Viešojo kalbėjimo ir oratorystės meno mokykla

red-monster

Suaugusiems

GYVAI. Viešojo kalbėjimo užsiėmimai suaugusiems „Oratoriaus pradžiamokslis“ nuo 2023 m. kovo 9 d.

VIRŠELIAI-9Programa suaugusiems „Oratoriaus pradžiamokslis“ su Oratorių mokyklos įkūrėja, edukologe Vilma Kubiliene. 

Užsiėmimai vyks ketvirtadienio vakarais (kovo 9, 16, 23, 30 d. balandžio 6 d.) nuo 18:00 iki 20:00 val. KAINA: 130 Eur. (5 susitikimai po 2 val.) Grupėje iki 10 dalyvių.

Programa skirta tiems, kurie mažiau susiduria su viešuoju kalbėjimu, arba susiduria pakankamai dažnai, bet jaučia didesnį nerimą kalbėdami viešai, nori praktikuotis, jaustis drąsiau, stiprinti teorinį pagrindą, surasti atsakymus į juos dominančius klausimus šia tema.

Programos turinys: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Žodinės improvizacijos metodai. Neverbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Sėkmingos kalbos paruošimas ir sakymas.

Kaip pasitikrinti ar ši programa gali būti jums naudinga? 

Jei į žemiau pateiktus klausimus atsakėte bent 3 „TAIP“, ši programa skirta Jums.

  • Sąmoningai vengiu bet kokių situacijų, kuriose tenka kalbėti viešai? Taip/Ne
  • Man nepatinka, kaip jaučiuosi, sužinojęs, kad teks kalbėti viešai? Taip/Ne
  • Noriu patobulinti savo viešojo kalbėjimo įgūdžius? Taip/Ne
  • Noriu tobulėti, leisti laiką su įdomiais žmonėmis? Taip/Ne
  • Noriu išgirsti grįžtamąjį ryšį apie savo viešojo kalbėjimo gebėjimus? Taip/Ne

Ankstesnių grupių dalyvių atsiliepimai:

„Labai viskas gerai nuosekliai ir sistemingai, saikingai suorganizuota. Laikas patogus, trukmė ne per ilga. Rekomenduoju visiems, nes tai padeda augti savo mąstymu, sustiprina pasitikėjimą savimi.“

„Labai tinkamos temos, puikus temų parinkimas. Mokymai nuoseklūs. Viskas patiko. Labai gera atmosfera. Puikūs mokymai net jei oratorika nėra būtinybė.“

„Labai patiko, džiaugiuosi, kad dalyvavau. Labai maloni kompanija, kompetetinga ir sudominanti lektorė. Laikas prabėgo žaibiškai ir turiningai. Rekomenduoju, nes čia gaunama ne tik puiki teorija, bet ir pritaikoma praktikoje.“

„Gavau daugiau nei tikėjausi. “

Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt arba tel. 8 640 60089

GYVAI. Viešojo kalbėjimo užsiėmimai suaugusiems „Pasitikintis Oratorius“ 2023 m. balandžio mėn.

VIRŠELIAI-4
Programa suaugusiems „Pasitikintis Oratorius“ su Oratorių mokyklos įkūrėja, edukologe Vilma Kubiliene ir aktore Sandra Daukšaite-Petrulėne.

Užsiėmimai planuojami antradienio vakarais (datos bus patikslintos užsiregistravusiems) nuo 18:00 iki 20:00 val. KAINA: 180 Eur. (5 susitikimai po 2 val.) Grupėje iki 12 dalyvių.

Programa skirta norintiems pastiprinti viešojo kalbėjimo žinias, technikas ir praktikuotis kartu su scenos profesionalais. Tai labiau praktinė erdvė lavinti ir stiprinti kalbų ruošimo ir viešojo kalbėjimo gebėjimus. Teorija atskleidžiama per grįžtamajį ryšį praktinių užduočių metu.

Programos metu aptariamos temos: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Žodinės improvizacijos metodai. Neverbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Sėkmingos kalbos paruošimas ir sakymas.

Kurso metu kiekvienas dalyvis gauna savo kalbų video įrašus. Po mokymų įteikiami pažymėjimai.

Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt

„GYVI“ „Oratorių klubo“ susitikimai

Oratorių klubo nariais gali tapti tik Oratorių mokyklos mokiniai, dalyvavę suaugusiųjų programose „Pasitikintis Oratorius“ arba „Oratoriaus pradžiamokslis“.

„ORATORIŲ KLUBAS“ – nėra paskaitų ciklas ar teoriniai mokymai, tai išskirtinai praktinė erdvė lavinti ir stiprinti kalbų ruošimo ir viešojo kalbėjimo gebėjimus. Kiekvienas klubo narys yra aktyvus dalyvis, tuo pačiu ir mokinys, ir mokytojas.

Užsiėmimai vyks pirmadienio vakarais nuo 18:15 iki 20:30 val. KAINA: 200 Eur. (10 susitikimų po 2 val.) Grupėje iki 20 dalyvių.

Jau įvykusių Oratorių klubo dalyvių atsiliepimai :

„Puiki idėja suburti į klubą panašius tikslus siekiančius asmenis. Visi skirtingi, bet bendra idėja suvienija, atveria, suburia į vieningą komandą.“

„Puikus formatas, kad ne vien kalbos ir jaudulys prieš jas, bet ir komandinio darbo vystymas per ledlaužius. Taip pat patiko lyderystės skatinimas vedant susitikimus. Labai gera galimybė išeiti iš komforto zonos.“
„Geras organizavimas, išankstiniai planai, sukurta labai maloni, draugiška aplinka.“

„Buvo smagu leisti laiką bendraminčių kompanijoje. Pradedantiems gerai, kad yra aukštesnio lygio oratoriai į kuriuos galima lygiuotis.“

„Puiku, kad pavyksta surinkti nerealias asmenybes. Gerai, kad tenka daug kalbėti. Naudingi patarimai. Iki kitų kartų.“

Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt

Asmeninės viešojo kalbėjimo konsultacijos.

Sužinojote, kad teks kalbėti viešai? Baisu? Nežinote nuo ko pradėti? Norite jaustis drąsiai, pasitikinčiai?

Efektyvaus pasisakymo ruošimas. Kokius žingsnius ir kodėl reikia atlikti ruošiant kalbą. Kalbos tikslas, tipas, informacijos rinkimas, kalbos struktūra. Sėkmingos kalbos bruožai. Dažniausios klaidos. Praktika, asmeninis grįžtamasis ryšys.

Kaina 25 Eur./val.

Registracija: info@oratoriumokykla.lt arba tel. 8 640 60089

Pažvelk savo baimei į akis!

Drebančio balso baimė

Drebančio balso baimė

Baimė žiūrėti į akis

Baimė žiūrėti į akis

baime apsijuokti

Baimė apsijuokti