kl. moksleiviams. Registruotis: vilma@oratoriumokykla.lt arba tel. 8 640 60089

- Grupiniai viešojo kalbėjimo ir ugdymo karjerai užsiėmimai 7-12 kl. moksleiviams. Nuo 2024 m. rugsėjo mėn.

Asmeninės savęs pažinimo ir karjeros konsultacijos.

Konsultacijos skirtos tau, jei šios ir panašios mintys „Aš nežinau kas man įdomu.“ „Nežinau ką norėsiu veikti baigęs mokyklą.“ „Man sunku bendrauti ir išreikšti save.“ tau yra pažįstamos ir jei šiame jautriame paauglystės laikotarpyje nori jaustis tvirčiau, drąsiau, labiau pasitikinčiai.

Asmeninės konsultacijos skirtos 8-12 klasių moksleiviams, norintiems:

-geriau pažinti ir suprasti  save, savo stiprybes, vertybes;

-suprasti savo mintis, emocijas;

-sužinoti kaip valdyti stresą;  

-išmokti ir išdrįsti save pristatyti kitiems;

-išmokti sąmoningai ir kryptingai planuoti savo karjeros pasirinkimus.

Susitikimai vyksta gyvai Kauno centre arba nuotoliniu būdu.

Individualios konsultacijos kaina 30 Eur/ak.val.

Su draugu smagiau? Konsultacija grupelėje kai 2-4 dalyviai po 20 Eur/val.

Savęs pažinimas. Karjeros kompetencijų ugdymas. Karjeros galimybių pažinimas. Karjeros planavimas. Konsultacijų metu atliekami savęs pažinimo testai, taikomos įvairios įtraukiančios technikos, skatinančios mokinių saviraišką ir įsitraukimą.

Su mokiniais individualiai dirba profesionali edukologė, psichologijos ir karjeros konsultantė Vilma Kubilienė.

Registracija: vilma@oratoriumokykla.lt arba tel. 8 640 60089

 

Grupiniai viešojo kalbėjimo ir ugdymo karjerai užsiėmimai 7-12 kl. moksleiviams. Nuo 2024 m. rugsėjo mėn. Registracija vyksta.

Programa skirta 7-12 klasių moksleiviams. (1-6 klasių moksleiviams programų nevykdome.)

Viešojo kalbėjimo ir ugdymo karjerai programa paruošta taip, kad:

– teorinė dalis ir užduotys atliekamos nuosekliai per 10 savaičių, susitikimuose po 2 ak.val. vieną kartą per savaitę.

– kiekvienas moksleivis pagal savo galimybes siekia asmeninės pažangos, individualiai ir/arba grupėje išklausydamas teorinę dalį ir atlikdamas paruoštas savo lygio praktines užduotis.

– kiekvienas mokinys, pirmojo susitikimo metu gauna individualų asmeninio augimo planą, kurį įgyvendina per 10 užsiėmimų.

Pabaigus 10 savaičių programą, vėliau yra galimybė tęsti užsiėmimus pagal sekančio lygio temas ir programą.

Su mokiniais individualiai ir grupėje dirba profesionali edukologė, psichologijos ir karjeros konsultantė Vilma Kubilienė.

Susitikimų metu mokiniai ugdys svarbiausias ugdymo karjerai kompetencijas: savęs pažinimo ir priėmimo, karjeros galimybių pažinimo, karjeros planavimo ir įgyvendinimo. Stiprins savo viešojo kalbėjimo, pristatymo, bendravimo įgūdžius; praktikuos emocijų valdymo įgūdžius; pažins savo asmenines savybes, interesus, gabumus ir jų sąsajas su karjera; ugdys gebėjimus kelti gyvenimo ir karjeros tikslus bei priimti karjeros sprendimus.

Užsiėmimai vyks interaktyviais, žaismingais metodais, taikant įvairias edukacines priemones ir metodus, sudarant sąlygas kelti klausimus ir ieškoti atsakymų, reflektuojant veiklą ir naują informaciją.

Užsiėmimų laikas:

I-niais nuo 16:00 iki 17:30 val. Gyvai. Registracija vyksta.

Naujos grupės I-asis susitikimas: 2024 m. rugsėjo 16 d.

Gyvi užsiėmimai vyksta Kaune, Donelaičio g. 33.

Vieno lygio programos trukmė 10 užsiėmimų. Pabaigus 10 savaičių programą mokinys gauna tai patvirtintą pažymėjimą ir gali pasirinkti tęsti užsiėmimus pagal sekančio lygio programą. Per metus mokinys gali sudalyvauti I-ojo ir II-ojo lygio programose.

