Patys kursai ir lektoriai viršijo mano lūkesčius. Labai patiko laisva ir pozityvi atmosfera. Gavau tiek teorinių, tiek praktinių užsiėmimų/pratybų naudos. Patiko tikrai. Tikrai rekomenduoju tobulėjimui, patirčiai ir smagiems vakarams.

Man labai patiko lektoriai, organizuotumas, laikas, trukmė. Rekomenduoju visiems dėl išlaisvėjimo bendrauti, pajautimo, dėl supratimo, kad tai gali įvykti.

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau tęstinius mokymus. Kiekvieną pamoką vis sužinodavau kažką naujo ir galėdavau kitoje pritaikyti, pasidalinti su kolegomis. Būtinai rekomenduoju visiems.

Pirmadieniais galvojau bus labai sunku, bet praktika parodė priešingai. Man atrodo kursai yra tobuli ir nėra ką čia tobulinti! Rekomenduoju visiems norintiems nugalėti auditorijos baimes.

Lektoriai tikrai puikūs, šarmingi. Suteikia daug naudingų teorinių bei praktinių patarimų. Galėtų būti daugiau užsiėmimų. Man viskas tiko ir patiko. Būtinai rekomenduosiu ir savo kolegoms ir draugams, kuriems tikrai reikalingos šios žinios.

Man be galo patiko iš esmės visa šių mokymų struktūra. Lektoriai tiesiog nuostabūs o ir organizuotumas yra įspūdingas. Ačiū jums, kad pažadinote manyje milžiną, kuris įveikė „baubukus“. Būtinai rekomenduoju kitiems.

Bendrąja prasme vertinu puikiai. Iš principo per tokį trumpą laiką tai maksimumas. Ir laiko prasme labai gerai, kad 6 x 2 valandos, o ne 2 x 6 valandos. Rekomenduoju kitiems, nes čia sukuriama šilta aplinka, daug praktikos ir patarimų.

Vertinu puikiai. Visas laikas praleistas mokymuose man buvo naudingas. Bendrąja prasme viskas puikiai. Rekomenduoju šiuos mokymus būtinai, kadangi mokymuose pavyksta išeiti iš komforto zonos. Gauni daug naudingų patarimų.

Puikiai organizuota, šaunūs ir su kompetencijomis lektoriai. Šauniai praleistas laikas ir puikūs patarimai. Netikėjau, kad per 6 savaites galima tieks nuveikti.

Ačiū jums už puikias emocijas, šiltą ir nuoširdų bendravimą, paprastumą. Ačiū už suteiktas žinias, už galimybę viską išbandyti praktiškai, už paramą žengiant kūdikio žingsnelius oratorystės labirintuose.

Ačiū labai už kursus, matau didžiulį skirtumą tarp pirmosios savo kalbos ir dabar atsiųsto įrašo. Kursai buvo labai įdomūs, žaismingi, tikrai nė trupučio, nė trupučio nenuobodūs, bet per žaidimus ir juoką suteikę labai daug žinių apie save, savo anksčiau nepastebėtus įpročius, žinių, kaip valdyti balsą, rankas :), kojas :)

Man labai patiko. Gerai, kad tik kartą savaitėje, taip lengviau pasiderinti laiką. Dvi valandos pralėkdavo labai greitai.

Šaunūs dėstytojai – Ramūnas ir Sandra, daug praktinių, improvizacinių užduočių. Užsiėmimus rekomenduočiau ne tik dėl įgautos patirties, bet ir dėl įdomių, skirtingų čia sutiktų žmonių.

Vertinu puikiai ir lektorius, organizuotumą, ir kt. Labai noriai eidavau į Oratorių mokyklą, laukdavau užsiėmimų. Buvo informatyvu, įdomu ir naudinga. Dėkui už naujas patirtis ir buvimą kartu.

Lektoriai labai patiko, jautėsi, kad jiems rūpi kaip mums pasiseks, stengėsi dėl mūsų. Organizacija labai šauni ir reikalinga. Rekomenduosiu Oratorių mokyklos užsiėmimus kitiems, nes tai nuostabi patirtis. Jaučiu, kad kursai mane šiek tiek pakeitė. Esu labai dėkinga.

Vertinu teigiamai – kvalifikuoti lektoriai, optimali užsiėmimų trukmė, puikūs priminimai el. paštu ir organizaciniai darbai. Rekomenduočiau savo draugams dėl savo ,,baubų“ sunaikinimo, taip dėl improvizacijos ir kvėpavimo pamokų, taip dėl suvokimo, kad jaudintis yra normalu. Gyvuokite ir klestėkite!

Kursai jaukūs, atmosfera šilta. Pristatoma praktiškai pritaikoma informacija.

Labai patiko lektoriai, kadangi turi realios patirties ir labai gerai moka išaiškinti. Rekomenduoju mokymus dėl gerų dėstytojų bei geros ir šiltos sudarytos aplinkos.

Lektoriai labai kvalifikuoti, veda labai įdomiai, sužinojau daug naujų būdų, kurie padės man tobulėti, jau dabar šių kursų dėka patobulėjau. Esu labai laiminga, kad į šiuos kursus atėjau, laikas ir trukmė labai tinkami man, kaip dirbančiam asmeniui.

Ačiū Jums už nepaprastą profesionalumą, jaukumą ir komfortą, kurie leido man ir,jaučiu, kad ir didesnei daliai mano kurso draugų – nusiimti per gyvenimą sukauptus svarmenis, pamiršti nerimą, sulaužyti mitus :) Jūs darote labai reikšmingą darbą, todėl tikrai linkiu nepristigti sveikatos, energijos ir intelektualaus žingeidumo keičiant žmonių gyvenimus.

Baimė likti nesuprastam

Publikos baimė