blue-monster-welcome

Oratorių mokytojai

Su džiugesiu pristatome Oratorių mokytojus.
Turi minčių, idėjų ir gebėjimų? Parašyk mums ir būk Oratorių mokytoju.

nuotr.Eglės_Gendrėnaitės_2018_08_27-76

Vilma. Oratorių mokyklos įkūrėja, direktorė

Mokymus vedanti suaugusiųjų ir moksleivių grupėms. Išsilavinimas: Edukologija; Praktinė psichologija; Pedagoginių psichologinių žinių kursas; NLP ir koučingo praktikė; Profesionalių lektorių rengimo programos dalyvė. Šiuo metu studijuojanti psichologinį konsultavimą taip pat įsisąmoninimu (mindfulness) grįsto streso valdymo ir įsisąmoninimu grįstos kognityvinės terapijos kursą; Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė.

Mokėjimas laisvai bendrauti, kalbėjimas viešai, rišlus minčių ir nuomonės dėstymas, NĖRA įgimtas talentas ir tai turi būti ugdoma nuo vaikystės. Šiuos įgūdžius reikia ugdyti lygiai taip pat, kaip ir bet kuriuos kitus. Vaikai turi būti mokomi bendravimo pagrindų, turi žinoti kaip valdyti kūno kalbą, balsą, praktikuoti streso nusiraminimo būdus, įveikti auditorijos baimę, pasitikėti savimi. Ir jeigu vaikams bus suteiktos sąlygos įveikti tą vieną baisiausių žmonijos baimių, dar tada, kai jie vaikai, vėliau, beaugdamai ir suaugę JIE NEBEBIJOS ir bus tokie į kuriuos gera žiūrėti, su kuriais nepaprastai gera bendrauti, kurie drąsiai sieks savo svajonių, žodžiu – bus laimingi

_MG_5192 (533x800)

Sandra

Teatro ir kino aktorė, televizijos laidų bei renginių vedėja, anglų kalbos dėstytoja. Sukūrusi pagrindinį vaidmenį  Mariaus Ivaškevičiaus filme „Santa“, armėnų režisieriaus Jivan Avetysian filme „Paskutinis gyventojas“, vaidinusi serialuose, „Moterys meluoja geriau“, „Tobula kopija“, „Nemylimi“, „Svetimi’“, „Pasmerkti“, „Laisvės kaina. Partizanai“ ir t.t.

Ramūnas

Aktorius, vaidinantis teatre, kine, televizijoje, yra sukūręs ne vieną vaidmenį radijo teatre.

Oratorių mokyklos studentams sako: „Kas aiškiai mąsto, tas aiškiai kalba“.

IMG_4914-001

Kamilė

Esu vaikų ir paauglių psichologė Kamilė. Nuo pat mažų dienų mane lydėjo scena ir su ja susijusios baimės, tačiau jas įveikti man padėjo psichologijos mokslo ir klasikinio vokalo studijos, mokytojai, literatūra, relaksacijų praktikavimas, meditavimas, savo veiklų analizavimas, nuoširdūs pokalbiai su baimę įveikusiais žmonėmis. Šiuo metu padedu jaunimui juos konsultuodama pasitikėjimo savimi ugdymo, scenos baimės įveikos klausimais, vesdama grupes, relaksacijas, seminarus. Pastebiu, kad kartais reikia tiek nedaug, kad žmogus taptų drąsesnis, ryžtingesnis, atkaklesnis, todėl savo darbe gerbiu kiekvieno vaiko individualumą, asmenybę ir stengiuosi padėti jam augti, puoselėti savo įgimtus ir įgytus gebėjimus.

Stipriai tikiu, kad nesidalindami savo mintimis mes tarsi nekvėpuojame, tad įkvėpkime vieni kitus mokytis raiškiai reikšti savo mintis, išsakyti savo požiūrį ir dalintis savo patirtimis.

Turi minčių, idėjų ir gebėjimų? Parašyk mums ir būk Oratorių mokytoju→

(būtina)

Ankstesnių nesėkmių baimė