Kaina:

-25 Eur mokant už vieną užsiėmimą.

-100 Eur mokant už 5 užsiėmimus iš karto.

-180 Eur mokant už 10 užsiėmimų iš karto.

Grupėje vietų skaičius ribotas iki 12 dalyvių. Registracija būtina.

Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt arba tel. 8 640 60089

 

Programos, kurias galite užsakyti per Kultūros paso sistemą, skirtos Lietuvos moksleiviams:

Viešojo kalbėjimo menas. Ką kalbame nekalbėdami?

kalbaKūno kalba – universali visame pasaulyje ir žymiai greičiau suvokiama nei verbalinė kalba. Bendrauti mes pradeda anksčiau, nei ištariame pirmą žodį. Mes galime nutilti ir nekalbėti, bet niekaip negalime sustabdyti kūno kalbos.

Pagal kokius požymius susidarome nuomonę apie kitą asmenį nepaisant to kokia kalba jis kalba ar kokiame pasaulio krašte gyvena? Susitikimo metu mokiniai sužinos kūno kalbos ir balso valdymo įtaką bendravime. Susipažins su neverbalinės kalbos elementais (laikysena, gestai, mimika, akių kontaktas, išvaizda), garsiniais kalbėjimo veiksniais (kalbėjimo greitis, intonacija, balso stiprumas, pauzės). Atliks individualias bei grupines užduotis. Įgys įgūdžių stebėti savo bei kitų nežodinį bendravimą.

Programa skirta 7-12 kl. moksleiviams.

Programos trukmė 90 min.

Užsakyti programą savo klasei galima Kultūrinės edukacijos sistemoje. Programa: Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams. Ką kalbame nekalbėdami? (Edukacija vyksta gyvai užsakovo mokykloje) Programos nr. kultūros paso sistemoje: KP-22/1-E-897

Dėl pageidaujamo edukacijos laiko prašome susisiekti ir tartis individualiai. El.paštas: info@oratoriumokykla.lt Individualiai susiderinsime edukacijos laiką pagal užsakovo poreikį.

 

Viešojo kalbėjimo menas. Kaip įgyti drąsos kalbėti?

drasaVisais laikais stulbinami bendri žmonijos pasiekimai prasidėdavo nuo ištartų žodžių. Idėjų pilname pasaulyje, konkurencinį pranašumą turi tie, kurie geba sklandžiai viešai kalbėti, laimėdami klausytojų širdis ir keisdami mąstymą.

Ko galime pasimokyti iš žymiausių pasaulio oratorių? Iš kur atsiranda viešojo kalbėjimo drąsa? Ką daryti, jog baimė viešai pasisakyti netaptų gyvenimo stabdžiu?

Susitikimo metu mokiniai įsivertins savo viešojo kalbėjimo nerimo lygį bei individualius viešojo kalbėjimo gebėjimus. Sužinos viešojo kalbėjimo elementus. Susipažins su žymiausiomis viešomis kalbomis ir oratoriais. Sužinos ir gebės taikyti technikas padedančias įveikti viešojo kalbėjimo baimes.

Programa skirta 7-12 kl. moksleiviams.

Programos trukmė 90 min.

Užsakyti programą savo klasei galima Kultūrinės edukacijos sistemoje. Programa: Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams. Kaip įgyti drąsos kalbėti? (Edukacija vyksta gyvai užsakovo mokykloje) Programos nr. kultūros paso sistemoje: KP-22/1-E-752

Dėl pageidaujamo edukacijos laiko prašome susisiekti ir tartis individualiai. El.paštas: info@oratoriumokykla.lt Individualiai susiderinsime edukacijos laiką pagal užsakovo poreikį.

 

Viešojo kalbėjimo menas. Kaip įgyti drąsos kalbėti? (Programa vykdoma nuotoliniu būdu)ka kalbame

Programa skirta 7-12 kl. moksleiviams.

Programos trukmė 60 min.

Užsakyti programą savo klasei galima Kultūrinės edukacijos sistemoje. Programa: Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams. Kaip įgyti drąsos kalbėti? (Edukacija vyksta nuotoliniu būdu) Programos nr. kultūros paso sistemoje: KP-22/1-E-766

Dėl pageidaujamo edukacijos laiko prašome susisiekti ir tartis individualiai. El.paštas: info@oratoriumokykla.lt Individualiai susiderinsime edukacijos laiką pagal užsakovo poreikį.

 

Pažvelk savo baimei į akis!

Baimė būti savimi

Baimė būti savimi

Baimė nuvilti kitus

Baimė nuvilti kitus

Baimė nepatikti

Baimė nepatikti