Viešojo kalbėjimo ir oratorystės meno mokykla

blue-monster-welcome

Oratorių mokytojai

Su džiugesiu pristatome Oratorių mokytojus.
Turi minčių, idėjų ir gebėjimų? Parašyk mums ir būk Oratorių mokytoju.

nuotr.Eglės_Gendrėnaitės_2018_08_27-76

Vilma. Oratorių mokyklos įkūrėja, direktorė

Mokėjimas laisvai bendrauti, kalbėjimas viešai, rišlus minčių ir nuomonės dėstymas, NĖRA įgimtas talentas ir tai turi būti ugdoma nuo vaikystės. Šiuos įgūdžius reikia ugdyti lygiai taip pat, kaip ir bet kuriuos kitus. Vaikai turi būti mokinami bendravimo pagrindų, turi žinoti kaip valdyti kūno kalbą, balsą, praktikuoti streso nusiraminimo būdus, įveikti auditorijos baimę, pasitikėti savimi. Ir jeigu vaikams bus suteiktos sąlygos įveikti tą vieną baisiausių žmonijos baimių, dar tada, kai jie vaikai, vėliau, beaugdamai ir suaugę JIE NEBEBIJOS ir bus tokie į kuriuos gera žiūrėti, su kuriais nepaprastai gera bendrauti, kurie drąsiai sieks savo svajonių, žodžiu – bus laimingi

_MG_5192 (533x800)

Sandra

Teatro ir kino aktorė, televizijos laidų bei renginių vedėja, anglų kalbos dėstytoja. Sukūrusi pagrindinį vaidmenį  Mariaus Ivaškevičiaus filme „Santa“, armėnų režisieriaus Jivan Avetysian filme „Paskutinis gyventojas“, vaidinusi serialuose, „Moterys meluoja geriau“, „Tobula kopija“, „Nemylimi“, „Svetimi’“, „Pasmerkti“, „Laisvės kaina. Partizanai“ ir t.t.

image1

Ramūnas

 Aktorius, vaidinantis teatre, kine, televizijoje, yra sukūręs ne vieną vaidmenį radijo teatre. Gimęs 1975 m., Kaune.

Oratorių mokyklos studentams sako: „Kas aiškiai mąsto, tas aiškiai kalba“.

29541180_2219244958102025_8328514028775145472_n

Kamilė

Socialinių mokslų bakalaurė, edukologijos magistrė, koučingo ir NLP praktikė.
„Viešasis kalbėjimas yra esminis įgūdis, kurį galime ugdyti bet kokiame amžiuje. Vis dėl to, dažnai mums koją pakiša viešojo kalbėjimo baimė, kuri yra viena labiausia paplitusių pasaulyje. Daugelis iš mūsų tiek jaunų, tiek suaugusių su ja susiduriame nuolat. Vis dėlto, baimės jausmas nėra nei blogas, nei geras. Tiesa pasakius visi jausmai ir emocijos naudingi, kadangi jie mus saugo. Tačiau kartais baimė mus saugodama „persistengia“ ir ilgainiui pradeda trukdyti siekti asmeninių tikslų. Ką daryti jei taip atsitiko? Viešojo kalbėjimo baimei reikia „paaiškinti“, kad mums nieko neatsitiks ir pratinti prie naujų „oratoriškų“ situacijų. Kaip tai padaryti? Jei sunku baimes įveikti pačiam, tai padaryti galime kartu „Oratorių mokykloje“ :). O nuo tada – drąsiai įgyvendinti tikslų!“.

77

Laimis

Edukologijos magistro laipsnis. Verslo sektoriaus ir nevyriausybinių organizacijų ekspertas/konsultantas, Lietuvos aukštojo mokslo studijų programų išorinis vertinimo ekspertas ir socialinis partneris. Klientų aptarnavimo, pardavimų ir derybų specialistas.

Mokymų vedimo patirtis nuo 2009 m. Pagrindinės mokymų temos: Verslumo ugdymas, Asmeninio darbo našumo gerinimas, Streso ir konfliktų valdymas, Efektyvi komunikacija, Pardavimų ir derybų taktikos, Vadovavimo ir lyderystės mokymai, Projektų valdymas, Renginių organizavimas, Įmonių steigimo ir valdymo mokymai, Įtaigi prezentacija, Viešasis kalbėjimas, Bendravimo psichologija.

