Viešojo kalbėjimo ir oratorystės meno mokykla

Vienintelis veiksmingas patarimas, tinkantis visiems

IMG_9884Viešojo kalbėjimo paslaptys. Kaip įveikti viešojo kalbėjimo baimę? Kas svarbu prieš pradedant kalbą? Efektyvūs viešojo kalbėjimo patarimai. Nuo ko pradėti kaip pasiruošti? Kūno kalbos valdymo patarimai. Kaip padaryti gerą pirmą įspūdį? Kaip valdyti kūno kalbą ir balsą?

Kiek galima skaityti tuos pačius patarimus?

Jei norisi to vieno vienintelio veiksmingo atsakymo, jis yra – VEIKTI. Galime perskaityti visas knygas apie viešąjį kalbėjimą, galime žiūrėti visus mokymus šia tema, galime žinoti technikas ir gudrybes, tačiau niekas nepasikeis, kol nepradėsime tai taikyti praktiškai.

Taip, teoriją žinoti yra labai svarbu, tačiau  lygiai tiek pat svarbu įgytas žinias išbandyti praktiškai. Teorija parodo daugelį įvairių būdų, o praktikuojant  mes tas žinias pritaikome sau, išsigryniname kas tinka būtent mūsų asmenybei, aplinkai, poreikiams. Nes nėra vieno vienintelio patarimo, recepto, burtažodžio, kuris tiktų visiems.

Mokslu patvirtintas faktas – teorines žinias paversti savo gyvenimo dalimi galima tik atliekant praktinį veiksmą. Sausa teorija ir žinios suteikia tik informaciją, tačiau norint pokyčio yra reikalingos psichologinės – emocinės patirtys ir suvokimai. Norėdami stiprinti savo viešojo kalbėjimo įgūdžius, privalome išlaikyti teorinių žinių ir praktikos balansą. Teorinės žinios suteikia pagrindą, o praktika padeda geriau suprasti teoriją.

Oratorių mokykloje trumpai, aiškiai ir struktūruotai pateiksime jums teorines žinias ir suteiksime galimybę išbandyti tai praktiškai saugioje ir palaikančioje aplinkoje. Nes būtent veiksmo darymas yra pagrindinis, pokyčius lemiantis, elementas asmeniniame tobulėjime. Moksliniai tyrimai rodo, kad ilgalaikius pozityvius rezultatus pasiekiame tik sąmoningai ir nuosekliai taikant įgytas žinias praktiškai.

Gana vien tik skaityti. Ateik, pagaliau, tai išbandyti, patirti, suklysti, pasitaisyti ir vėl bandyti iš naujo. Norint pokyčių, reikia veikti, apmąstyti ir vėl veikti, apmąstyti ir vėl… Ilgai! Ir nuolat! Ieškoti SAVO recepto!
Padedame pajudėti ir nesustoti. 😉

Naujos mokinių ir suaugusiųjų grupės. Registracija vyksta. www.oratoriumokykla.lt arba info@oratoriumokykla.lt

Pažvelk savo baimei į akis!

Baimė nuvilti kitus

Baimė nuvilti kitus

Vertinimo baimė

Vertinimo baimė

Baimė nepatikti

Baimė nepatikti