Viešojo kalbėjimo ir oratorystės meno mokykla

blue-bag-monster

Moksleiviams

Renkamos grupės: 4-8 ir 9-12 klasių mokiniams.
Užsiėmimai vyksta visus metus kartą per savaitę po 2 akademines valandas.
Prisijungti galima bet kada!
Išmoksi viešai kalbėti geriau, lengviau, ryžtingiau…

Tęstiniai viešojo kalbėjimo užsiėmimai 4-8 klasių mokiniams:

Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams. Registruotis.

Penktadieniais – 15:00-16:30 val. 😉

Mokymų metu dalyviai įgys oratorystės meno žinių ir suformuos viešojo kalbėjimo įgūdžius, išmokdami oratoriaus kūno kalbos, nerimo valdymo, sceninio judesio ir balso panaudojimo galimybes, išmoks parengti ir pasakyti kalbą klausytojams, atsižvelgiant į retorinės situacijos reikalavimus.

Šiuo metu moksleivių norinčių pasinaudoti NVŠ krepšelio lėšomis sąrašas yra pilnas. Tačiau jei norite gauti dalinį finansavimą iš Kauno miesto savivaldybės, susisiekite su mumis ir mes įtrauksime mokinį į rezervinį sąrašą, atsilaisvinus vietai, būtinai Jus informuosime. Pilna užsiėmimų kaina 23 EUR/ mėn.

Tęstiniai viešojo kalbėjimo užsiėmimai 9-12 klasių mokiniams:

Viešojo kalbėjimo menas anglų kalba. Registruotis.

Antradieniais 16:00-17:30 val. 😉

Viešojo kalbėjimo bei šnekamosios anglų kalbos įgūdžiai užsiėmimuose tobulinami suteikiant galimybę kuo dažniau kalbėti bei praktiškai simuliuojant realias gyvenimo situacijas.

Šiuo metu moksleivių norinčių pasinaudoti NVŠ krepšelio lėšomis sąrašas yra pilnas. Tačiau jei norite gauti dalinį finansavimą iš Kauno miesto savivaldybės, susisiekite su mumis ir mes įtrauksime mokinį į rezervinį sąrašą, atsilaisvinus vietai, būtinai Jus informuosime. Pilna užsiėmimų kaina 25 EUR/ mėn.

Viešojo kalbėjimo menas moksleiviams. Registruotis.

I gr. Trečiadieniais 16:30-18:00 val. 😉

II gr. Ketvirtadieniais 16:30-18:00 val. 😉

Šiuo metu moksleivių norinčių pasinaudoti NVŠ krepšelio lėšomis sąrašas yra pilnas. Tačiau jei norite gauti dalinį finansavimą iš Kauno miesto savivaldybės, susisiekite su mumis ir mes įtrauksime mokinį į rezervinį sąrašą, atsilaisvinus vietai, būtinai Jus informuosime. Pilna užsiėmimų kaina 23 EUR/ mėn.

 

2018 m. vasario – gegužės mėn.  5-12 kl. mokiniams turintiems galimybę pasinaudoti savivaldybėms skiriamoms neformaliojo švietimo krepšelio lėšomis, Oratorių mokyklos užsiėmimai kainuoja pigiau. Visos programos akredituotos ir dalinai finansuojamos iš Europos sąjungos lėšų, vieno vaiko krepšeliui skiriama 15 EUR/ mėn.

Informacija ir registracija Tel. 8 640 60089 arba el.p.: info@oratoriumokykla.lt

Visi užsiėmimai vyksta Kauno mieste. 😉

 

 

REGISTRUOKIS, O MES PADĖSIME TAU ĮVEIKTI VIEŠOJO KALBĖJIMO BAIMĘ!

Pažvelk savo baimei į akis!

Baimė būti savimi

Baimė būti savimi

Baimė nuvilti kitus

Baimė nuvilti kitus

Baimė paraudonuoti

Baimė paraudonuoti