Viešojo kalbėjimo ir oratorystės meno mokykla

red-monster

Suaugusiems

GYVAI. Viešojo kalbėjimo užsiėmimai suaugusiems „Pasitikintis Oratorius“

VIRŠELIAI-9Programa suaugusiems „Pasitikintis Oratorius“ su Oratorių mokyklos įkūrėja, edukologe Vilma Kubiliene ir aktore Sandra Daukšaite-Petrulėne.

Užsiėmimai planuojami antradienio vakarais (datos bus patikslintos) nuo 18:00 iki 20:00 val. KAINA: 200 Eur. (5 susitikimai po 2 val.) Grupėje iki 12 dalyvių.

Programa skirta norintiems pastiprinti viešojo kalbėjimo žinias, technikas ir praktikuotis kartu su scenos profesionalais. Kurso metu teorija atskleidžiama per praktines užduotis.

Programos turinys: Auditorijos baimės, būdai kaip jas įveikti. Žodinės improvizacijos metodai. Neverbalinės komunikacijos samprata. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Sėkmingos kalbos paruošimas ir sakymas.

Kurso metu kiekvienas dalyvis gauna savo kalbų video įrašus. Po mokymų įteikiami pažymėjimai.

Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt

„GYVI“ „Oratorių klubo“ susitikimai nuo 2022 m. rudens

Oratorių klubo nariais gali tapti tik Oratorių mokyklos mokiniai, dalyvavę suaugusiųjų programose „Pasitikintis Oratorius“ arba „Oratoriaus pradžiamokslis“.

„ORATORIŲ KLUBAS“ – nėra paskaitų ciklas ar teoriniai mokymai, tai išskirtinai praktinė erdvė lavinti ir stiprinti kalbų ruošimo ir viešojo kalbėjimo gebėjimus. Kiekvienas klubo narys yra aktyvus dalyvis, tuo pačiu ir mokinys, ir mokytojas.

Užsiėmimai vyks pirmadienio vakarais nuo 18:15 iki 20:30 val. KAINA: 200 Eur. (10 susitikimų po 2 val.) Grupėje iki 20 dalyvių.

Jau įvykusių Oratorių klubo dalyvių atsiliepimai :

„Puiki idėja suburti į klubą panašius tikslus siekiančius asmenis. Visi skirtingi, bet bendra idėja suvienija, atveria, suburia į vieningą komandą.“

„Puikus formatas, kad ne vien kalbos ir jaudulys prieš jas, bet ir komandinio darbo vystymas per ledlaužius. Taip pat patiko lyderystės skatinimas vedant susitikimus. Labai gera galimybė išeiti iš komforto zonos.“
„Geras organizavimas, išankstiniai planai, sukurta labai maloni, draugiška aplinka.“

„Buvo smagu leisti laiką bendraminčių kompanijoje. Pradedantiems gerai, kad yra aukštesnio lygio oratoriai į kuriuos galima lygiuotis.“

„Puiku, kad pavyksta surinkti nerealias asmenybes. Gerai, kad tenka daug kalbėti. Naudingi patarimai. Iki kitų kartų.“

Registracija ir informacija: info@oratoriumokykla.lt

Asmeninės viešojo kalbėjimo konsultacijos.

Sužinojote, kad teks kalbėti viešai? Baisu? Nežinote nuo ko pradėti? Norite jaustis drąsiai, pasitikinčiai?

Efektyvaus pasisakymo ruošimas. Kokius žingsnius ir kodėl reikia atlikti ruošiant kalbą. Kalbos tikslas, tipas, informacijos rinkimas, kalbos struktūra. Sėkmingos kalbos bruožai. Dažniausios klaidos. Praktika, asmeninis grįžtamasis ryšys.

Kaina 25 Eur./val.

Registracija: info@oratoriumokykla.lt arba tel. 8 640 60089

Pažvelk savo baimei į akis!

baime apsijuokti

Baimė apsijuokti

Baimė pajudėti

Baimė pajudėti

Vertinimo baimė

Vertinimo baimė