red-monster

Suaugusiems

Šiuo metu renkamos grupės. Registracija vyksta:
- Programa "Pasitikintis Oratorius" nuo kovo 21 d.
- Oratorių klubo susitikimai nuo rugsėjo 9 d.

Asmeninės psichologinės ir viešojo kalbėjimo konsultacijos.

Daugiau informacijos žemiau arba info@oratoriumokykla.lt

Viešojo kalbėjimo treniruotės suaugusiems „Pasitikintis Oratorius“ nuo kovo 21 d. GYVAI Kaune.

VIRŠELIAI-9

Programa suaugusiems „Pasitikintis Oratorius“ su Oratorių mokyklos įkūrėja, edukologe, psichologe Vilma Kubiliene ir aktore Sandra Daukšaite-Petrulėne.

Užsiėmimai vyks ketvirtadienio vakarais (kovo 21, 28 d., balandžio 4, 11 ir 18 d.) nuo 18:10 iki 20:10 val. KAINA: 190 Eur. (5 susitikimai po 2 val.) Grupėje iki 10 dalyvių.

Programa skirta norintiems pastiprinti viešojo kalbėjimo žinias, technikas ir praktikuotis kartu su scenos profesionalais. Tai labiau praktinė erdvė lavinti ir stiprinti kalbų ruošimo ir viešojo kalbėjimo gebėjimus. Teorija atskleidžiama per grįžtamajį ryšį praktinių užduočių metu.

Programos metu aptariamos temos: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Žodinės improvizacijos metodai. Neverbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Sėkmingos kalbos paruošimas ir sakymas.

Kurso metu kiekvienas dalyvis gauna savo kalbų video įrašus. Po mokymų įteikiami pažymėjimai.

Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt arba tel. 8 640 60089

„Oratorių klubo“ susitikimai nuo rugsėjo 9 d.

Oratorių klubo nariais gali tapti tik Oratorių mokyklos mokiniai, dalyvavę suaugusiųjų programose „Pasitikintis Oratorius“ arba „Oratoriaus pradžiamokslis“.

„ORATORIŲ KLUBAS“ – nėra paskaitų ciklas ar teoriniai mokymai, tai išskirtinai praktinė erdvė lavinti ir stiprinti kalbų ruošimo ir viešojo kalbėjimo gebėjimus. Kiekvienas klubo narys yra aktyvus dalyvis, tuo pačiu ir mokinys, ir mokytojas.

Susitikimai vyks nuo rugsėjo 9 d. kas antrą pirmadienį nuo 18:00 iki 20:30 val. KAINA: 180 Eur. (8 susitikimai po 2,5 val.) Klube iki 16 dalyvių.

Jau įvykusių Oratorių klubo dalyvių atsiliepimai :

„Puiki idėja suburti į klubą panašius tikslus siekiančius asmenis. Visi skirtingi, bet bendra idėja suvienija, atveria, suburia į vieningą komandą.“
„Puikus formatas, kad ne vien kalbos ir jaudulys prieš jas, bet ir komandinio darbo vystymas per ledlaužius. Taip pat patiko lyderystės skatinimas vedant susitikimus. Labai gera galimybė išeiti iš komforto zonos.“
„Geras organizavimas, išankstiniai planai, sukurta labai maloni, draugiška aplinka.“
„Buvo smagu leisti laiką bendraminčių kompanijoje. Pradedantiems gerai, kad yra aukštesnio lygio oratoriai į kuriuos galima lygiuotis.“
„Puiku, kad pavyksta surinkti nerealias asmenybes. Gerai, kad tenka daug kalbėti. Naudingi patarimai. Iki kitų kartų.“

Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt

Asmeninės psichologinės, psichoterapinės konsultacijos.

Individualūs psichologiniai pokalbiai apie tai kas Jums svarbu. Skirti, šiame gyvenimo etape, išgyvenantiems emocinius, psichologinius sunkumus ir ieškantiems vidinės ramybės.

Psichologiniai pokalbiai tai vienas iš būdų pažinti save, suprasti savo mintis, pažvelgti į situaciją plačiau ir kitu kampu, atrasti naujus kelius kaip pasiekti norimų tikslų, motyvuoti save imtis veiksmų, atrasti vidinę ramybę.

Susitikimai vyksta gyvai Kauno centre arba nuotoliniu būdu. Kaina 35 Eur/val.

Registracija: vilma@oratoriumokykla.lt arba tel. 8 640 60089

Asmeninės viešojo kalbėjimo konsultacijos.

Sužinojote, kad teks kalbėti viešai? Baisu? Nežinote nuo ko pradėti? Norite jaustis drąsiai, pasitikinčiai?

Efektyvaus pasisakymo ruošimas. Kokius žingsnius ir kodėl reikia atlikti ruošiant kalbą. Kalbos tikslas, tipas, informacijos rinkimas, kalbos struktūra. Sėkmingos kalbos bruožai. Dažniausios klaidos. Praktika, asmeninis grįžtamasis ryšys.

Susitikimai vyksta gyvai Kauno centre arba nuotoliniu būdu. Kaina 35 Eur/val.

Registracija: vilma@oratoriumokykla.lt arba tel. 8 640 60089

baime apsijuokti