„Didelį džiaugsmą galima iškovoti tik dideliu darbu.“ ( J. V. Gėtė)

upppp

Petras Ąžuolas

Visada tikėjau, jog mokymasis yra vienas smagiausių dalykų gyvenime. Kas gali būti geriau, nei tapti geresniu nei buvai vakar? Per savo patirtį kaip organizacinis psichologas, mokymų vedėjas bei karate treneris pastebėjau, jog visuomet smagiau ir efektyviau mokytis per patyrimą. Tikiu, jog oratorystės meno reikia mokytis ne iš knygų, o praktikuojantis, bet visų pirma mokytis turi būti įdomu. Kasdieniame gyvenime bendraujant su draugais, mokykloje ar darbo aplinkoje tenka kalbėti viešai ir ne visiems tai yra maloni patirtis. Tinkami įgūdžiai bei žinios šią patirtį gali visiškai pakeisti. Įgytas pasitikėjimas savimi, kūno kalbos valdymas, aiškus minčių dėstymas, savęs pažinimas gali padėti ne tik tikslų siekime bet ir įvairiuose tarpusavio santykiuose. Kiekvienas gali tobulėti, net tokiame paprastame dalyke, kaip kalbėjimas. Aš esu tam, kad padėčiau geriau suprasti save, jog kalbėjimas taptų ne šablono taikymu, o savito stiliaus dalimi.

7777

Lina

Noras pažinti, išmokti ir suprasti veda į netikėtas vietas, parodo pasaulį kitomis spalvomis ir leidžia svajoti drąsiau, nes supranti, kad tu vienintelis atsakingas už jų virtimą realybe.

Komunikavimo, viešojo kalbėjimo ir organizacines kompetencijas ugdau ir neformalioje aplinkoje, dalyvaudama ir organizuodama tarptautinius projektus, jaunimo mainus, mokymus ir seminarus. Kartu mokysimės komunikuoti, išreikšti save ir suprasti kitus. Tikiu, kad mūsų mokymasis kartu leis jaustis tvirčiau prieš klausančiųjų auditoriją, susidraugauti su savo baimėmis ir mėgautis bendravimo džiaugsmu.

„Stiprūs žmonės visada paprasti.“ (Levas Tolstojus)

IMG_4914-001

Kamilė

Esu vaikų ir paauglių psichologė Kamilė. Nuo pat mažų dienų mane lydėjo scena ir su ja susijusios baimės, tačiau jas įveikti man padėjo psichologijos mokslo ir klasikinio vokalo studijos, mokytojai, literatūra, relaksacijų praktikavimas, meditavimas, savo veiklų analizavimas, nuoširdūs pokalbiai su baimę įveikusiais žmonėmis. Šiuo metu padedu jaunimui juos konsultuodama pasitikėjimo savimi ugdymo, scenos baimės įveikos klausimais, vesdama grupes, relaksacijas, seminarus. Pastebiu, kad kartais reikia tiek nedaug, kad žmogus taptų drąsesnis, ryžtingesnis, atkaklesnis, todėl savo darbe gerbiu kiekvieno vaiko individualumą, asmenybę ir stengiuosi padėti jam augti, puoselėti savo įgimtus ir įgytus gebėjimus.

Stipriai tikiu, kad nesidalindami savo mintimis mes tarsi nekvėpuojame, tad įkvėpkime vieni kitus mokytis raiškiai reikšti savo mintis, išsakyti savo požiūrį ir dalintis savo patirtimis.

 

 

 

Turi minčių, idėjų ir gebėjimų? Parašyk mums ir būk Oratorių mokytoju→

(būtina)

(būtina)


(būtina)

(būtina)Pažvelk savo baimei į akis!

Baimė pajudėti

Baimė pajudėti

Drebančio balso baimė

Drebančio balso baimė

baime apsijuokti

Baimė apsijuokti